Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak genellikle sıkıntılardan kurtulmak, şifa bulmak, borçlarını ödemek, büyük servet elde etmek gibi pek çok farklı hayırlı duruma işaret etmektedir. Ancak rüyada abdest almak bazen olumsuz durumların da habercisi olabilir. Bu manada rüya ilahi bir ikaz biçiminde değerlendirilmelidir. Aşağıda rüyada abdest almak ile alakalı olumlu-olumsuz tüm detayların tabiri aşağıda sunulmuştur. Rüya sahibi rüyada gördüğü detayları göz önünde bulundurarak bir değerlendirme yaparsa çok daha isabetli olacaktır.

Rüyada camide abdest almak

Bir kişi rüyada camide abdest aldığını görürse hayatında kısa süre içinde çok hayırlı değişiklikler olacaktır. Kişinin aile yaşamında mutluluğu yakalaması ve başındaki sıkıntılardan kurtulması anlamındadır. Rüyada camide abdest almak uzun süredir beklenen bir haberin alınması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Abdest AlmakRüyada yatağında abdest almak

Eğer kişi rüyada yatağında abdest aldığını görmüşse bu durum ayrılık ile tabir olunur. Rüya sahibi sevdiği insanlardan ayrılmak zorunda kalacaktır. Ancak rüyada izhar edilen bu ayrılık sürekli olmayacak ve bir süre sonra kişi sevdiklerine yeniden kavuşacaktır.

Rüyada abdest almak için su aramak

Bu rüya neticede su bulunup bulunmamasına göre farklı tabir edilmektedir. Eğer kişi rüyasında abdest almak için su aramış ve bulmuş ise hayırlı bir işe aracılık edecektir. Evsizlerin ev sahibi yapılması, gençlerin okutulması ve bekarların evlendirilmesi gibi insanlara faydalı olacak bir işe katkı sunmaktır. Eğer Kişi rüyasında abdest almak için su aramış fakat bir türlü bulamamışsa bu durum aile içinde yaşanacak şiddetli tartışmaya delalet eder.

Rüyada abdest üstüne abdest almak

Eğer kişi rüyada abdestli olduğu halde yeniden abdest aldığını görürse bu durum 2 hayırlı müjdeye karşılık gelmektedir. İlki rüya gören kişi hayal bile edemeyeceği büyüklükte bir servete kavuşacaktır. İkincisi ise hayırlı evlatlara sahip olmak ve evlatlarından dolayı gurur duymak anlamındadır.

Rüyada boy (güsul) abdesti almak

Rüya tabiri yapan büyük alimler boy abdestinin şu dört hususta müjde anlamına geldiğini beyan etmişlerdir. İlk anlamı borçların ödenmesi ve maddi olarak rahata kavuşulması demektir. İftiraya uğramış kişilerin aklanmaları yani adlarının temize çıkmasıdır. Hapishanedeki mahkumların bu rüyayı görmeleri özgürlük ile tabir olunur. Düşmanlarından devamlı zarar gören kişiler bu rüyayı gördükten sonra düşmanlarından kurtulacaklardır.

Görüldüğü gibi rüyada boy abdesti almak genellikle olumlu tabir edilmektedir. Ancak kişiyi rüyada boy abdesti alırken ayağının altında su biriktiğini ve bu suyun bir türlü akmadığını görürse bu durum kaza-bela habercisi sayılmaktadır.

Rüyada çok sıcak su veya çok soğuk su ile abdest almak

Rüyada kişiyi rahatsız edecek kadar sıcak olan bir su ile abdest aldığını görmek kişiye aceleci olmaması yönünde yapılan ilahi biri ikazdır. Bu rüya kişiye “Aceleci davranarak kendine zarar veriyorsun, arzuladığın hedeflere ulaşacaksın fakat biraz sabırlı davranman gerekiyor.” mesajı vermektedir. Rüyada soğuk suyla abdest aldığını görmek ise hayal kırıklığı yaşamak manasında yorumlanmıştır.

Rüyada şarap ile abdest almak

Yanlış kişilerle arkadaş olmak ve kendi kendisine zarar vermektir. Bu dünyayı “kavuşma ile sonuçlanmayacak bir gönül macerası yaşamak” biçiminde tabir eden alimler de vardır.

Rüyada idrar ile abdest almak

Kişinin tahmin etmeyeceği miktarda büyük servet elde etmesi ancak bu malından gönül rahatlığı ile yiyememesidir. Rüyada idrar ile abdest aldığını gören bir kişi bulunduğu sosyal çevrenin en zengin kişilerinden biri haline gelecektir. Ancak kazanılan bu mal, kişinin mutlu olmasına değil aksine sıkıntı çekmesine sebep olacaktır. Rüyada idrar ile abdest aldığını gören kişilere faize bulaşmaması, malının sadakasını vermesi ve dua ederek hakkında hayırlı olanı dilemesi tavsiye edilmektedir.

Rüyada süt ile abdest aldığını görmek

Bu rüya kişinin ailesiyle birlikte uzak bir yere göç edeceğini haber vermektedir. Söz konusu bu göç hem kişi için hem de ailesi için hayırlı neticeler verecektir.

Rüyada abdest suyundan içmek

Eğer kişinin içki, kumar gibi zararlı alışkanlıkları varsa ve bu rüyayı görmüşse söz konusu olumsuz davranışların terk edileceği yorumu yapılır. Rüya sahibi çok daha güzel davranışlarla yaşamını sürdürmeye başlayacaktır. Rüyada abdest suyundan içtiğini görmenin bir diğer tabiri ise şifa bulmaktır.

Rüyada gölden abdest almak

Maddi yaşam ile ilgili müjde anlamındadır. Rüya sahibinin büyük bir mirasa konacağını haber vermektedir.

Rüyada denizden abdest almak

Kişinin Hac ibadetini yerine getireceği anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda kişinin neslinden birinin (çocuk veya torun) ilerleyen zamanlarda büyük bir alim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir ırmaktan abdest almak

Akan bir sudan abdest almak en hayırlı kabul edilen rüyalardan biridir. Zira bu rüya kişinin yaşamının her yönüyle değişeceğini haber vermektedir. Rüya gören kişinin nasibinin açıldığı ve maddi manevi bakımdan kendisini güzel günlerin beklediği yorumu yapılmaktadır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

Rüyada abdest almak ile ilgili aramalar

  • Rüyada camide abdest almak
  • Rüyada abdest alamamak
  • Rüyada abdest almak diyanet
  • Rüyada gusül abdest almak
  • Rüyada çeşmeden abdest almak
  • Rüyada yanlış abdest almak
  • Rüyada abdestin yarım kalması
  • Rüyada başkasının abdest aldığını görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir