Rüyada Arkadaşla Sevişmek

Rüyada arkadaşla sevişmek, hayra delalet olmadığı gibi maddi ve manevi mal kaybına, hastalığa, İslami acıdan zayıf düşmeye yorumlanır. Rüyada arkadaşla sevişmek, kişiye karşı kötülük yapmak isteyen, her fırsatta kişiye maddi ve manevi zarar vermeye çalışan şimdi düşmanına işaret eder. Rüyada tanıdık bir kimseyle sevişmek, o kimseyi günahınızı yüklemeye, o kişiyi de yoldan çıkararak suçunuza alet etmeye ifade edilir. Rüyada yabancı bir kimseyle sevişmek, başa gelecek belalara, uğursuzluğa düşmeye, rızkın kesilerek başınızın beladan kurtulmamasına tabir edilir.

Rüyada Arkadaşla Sevişmek Ne Demek?

Rüyada arkadaşla sevişmek, zina etmek, rüyası kazaların, belaların, tutukluluk hallerinin göstergesi şeklinde olup kişi ya da kişiler için saha çok uyarı niteliği taşır. Bu rüyayı gören kimseler, İslami acıdan da dinde yeri olmayan haram sayılan işlere kalkışarak hem kendilerini hem de inanan insanları hayal kırıklığına uğratırlar. Rüyada arkadaşla sevişmek, bazen de hastalığa, sağlık sorunları yaşamaya, gözden düşmeye, dışlanacak duruma gelmeye ifade edilir.

Diyanet Yorumu, Rüyada arkadaşla sevişmek, farkında olmadan günah işleyerek masum kimselere zarar vermeye, dinden çıkarak Allah’ın emir ve yasaklarına boyun eğmeden kulluk etmekten uzak olmaya işaret edilir .

Rüyada Zina Edildiğini Görmek

Rüyada zina edildiğini görmek, kişinin başkaları yüzünden mutsuz duruma düşerek hakkında alınacak yersiz kararlar yüzünden her anlamda mutsuzluğa uğrayacağına yorumlanır. Rüyada zina edildiğini görmek, bazen de mal kaybına, mevki ve makam kaybetmeye, sonu hayırlı olmayan işlere kalkışarak rızalı köreltmeye ifade edilir.

Rüyada Birden Fazla Kişiyle Sevişmek

Rüyada birden fazla kişiyle sevişmek, bu rüya gören kimsenin ailesiyle yaşadığı bir takım tatsız olaylar yüzünden boşanma durumuna gelerek birlik ve beraberliğini sonlandıracağına yorumlanır. Rüyada birden fazla kişiyle seviştiğini gören kimse, günahların  en büyüğünü vasıl olmuş Allah katında lanetlenmiştir.

Rüyada Akrabasıyla Sevişmek

Rüyada akrabasıyla sevişmek, rüyasında tanıdık bir yakınıyla zina ettiğini gören kimse, ticari anlamda büyük mal kaybına uğrayarak eldeki avucundaki tüm mal varlığını kaybeder. Bu rüyayı gören kimseler, akrabalarına karşı son derece soğuk, davranışları ile insanlar arasında kırgınlık yaratan kimselerdir.

Rüyada Kendinden Yaşlı Biriyle Sevişmek

Rüyada kendinden yaşlı biriyle sevişmek,  kendine buyruk hareket ederek yanlış yollarla sapacağını yorumlanır. Diğer bir yorum ise , büyüklerine karşı büyük suç işleyerek onun toplum nazarında dışlanmasına sebep olur.

Rüyada Bir Kadınla Sevişmek

Rüyada bir kadınla sevişmek, haksız kazanç olarak ifade edilen bu rüya kişinin insanların nasiplerini göz dikerek kazandığı maldan yana hayır göremeyerek ilerde acınacak duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada bir kadınla sevişmek, bazen de duygularınızı açığa çıkarmaya, sessizliğinizi bozmaya, insanlara ve olaylara karşı farklı gözlerle bakmaya ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada arkadaşla sevişmek ile ilgili aramalar

  • rüyada tanımadığın biriyle sevişmek
  • rüyada tanıdık biriyle sevişmek
  • rüyada sevişmek
  • rüyada sevişirken yakalanmak
  • rüyada zorla sevişmek
  • rüyada sevgiliyle sevişmek
  • rüyada kadın kadına sevişmek
  • rüyada başkasını sevişirken görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir