Rüyada Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada annenin ağladığını görmek, birçok insana göre kişinin çok mutlu olacağını ima eder. Güzel günlerin yaşanacağını belirten rüya tabircileri, ayrıca mutluluk ve huzur dolu bazı zamanların da yakında olduğunu ifade eder. Bu yüzden rüyada annenin ağladığını görmek, her ne kadar insan üzerinde olumsuz anlamlar içeriyormuş gibi bir etki yaratsa da aslında tam tersine birçok güzel anlam içerir.

Rüyada Annenin Ağladığını Görmek Neye İşarettir ?

İmam Nablusi (r.a) şu şekilde buyurmuştur: “Her kim rüyasında ağladığını görürse kendini saf bir mutluluğun tam ortasında bulur.” Bu mutluluk ise herhangi bir konudan kaynaklanabilir. Bu daha çok rüyayı görenin karakteri ve ruh haliyle alakalıdır. Birçok yorumcuya göre Rüyada annenin ağladığını görmek insanın küçük şeylerde büyük mutluluklar bulacağına işarettir.

Rüyada Anneyle Berarber Ağlamak

Rüyada anneyle beraber ağladığını görmek, birinin çok büyük bir haber alıp mutluluktan gözyaşlarına boğulacağına delalet eder. Bu rüyayı görmüş olan kimse beklenmedik anda bir haber alacaktır. Bu haber uzak bir yerden gelecektir. Ayrıca kişinin üzerinde bırakacağı etki büyük bir mutluluk olacaktır. Rüyada anneyle beraber ağladığını gören biri mutluluktan yere göğe sığamaz. Kendini dünyanın en mutlu insanıymış gibi görür.

Rüyada Ölmüş Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada ölmüş annenin ağladığını  görmek, rüya sahibinin çok şiddetli kavga ederek küstüğü biri ile sonunda barışacağı anlamındadır. Bu tartışmada karşılıklı kalp kırgınlıkları olmuştur. Her iki taraf da kendi suçunu kabul edecek ve olay çözüme kavuşacaktır. Rüyada ölmüş annenin ağladığını  görmek, biri çok yakın olduğu kimseyle kısa zaman içinde barışır ve aralarındaki tüm buzlar çözülür.

Rüyada Annenin  Hıçkırarak Ağladığını Görmek

Rüyada annenin hıçkırarak ağladığını görmek, aile içindeki kırgınlıkların dağılması ile bağdaştırılır. Bu aşamadan sonra tüm bireyler birbiriyle olan problemini çözecek ve herkes huzura erecektir. Rüyayı gören kişi ise bir süredir ailesine karşı gösterdiği saygısızlıktan ötürü vicdan azabı içerisindedir. Bu yüzden rüyasında annenin hıçkırarak ağladığını görmek , ailesi ile olan tüm sıkıntılarını kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Ayrıca yaşadığı vicdan azabı da sona erecektir.

Rüyada Hasta Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada hasta annenin ağladığını  görmek, bireyin çok büyük bir sevinç içerisinde olacağına işarettir. Bu sevincin neyden kaynaklanacağı ise birçok kişiye göre değişkenlik gösterir. Kiminin kapalı olan kısmeti açılır, kimisi çocuk sahibi olur, kimisi iş sahibi olur, kimisi de sağlığına kavuşur. Nedeni her ne olursa olsun bu rüyayı gören biri sevinç içinde olacaktır.

Rüyada  Cici Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada cici annenin ağladığını  görmek, kişinin çok sevdiği bir insanı mutlu ettiği anlamına gelir. Rüyayı gören kimse bu insana her konuda destek olacaktır. Onun yanında olduğunu belli edecektir. Böylece onu mutluluğa eriştirecektir.

Rüyada Annenin Sessiz Ağladığını Görmek

Rüyada annenin sessiz ağladığını  görmek, çok uzun süren bir karanlığın ardından aydınlığa çıkmaya delalet eder. İnsan kendini bir çıkmazın içinden çıkarıp açıklığa varacaktır. Yolundaki tüm engellerden kurtulmayı başaracaktır. Ayrıca kendine engelsiz ve apaydınlık olan yeni bir yol çizecektir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada annenin ağladığını görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada anne görmek ne anlama gelir
 • rüyada anne ile konuşmak
 • rüyada anne görmek diyanet
 • rüyada anneannenin ağladığını görmek
 • rüyada anneyi hasta görmek
 • rüyada annenin hasta olduğunu görmek diyanet
 • rüyada ölmüş anne görmek
 • rüyada anneyle beraber ağlamak

Yorumlar 3

 • Rüyamda annem ablam ve kardeşimin karısı bize gelmişler bu arada gerçek hayatta kardeşimin karısıyla külsüz birden içerden ağlayarak çıkıyorlar ve bir yangın çıktığını kardeşimin de yangının içinde olduğunu söylüyorlar ben de gitmek istiyorum ama sen arkadan gel diyorlar bana uyandığımda çok yoğun bi şekilde sıkıntı oluştu içimde yorumlarsanız sevinirim

 • Ruyamda annemle babamjn onundr oturuyorum birden yere yavasca yatiyorum annem sessizce aglamaya basliyo ve sakin bir dille olme simdi olme nolur olme diyor kardesim ve esimi cagiriyor bense sanki olme degol de bayiliyormusum gbi. Yani hayattayim hâla..

 • Rüyamda babam kendine genç ve güzel bı sevgili yapmış ve o kadını bizim eve getirmiş onla konuşuyor gülüyor eğleniyor ve opuyordu ve bende sinir oluyordum bira ikisi bir dama çıkmışlardı annemde evde yatağa girmiş içli içli ağlıyordu annemi öyle görünce bende dama gittim babamla o kadına bussuru laf söyledim sonra babamda bitane silah varmış onu babamdan alarak bana ateş etmeye başladı ama hepsini iskaladi sonra silahın mermisi bitince bende üzerine yürüyüp o silahı ben aldım bu sefer ben ateş etmeye başladım komşunun damına atladı ikiside bende atladim ve kadını karnından vurdum ama sanki hiç hissetmiyorgibiydi bağırıyordum cagiriyordum ağlıyordum küfür ediyirdum sonra annemde geldi oda ağlıyordu sonradan kadın öldü bizde onu komşunun damında bıraktık orda bı bebek arabası vardı kan olmuştu onu siliyordum abim ordan diyordu parmak izi bırakma elimin değdiği geride siliyordum ve bitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.