Rüyada Anneye Bağırmak

Rüyada anneye bağırmak, bu rüya kişinin ailesiyle yaşadığı tatsız olaylarına, kırılgan davranışlar içinde olmalarına, babasına karşı yaptığı saygısızlığına yorumlanır. Rüyada anneye bağırmak, ilerde pişmanlık duyacağı hatalar yaparak kendi yerini unutur. Bu rüya gören kişiler için uyarı anlamı içerip yapacağı her davranışın kişiyi maddi ve manevi anlamda zarar uğratacağına, elindeki tüm değerlerini kaybedeceğine işaret edilir. Rüyada anneye bağırmak, aynı zaman da geçmişteki tatsız olayların gün ışığına çıkmasına, huzursuz olayların çıkmasına, kişinin savurgan oluşu ve takıntılı oluşu nedeniyle başının dertten ve baladan hiç kurtulmayacağına işaret edilir.

Rüyada anneye Bağırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada anneye bağırmak, savurgan özelliğe sahip olan rüya sahibinin hem kendisini hem de ailesini mutsuz kılacak hatalar yapacağına, düşüncesizce yaptığı davranışlarının ilerde büyük sorunlara yer vereceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında babasına bağırdığını görmesi, anne babasının kalbini kırarak onları üzeceğine, onların hayır dualarını almak yerine onları gözü yaşlı bırakacağına işaret edilir. Rüyada ölmüş anneye bağırmak, pişmanlıkla süre gelen hayata, özlem çekmeye ifade edilir.

Rüyada Ölmüş Anneye Bağırmak

Rüyada ölmüş anneye bağırmak, kişinin rüyasında ölmüş babasına bağırdığını görmesi, rüyanın aksine ona karşı bağlılığına, duaları ile onu kabrinde huzur içinde yatmasına vesile oluşuna yorumlanır. Rüyada ölmüş anneye bağırmak, gerek normal hayatında gerek ise manevi hayatında babasına karşı vazifesini son derece makul kılmış onu her türlü dertten ve kederden uzak eylemiş kimsedir. Bu rüyayı gören kimselerin rızk kapıları sonuna kadar açık olup hayırlı bir çok işte kazançlarını daim ettirirler.

Rüyada Anne anneye Bağırmak

Rüyada anne anneye bağırmak, kalp kırmaya, anne babanın gönülsüz olduğu bir işte ısrarla devam etmeye, sevdiğiniz kimselerin hayatta iken değerlerini yok sayarak ilerde pişmanlık duyacağınız hataların içine düşmeye yorumlanır. Rüyasında anne babasına bağırdığını gören kimse, onların beddualarına maruz kalarak evlatları karşısında her daim mutsuz duruma düşecektir. Bu rüya gören kişinin hayatı boş vermişliği ne, burnunun dikine gidişine, herkesi kendisinden uzak eylemesine ifade edilir.

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Rüyada anneyle kavga etmek, bu rüya kişinin elindeki var olan bir çok güzellikleri korumak yerine onları kaybetme amacı güdeceğine, anne babasına saygı duyarak onların hayır dualarını almak yerine onlara kötülük yaparak beddualarını alacağına yorumlanır. Rüyasında anneyle kavga ettiğini gören kimse, ailesini bir arada tutmakta zorluk çekerek insanların birbirleriyle kopuk yaşamalarına sebep olur. Babayla kavga etmek rüyası bekar kimseler için savurganlığa, vurdumduymaz şekilde hayat yaşamaya, macera peşinde koşmaya anlam içerir.

Rüyada Anneyle Tartışmak

Rüyada anneyle tartışmak, babayla kavga etmek rüyasıyla benzer şekillerde ifade edilen bu rüya kişinin düşüncesizce davranışları ve ailesinden kopukluğu sebebiyle sorunların içinde boğuşarak huzurunun kaçmasına sebep verecek olaylarla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyasında anneyle tartıştığını gören kimse, elinde var olmayan sebeplerden dolayı sıkıntı içine düşerek kendi huzursuzluğunu sevdikleri kimselere de yansıtır.

Rüyada Anneye Kızmak

Rüyada anneye kızmak, aile üyelerinizle yaşayacağınız sorunlara, kalp kırılmalarına sebep olacak olaylara, yalnızlığa sürüklenmeye ifade edilir. Rüyasında babasına kızdığını gören kimse, elinde olmayan davranışlar sergileyerek sevdiklerini ve ona güvenen  kimseleri hayal kırıklığına uğratır. Rüyada anneye kızmak aynı zaman da geçmişte yaşanan kötü olayların tekrarlanmasına ve bu olaylardan dolayı rahatsızlık duymaya tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada anneye bağırmak ile ilgili aramalar

 • rüyada anneye bağırmak diyanet
 • rüyada anneye bağırıp ağlamak
 • rüyada anneye sinirlenip bağırmak
 • rüyada anneye sinirlenmek
 • rüyada ölmüş anneye kızmak
 • rüyada ölmüş anneye bağırmak
 • rüyada anneye sitem etmek
 • rüyada anneye bağırarak ağlamak

 

Yorumlar 2

 • Rüyamda camdan dışarı baktığımda sayısızca tamamen beyaz giyinmiş kadınlar namaz kiliyodu namazlarini dualarını bitirip namazı bitirip kalkıp gidiyorlardı anlam veremiyodum geçtim oturdum ve annem karsimdaydi tv de bi kanalı açmasını istedim açmadı inanılmaz şekilde basbas bağırdım ona

  • Rüyamda annem bi binanın en üst katında balkonun kenarına çıkarak temizlik yapıyordu bende görünce çok korktum ve annem indikten sonra avazım çıktığı kadar bağırdım neden çıkıyosun düşsen ne olucak manyakmısın gibi ne anlama geliyor acama yorumlayabilirmisiniz teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir