Rüyada Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada annenin ağladığını görmek, birçok insana göre kişinin çok mutlu olacağını ima eder. Güzel günlerin yaşanacağını belirten rüya tabircileri, ayrıca mutluluk ve huzur dolu bazı zamanların da yakında olduğunu ifade eder. Bu yüzden rüyada annenin ağladığını görmek, her ne kadar insan üzerinde olumsuz anlamlar içeriyormuş gibi bir etki yaratsa da aslında tam tersine birçok güzel anlam içerir.

Rüyada Annenin Ağladığını Görmek Neye İşarettir ?

İmam Nablusi (r.a) şu şekilde buyurmuştur: “Her kim rüyasında ağladığını görürse kendini saf bir mutluluğun tam ortasında bulur.” Bu mutluluk ise herhangi bir konudan kaynaklanabilir. Bu daha çok rüyayı görenin karakteri ve ruh haliyle alakalıdır. Birçok yorumcuya göre Rüyada annenin ağladığını görmek insanın küçük şeylerde büyük mutluluklar bulacağına işarettir.

Rüyada Anneyle Berarber Ağlamak

Rüyada anneyle beraber ağladığını görmek, birinin çok büyük bir haber alıp mutluluktan gözyaşlarına boğulacağına delalet eder. Bu rüyayı görmüş olan kimse beklenmedik anda bir haber alacaktır. Bu haber uzak bir yerden gelecektir. Ayrıca kişinin üzerinde bırakacağı etki büyük bir mutluluk olacaktır. Rüyada anneyle beraber ağladığını gören biri mutluluktan yere göğe sığamaz. Kendini dünyanın en mutlu insanıymış gibi görür.

Rüyada Ölmüş Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada ölmüş annenin ağladığını  görmek, rüya sahibinin çok şiddetli kavga ederek küstüğü biri ile sonunda barışacağı anlamındadır. Bu tartışmada karşılıklı kalp kırgınlıkları olmuştur. Her iki taraf da kendi suçunu kabul edecek ve olay çözüme kavuşacaktır. Rüyada ölmüş annenin ağladığını  görmek, biri çok yakın olduğu kimseyle kısa zaman içinde barışır ve aralarındaki tüm buzlar çözülür.

Rüyada Annenin  Hıçkırarak Ağladığını Görmek

Rüyada annenin hıçkırarak ağladığını görmek, aile içindeki kırgınlıkların dağılması ile bağdaştırılır. Bu aşamadan sonra tüm bireyler birbiriyle olan problemini çözecek ve herkes huzura erecektir. Rüyayı gören kişi ise bir süredir ailesine karşı gösterdiği saygısızlıktan ötürü vicdan azabı içerisindedir. Bu yüzden rüyasında annenin hıçkırarak ağladığını görmek , ailesi ile olan tüm sıkıntılarını kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Ayrıca yaşadığı vicdan azabı da sona erecektir.

Rüyada Hasta Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada hasta annenin ağladığını  görmek, bireyin çok büyük bir sevinç içerisinde olacağına işarettir. Bu sevincin neyden kaynaklanacağı ise birçok kişiye göre değişkenlik gösterir. Kiminin kapalı olan kısmeti açılır, kimisi çocuk sahibi olur, kimisi iş sahibi olur, kimisi de sağlığına kavuşur. Nedeni her ne olursa olsun bu rüyayı gören biri sevinç içinde olacaktır.

Rüyada  Cici Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada cici annenin ağladığını  görmek, kişinin çok sevdiği bir insanı mutlu ettiği anlamına gelir. Rüyayı gören kimse bu insana her konuda destek olacaktır. Onun yanında olduğunu belli edecektir. Böylece onu mutluluğa eriştirecektir.

Rüyada Annenin Sessiz Ağladığını Görmek

Rüyada annenin sessiz ağladığını  görmek, çok uzun süren bir karanlığın ardından aydınlığa çıkmaya delalet eder. İnsan kendini bir çıkmazın içinden çıkarıp açıklığa varacaktır. Yolundaki tüm engellerden kurtulmayı başaracaktır. Ayrıca kendine engelsiz ve apaydınlık olan yeni bir yol çizecektir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada annenin ağladığını görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada anne görmek ne anlama gelir
 • rüyada anne ile konuşmak
 • rüyada anne görmek diyanet
 • rüyada anneannenin ağladığını görmek
 • rüyada anneyi hasta görmek
 • rüyada annenin hasta olduğunu görmek diyanet
 • rüyada ölmüş anne görmek
 • rüyada anneyle beraber ağlamak

Yorumlar 11

 • Rüyamda annem ablam ve kardeşimin karısı bize gelmişler bu arada gerçek hayatta kardeşimin karısıyla külsüz birden içerden ağlayarak çıkıyorlar ve bir yangın çıktığını kardeşimin de yangının içinde olduğunu söylüyorlar ben de gitmek istiyorum ama sen arkadan gel diyorlar bana uyandığımda çok yoğun bi şekilde sıkıntı oluştu içimde yorumlarsanız sevinirim

 • Ruyamda annemle babamjn onundr oturuyorum birden yere yavasca yatiyorum annem sessizce aglamaya basliyo ve sakin bir dille olme simdi olme nolur olme diyor kardesim ve esimi cagiriyor bense sanki olme degol de bayiliyormusum gbi. Yani hayattayim hâla..

 • Rüyamda babam kendine genç ve güzel bı sevgili yapmış ve o kadını bizim eve getirmiş onla konuşuyor gülüyor eğleniyor ve opuyordu ve bende sinir oluyordum bira ikisi bir dama çıkmışlardı annemde evde yatağa girmiş içli içli ağlıyordu annemi öyle görünce bende dama gittim babamla o kadına bussuru laf söyledim sonra babamda bitane silah varmış onu babamdan alarak bana ateş etmeye başladı ama hepsini iskaladi sonra silahın mermisi bitince bende üzerine yürüyüp o silahı ben aldım bu sefer ben ateş etmeye başladım komşunun damına atladı ikiside bende atladim ve kadını karnından vurdum ama sanki hiç hissetmiyorgibiydi bağırıyordum cagiriyordum ağlıyordum küfür ediyirdum sonra annemde geldi oda ağlıyordu sonradan kadın öldü bizde onu komşunun damında bıraktık orda bı bebek arabası vardı kan olmuştu onu siliyordum abim ordan diyordu parmak izi bırakma elimin değdiği geride siliyordum ve bitti

 • Rüyamda bir komşumuzun ölüm haberini alıyordum bu komşu genç 1 hafta sonra evlenecekmiş ama bunu da rüyada öğreniyorum sonra yazık diye ağlıyorum bayağ sonra anneme bakıyorum o da ağlamış ağlıyo sessiz sessiz gözünde yaş var böyle ablamda ağlamış gözünde yaş var böyle bir rüya ne anlama gelir

 • Rüyam da 5 yaşın da kaybettiğim öz annemi gördüm. Vazgeçtin dedi ağladı. Ben de ağladım onunla. Kokusunu duydum. Sarıldım. Kokusu şuan ki sözlümün kokusuna benziyor. Lütfen yardım edin sabah kadar göz yaşlarıma hakim olamadım

 • Rüyamda annemle birlikte aneannemin eski evinde poşetler dolusu meyve sebze aldık,ananas vardı onu hatırlıyorum.Rüyamda saat 1.30 2 arasiydi.Gökyüzüne baktığımda bi taraf günesli parlak bi taraf karanlıktı.Annem önden poşetlerle eve doğru gitti.Koşarak yanina varmaya calıştım taşıyamaz hepsini.Koşarken eski sevgilim peşime takıldı yanımda da iki tane arkadas vardı.Koşuyorum ama üçünüde geçip gidemedim.Eski sevgilimi arkadaşımla konuşturup yardim et dedim koşmaya devam ettim.Karşıma posetlerle oynayan biri çıktı bizim meyveler vardı.Sonra yerde ki posetler çıktı, annem durmus dedim.Baktım ki annem yerde yüzünü kapatmış ağlıyor.Anneme mi koşsam adama mı koşup dovsem dedim kalktim

 • Rüyamda annemle konuşuyorduk ve bana bir konuyu anlatıyordu ancak konuyu hatırlamıyorum. Annem daha sonra gözleri dolar bir biçimde ağladı ve konuşmaya devam etti. Daha sonra annemlerin yatak odasına gittiğimde odanın içerisinde uçan bir kuş vardı. Ben de üzerime gelir korkusuyla kapıyı kapatırken, o aralıktan yarasa çıktı ve üzerime geldi. O ara tam uyandım ve (ben başka bir şehirde başka bir evdeyim) yarasanın göğsüme gelip yorganımdan içeri girdiğini gördüm. Hatta sonra acaba o kısım rüya değil mi diye baya yorgana falan baktım ama rüyaymış. Şimdiden teşekkür ederim.

 • Rüyamda eski mahallemdeyim. Birkaç yabancı kız (tanıyorum yani Türk değil yabancı) bizim evden üzülerek çıkıyor. Ben merdivenlerden koşa koşa çıkıyorum kapı direk açık zaten. İçeri girdiğimde bir küçük masada arkası dönük bir şekilde annem oturuyordu. Yanına gittim baktım ağlıyor iki gözü iki çeşme olmuş sessiz sessiz ağlıyor yani sanki ağlamaktan sesi kesilmiş gibi. Babam ise koltukta bayılmış bir şekilde duruyordu. Annem balkonu işaret etti bana bende gittim. Balkon hiç bizim balkon gibi değildi demirdendi tamamı ayakta zor duruyordum. Yerde bir ceset vardı üstü kapalı sadece başını gördüm ve gördüğüm kişide tanıyorum yine yabancı bir kızdı. Etrafta kurşunlar vardı. Hiçbiri şey anlamadım ama tahmin ettiğim kadarıyla babamdan şüpheleniyorlardı. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim 🙂

 • Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan kuran okuyor ve annem ile ben dinlerken ağlıyoruz .

 • Öncelikle bir öncekindeki mesajımın yayınlamasını istemiyorum ismimden kaynaklı.Hayırlı geceler ben bir rüya gördüm ve uyandım annem ve babam uzun bir zamandır ayrılar boşandılar yıllar önce annem yıllardır bize bakıyor tek başına son zamanlar biri ile görüştüğünü biliyorum rüyamda annemi buzdolabında gördüm ananenin evini gördüm orada kapıda annem kardeşimi aramış bana telefonu verdi ve annem ağlıyordu buzdolabının içerisindeyim diye bir iğne bulup kapıyı açtım anahtar yoktu ve daha sonra indiğimde buzdolabını açtığımda annemi dövülmüş ve buzdolabının bir kenarına içinde sıkışmış halde buldum ve kenarında o adamın adının yazdığı ufak bir iğne vardı. Şuan sabah olmak üzere biraz korktum lütfen yorumlar misiniz çünkü ben böyle şeyleri çok görüyorum ve korkuyorum.

 • Rüyamda dışarı baktığımda beyaz bi horoz görüyor oluyorum ve ders çalışıyorum o sırada birden yanımda yeşil bir yılan beliriyor yılanı kuş gibi hissediyorum ve umursamayıp tekrar çalışmaya başlıyorum bunu iki kere daha yaşadıktan sonra yılan olduğunu farkedip annemin yanına kaçıyorum daha annemle beraber odaya girdiğimizde yılan 4 e bölünüyor ve odada toplam 4 yılan oluyor daha sonra annemle oturup ne yapmamız gerektiğini düşünüyoruz daha sonra annem başımızda birinin olmadığını düşünüp ağlamaya başlıyor o ağlayınca bende ağlıyorum ve rüyam bitiyor.Yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir