Kahve Falında Kaplumbağa

Kahve falında kaplumbağa  görmek; uzun ömrün, bilgeliğin, şansın ve refahın simgesidir. Kahve falında görülen kaplumbağa  bazı yorumculara göre hâkim ve savcıları temsil etmektedir. Bazı tabirciler ise kahve falında görülen kaplumbağa yı hileye yormaktadır.

Falda Kaplumbağa

Kahve falında kaplumbağa , ayrıca zenginlik alameti olarak değerlendirilir.  Fal sahibinin devlette çalışan bir yetkili olacağına ve yüksek mevkilere ulaşarak zengin olacağına işaret eder. Kahve falında görülen kaplumbağa nın diğer bir yorumu ise; rüya sahibinin işleri için temkinli hareket etmesi gerektiği şeklindedir.

Kahve Falında Kaplumbağa ve At Görmek

Kahve falında kaplumbağa ve at , fal sahibinin hayatının dönüm noktasına geleceğine ve bu dönemde doğru kararlar vereceğine delalet eder. Fal sahibini yatırım yapacaksa bu yatırımların uzun vadede güzel kazanç getireceğine işarettir. Fal sahibine hem ruhen hem bedenen sağlık müjdeleyen bu simge, sıkıntıların biteceği bir dönemi işaret eder. Fal  sahibi sözlü ya da nişanlı ise dünya evine gireceği şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Su Kaplumbağa sı Görmek

Kahve falında su kaplumbağa sı görmek; uzun bir yolculuğu simgelemektedir. Bu yolculuk kahve falında görülen diğer ayrıntılara göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yapılacak olan yolcuğun hayırlı olduğu ve fal sahibine hayır getireceğini delalet eder. Fal sahibi bir kadın ise; bazı yorumcular su kaplumbağa sı görülmesini hamilelik olarak yorumlamaktadır.

Kahve falında görülen su kaplumbağa sı kabuğuna çekilmiş ise; rüya sahibinin hayatındaki bencil bir insanı temsil etmektedir. Bu rüya, rüya sahibini bu insana karşı dikkatli olması gerektiği konusunda uyarır. Kahve falında kabuğuna çekilmiş bir kaplumbağa  görmek psikolojik olarak yorumu ise; rüya sahibinin agresif ve saldırgan olma eğilimini bastırdığı şeklindedir.

Kahve Falında Kaplumbağa ve Tavşan

Kahve falında kaplumbağa ve tavşan, aniden ortaya çıkacak büyük bir serveti müjdelemektedir. Bazı yorumculara göre; rüya sahibinin ihtiyacı olan parayı bulacağına ve finansal durumun iyileşeceğine delalet eder.

Kahve falında kaplumbağa ile ilgili aramalar

  • kahve falında kalp ve kaplumbağa
  • kahve fincanı tabağında kaplumbağa görmek
  • kahve falında su kaplumbağası
  • kahve falında deve
  • kahve falında kaplumbağa ve at
  • kahve falında balık
  • kahve falında tavşan ve kaplumbağa
  • kahve falında ninja kaplumbağa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir