Rüyada Akrep Öldürmeye Çalışmak

Rüyada akrep öldürmeye çalışmak, ticari faaliyet gösterenler için sıkıntılı bir ortaklığın veya yapılacak problemli bir anlaşmanın habercisi olarak yorumlanır, eğer kişi çalışan ise iş hayatında kötü yönetici veya art niyetli iş arkadaşı olarak tabir edilir. Rüyada akrep öldürmeye çalışmak iş hayatında girişilecek çekişme ve kargaşa olarak görülmektedir. Çalışma ve iş hayatında gerek çalışan gerek iş veren için sıkıntılı bir analama gelir. Bu rüyayı gören kişiler bulundukları ortamlarda çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

Rüyada akrep öldürmeye çalışmak düşmandan kurtulmak için harcanan çabayı gösterirken aynı zamanda bu düşmanın hafife alınmayacak tehlikeli bir kişi olduğunun sinyallerini de vermektedir. Bir çok rüya tabiri uzmanı tarafından buluşulan ortak nokta gerek iş hayatı gerek özel hayat olsun akrep tehlikeli bir düşmandır. Bu tehlikeli düşmandan kurtulmak dikkat ve özveri gerektirir. Çünkü bu düşman kendini tamamen unutturuncaya kadar harekete geçmez ve hiç umulmadık bir zamanda saldırıya geçer. Sinsi tuzaklar kurar ve aşırı şekilde zarar verme gücüne sahiptir. Bazen ortağınız, bazen eşiniz bazen ise hiç ummadığınız bir arkadaş veya akraba olabilir.

Rüyada akrep öldürmeye çalışmak onun için önemi olan bir uyarı rüyası olarak yorumlanır. Kişi etrafını iyi tanımalı ve olası zarar görülebilecek durumları hazırlıklı olmalıdır. Rüyada öldürmeye çalıştığınız akrep eğer kırmızı, mor veya yeşil ise bu düşmanınızın büyük ihtimal ile bir bayan olduğunu simgeler. Öldürmeye çalıştığınız akrep beyaz, gri, veya mavi ise bu durumda düşmanın diğerlerine oranla daha güçsüz ve zayıf olduğunu gösterir.

Rüyada akrep öldürmeye çalışmak ile ilgili görülen akrep yavru veya sakat ise size zarar vermesi güç olan bir düşmanı temsil ediyor olma durumu söz konusudur. Bu durum da bir nebze de olsa daha rahat olmanız mümkündür. Rüyada akrep öldürmeye çalışmak ile ilgili olarak rüyada hatırlaya bildiğiniz diğer belirtilerinde anlamlarını inceleyerek daha ayrıntılı bir tabir yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada akrep öldürmeye çalışmak ile ilgili aramalar

 • rüyada kırmızı akrep öldürmek
 • rüyada akrep öldürmek imam nablusi
 • ruyada akrep gormenin anlami
 • rüyada beyaz akrep öldürmek
 • rüyada akrep yavrusu görmek
 • rüyada sarı akrep sokması
 • rüyada akrep yakmak
 • rüyada siyah akrep sokması

 

Yorumlar 3

 • benle kizkardesim evde yalniziz yorganlari bukuyoruz esyalarin icinden kocaman bi akrep cikiyor ben onu oldürmeye calisiyorum o surekli kaciyor ama evde dolaniyor en son evin gunes goren duvarindan ayrilmak istemiyor sonra onun bazi ayaklari ve kuyrugunu terlik atmaktan kopartiyorum bahceye atiyorum bahcede bi suru akrep oldugunu gorüyorum onun gibiler hepsi kolum kadar ve acik renkteler ama birtek bahceden tekrar cikip o duvarda duruyor saldirmiyor o günesli duvarda duruyor ama bana saldirmiyor tek yaptigi duvarin dibine yaslanip oturmak bi turlu kovamiyorum onu

 • Rüyamda kıskaçları ve kuyruğu olmayan bir akrep gördüm. Ondan kaçarken bir çubukla bir bir aynısını çizdim ve daha büyük oldu. Bu akrepte kolsuz ve kuyruksuzdu ama daha büyüktü. Daha sonra gözden kayboldu. Bu Sefer normal akrebin gövdesini çizdim fakat kuyruk ve gövdesinden sonrasını tamamlamadım. Haliyle oda kolsuz oldu. Yorumunuzu bekliyorum.

 • Hem beyaz hem siyah akrep gördüm rüyamda yanlız siyah akrebe hiç dokunmadım ama beyaz olan akrebi oldurmeye çalıştım beyaz akrebi 3 defa ayağımla basarak öldürmeye çalışsam bile ölmedi ama parçalanmış bir şekilde gördüm ve hala canlıydı birde yakın bi akrabamı gördüm ama onunla ilgili hiç bir şey yaşamadım çok karışık bi rüyadı sizce körkmalımıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir