Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek, rüya sahibinin çektiği acıların artık son bulacağına, her şeyi unutmasını sağlayacak kadar huzura ereceğine işarettir. Çok kazançlı ve çok büyük projeler yapacağını müjdeler. Rüyada asansöre binmek, rüya sahibinin sorumluluğu olmadığı halde maddi destekle bulunulan kişinin sırtından inmesi anlamına gelir.Rüyada asansöre binmek bolluk, bereket, kazanç ve alim olan kişi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi hiç beklenmedik bir anda, kendisine yardım edip destek verecek bir kişi ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Asansöre Binmek  Ne demek?

Rüyada asansöre binmek, genelde iyi olarak yorumlansa da eğer görülen asansör karanlık ve terk edilmiş gibi bir yerde ise rüya sahibinin içinden çıkılması zor bir kuruntuya düşeceğine işaret eder. Rüyada görülen asansör de olması gerekenden fazla insan var ise, kişinin sıkıntıya, zorluğa ve ya darlığa düşeceğine delalettir.

Rüyada asansöre binmek, Kirmani(r.a)’ya göre rüya sahibi borçlu ise borçlarından kurtulacağına ve rahata huzura erişeceğine işaret eder. Asansör çok kazanç, huzur, bereket, dertten ve borçtan kurtulmak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi ve ya yakını hastalık yaşıyor ise hastalıktan kurtulup sağlığına kavuşacak. Kişinin hayatında ona külfet olan, ona ağırlık yapan insanların hayatından çıkacağını gösterir.

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak, ansızın meydana gelecek bir tartışma olarak yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde bozulmalar olacağı hatta işlerinin batma noktasına geleceğini gösterir. Elinde olan birikimlere zarar geleceğine işaret eder. Sevdiği kişilerle arasında çıkacak çok büyük tartışmalara ve sürekli üzüntülere işaret eder. Kişinin herhangi bir işte karar vermekte çok zorlanacağına, verdiği kararlardan çok kolay pişman olacağına delalet eder.

Rüyada Asansör Tamir Etmek

Rüyada asansör tamir etmek, rüya sahibinin haysiyetine gelecek olan laflara, yuvasının dağılmasına ve sıkıntı çekmeden bolluk içinde yaşamaya işaret eder. Bu konuda İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüya sahibi meydana gelen sorunlarda ve ya bu sorunların çözümlerinde daima birileri tarafından yönlendirilecektir. Kişinin hileli işlere bulaştığına, ünlü olma isteğine, evlatları için elinden geleni yapacağına bu durumunda neşesini kaçıracağına işarettir.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, rüya sahibinin iş yaşantısında karşılaşacağı kötü şeyler yüzünden sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Eline para geçtiği zaman büyük bir miktarını kaybedecek, sorunlu bir insanla muhatap olması gerekecek demektir. Aynı zaman da aile bireylerinin de birbirine düşmesi ve çok büyük tartışmalar çıkacağı anlamına gelir. Bu karmaşalar büyük sağlık sorunlarını da beraberinde getirecektir.

Rüyada Asansör Beklemek

Rüyada asansör beklemek, rüya sahibinin eğitim alanında iyi fırsatlar yakalayacağına ve başarılı olacağına işaret eder. Maddi ve manevi açıdan hayatının en yüksek zamanlarına ulaşacağını gösterir. Ancak bu zamanlara sabırla ulaşılacağı da unutulmamalıdır.

Rüyada Asansör Yanması

Rüyada asansör yanması, rüya sahibinin yeni bir eve sahip olacağına ve sıkıntılarından artık kurtulacağına işaret eder. Sorunlu olan kişiler ile muhatabı keseceğine ve uzun zaman önce yaşanan kötü bir olayının sonuçlarının etkisinden artık kurtulacağına delalet eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada asansöre binmek ile ilgili aramalar

  • rüyada asansöre binmek ve yükselmek
  • rüyada asansöre binmek korkmak
  • rüyada asansöre binmek ihya
  • rüyada asansörün bozulması
  • rüyada asansör beklemek
  • rüyada asansör düşmesi
  • rüyada bozuk asansör görmek
  • rüyada asansörle çok yükseğe çıkmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir