Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek diyanet, evlat sahibi olmaya, çevrenizde size zarar vermek isteyen kötü niyetli kimselerin varlığına yorumlanır. Rüyasında aslan gören kimse aşırı laubali, bencil kimselerle aynı ortamda yer alarak huzursuz olurlar. Rüyada aslan görmek, bazen de kötü niyetli kimselerden göreceğiniz zarara, hayatınızın alt üst olmasına işaret edilir. İslami rüya alimlerine göre görülen aslan rüyası, haset kimselere, hane içi yaşanan sıkıntılara, huzursuzluğu simgeler. Rüyada aslan görmek islami halk arasında hain ve sinsi düşmana yorumlanır. Görmüş olduğunuz bu rüya dost görülen düşmanlarınız olduğuna işarettir.

Rüyada Aslan Görmek Ne Demek?

Rüyada aslan görmek, aslan rüyası kötülük peşinde koşan hilekar kimselere yorumlanır. Kişinin rüyasında birden fazla aslan görmesi düşmanlarının okluğuna delalet eder. Rüyada aslan görmek, aynı zaman da pişmanlık duymaya, telafisi olmayan hatalar yer vermeye, saygınlığınızı kaybetmeye tabir edilir. Rüyada aslan görmek, insanlara hem yararı hem de zararı olan çıkar amaçlı kimselere ifade edilir.

Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyada aslan öldürmek; düşmanlarınızı mağlup etmeye, üzerinizdeki kötülerden kurtulmaya, düze çıkmaya yorumlanır. Rüyasında aslan öldüren kimse düşmanlarına karşı zafer elde ederek onların oyunlarını alt üst etmiştir.

Rüyada Aslan Beslemek

Rüyada aslan beslemek; bu rüya düşmanlarınıza ortam hazırlamaya, kendi çukurunuzu açmaya, beklenen kötülüklerin dile gelmesine yorumlanır. Rüyasında aslan besleyen kimse, sevdiklerine kulak asmayarak isteyerek hataların içine kendisini sürükler.

Rüyada Aslan Eti Yemek

Rüyada aslan eti yemek; helal rızkınıza haram katmaya, kolay yollarla kazanç elde etmeye, insanların gözünde hiç olmaya yorumlanır. Rüyasında aslan eti yiyen kimse, gerek bu dünya da gerek ise ahir hayatta Cenabı hakkın gazabına uğrar.

Rüyada Kuyruksuz Aslan Görmek

Rüyada kuyruksuz aslan görmek; hayatınızı zora sokacak olan engel ebelerin hayatınızın her köşesinde olup huzur bulamayacağınıza yorumlanır. Rüyasında kuyruksuz aslan gören kimse, insanlara akıl danışmanlığı yapan, yanlış yollarla sürükleyen kötü niyetli kimselerle aynı ortamda yer alırlar.

Rüyada Aslan Sevmek

Rüyada aslan sevmek;  hayatınızı çıkar amaçlı güderek düşmanlarınıza güler yüzlü davranacağınıza işaret eder. Kişinin gördüğü bu rüya yanlı zamanlarda aldığı kararlarda maddi zarar yaşayarak kendisini ve ailesini zor duruma sokacağına yorumlanır.

Rüyada Aslan Yalaması Görmek

Rüyada aslan yalaması görmek; sizden çıkar bekleyen medet uman çıkarcı kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kolay yollarla kazanç sağlamak için elinden gelen her türlü kötülüğü yapan insanların acılarından zevk duyan kimselerdir.

Rüyada Eve Giren Aslan Görmek

Rüyada eve giren aslan görmek; bu rüya halk arasında laf taşıyan insanlar arasında fitne fesatlık yaratan kötü niyetli kimselere yorumlanır. Kişinin rüyasında hanesine aslan girdiğini görmesi, ailesine zarar verecek sinsi düşmanın varlığını simgeler

Rüyada Aslan Taşlamak

Rüyada aslan taşlamak; aile içi mutlu süre gelen hayatınızı kıskanana size ve sevdiklerinize zarar vermekten çekinmeyen kötü niyetli kimselere yorumlanır. Rüyada aslan taşlamak, düşmanları bertaraf etmeye, rızkınızı peşinde koşmaya tabir edilir.

Rüyada Aslan Yakmak

Rüyada aslan yakmak; bulunduğunuz konumdan daha da alçalarak maddi ve manevi anlamda çıkmazlara düşeceğinize yorumlanır. Bu rüya  elinize geçen fırsatları ters teperek sizin için hayır olan güzellikleri yok saymaya, pişmanlığa delalet edilir. Rüyasında aslan yakan kimse Allah katında telafisi olmayan günaha girerek kendisini ve ailesini zor duruma düşürür.

Rüyada Aslan Tüyü Görmek

Rüyada aslan tüyü görmek; sizin için hayır getirecek bir işte yaşadığınız küçük sorunlar yüzünden mutsuz olacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler temiz kalpli, yüce gönüllü, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilen mümin kimselerdir. Rüyada aslan tüyü görmek, aynı zaman da yolculuğa çıkmaya, huzur için de umut kapılarını aralamaya işaret edilir.

Rüyada Vahşi Aslan Görmek

Rüyada vahşi aslan görmek; iş hayatınızda güçlü bir rakibiniz yüzünden sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır. Görülen bu rüya hastalığa, belalara, atacağınız yanlış adımlara delalet eder. Rüyasında vahşi aslan gören kimse, zorlu bir hayatın içine sürüklenir.

Rüyada Aslan Isırması Görmek

Rüyada aslan ısırması görmek; bu rüya kişinin hayatı boyunca işlerinin tersine gidip her daim mutsuz olacağına işaret eder. Rüyasında vahşi aslan tarafından ısırılan kimse, elindeki kazançlarını hiç uğruna kaybederek içinden çıkamayacağı sorunlarla boğuşur. Bu rüya bazen de mal kaybetmeye, hastalıklara, hane içi tartışmaların süre gelmesine delalet edilir.

Rüyada Aslan Tırmalaması Görmek

Rüyada aslan tırmalaması görmek;  kişinin gördüğü bu rüya hanenizin içine girerek aile içi fitne fesatlık oluşturan kötü bir yakınınıza yorumlanır. Kişinin rüyasında aslan tırmalaması görmesi, yakın zaman da talihsiz kazaya uğrayarak hayatının alt üst olacağına, hayatına yönelik planlarında hayal kırıklığına uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada Aslan Kovalamak

Rüyada aslan kovalamak; hayra delalet edilen bu rüya düşmanlarınızı bertaraf etmeye, kötülükleri yenmeye, güce ve kudrete yorumlanır. Kişinin rüyasında aslan kovalaması, hayatındaki kötülerden tek tek kurtularak feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada Aslan Okşamak

Rüyada aslan okşamak; kişi için yapacağı hoş muhabbetlere, kurulan dostluklara tabir edilir. Rüyasında aslan okşayan kimse, bulunduğu konum itibariyle saygınlık gören, başarılı kimselerdir. Rüyada aslan okşamak bazen de sizin için hayır getirecek bol bereketli işlere girmeye, hayatınızda sağlayacağınız değişikliklere, başarıya tabir edilir.

Rüyada Doğum Yapan Aslan Görmek

Rüyada doğum yapan aslan görmek; kişi için sınav olarak değerlendirilen bu rüya kişinin hayatına yönelik atacağı adımlara delalet eder. Rüyasında doğum yapan aslan gören kimse, başarısını  engelleyen, kişiye hayatı çekilmez hale getiren bir bayanla hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Aslan Görmek

Rüyada siyah aslan görmek; kötülüğe ve şerre tabir edilen bu rüya kişinin hanesiyle yaşadığı sıkıntılara tabir edilir. Rüyasında kara aslan gören kimse, davranışları ve hataları yüzünden huzursuzluk duyarak sevdikleriyle arası açılır.

Rüyada Sarı Aslan Görmek

Rüyada sarı aslan görmek; kişi için uyarı niteliği içeren bu rüya iş hayatında yakınlık gösteren kimselere karşı duyarlı olması gerektiğine yorumlanır. Rüyasında sarı aslan gören kimse, zorluk bir rakibinden darbe alarak iş hayatında iflas olma durumuyla karşı karşıya kalır.

Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada beyaz aslan görmek; zararsız düşmana, fitne fesat, dedikoducu kimselere, aile içi rızka tabir edilir. Kişinin rüyasında beyaz aslan görmesi ya da sevmesi, mutlu olacağı olaylarla karşı karşıya kalarak yüzünün güleceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kısmete ve elde edilen mülke işaret edilir.

Rüyada Aslan Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu; rüyada aslan görmek, aslan sembolü bir kaç şekil de tabir edilir. Bunlar; hırs, kötülük, hastalık şeklinde anlam taşır. Kişinin rüyasında aslan görmesi, kötü niyetli kimselerden gelecek zarara, beklenmedik hatalara düşmeye yorumlanır.

İhya Yorumu; rüyada aslan görmek, evlilik dışı meydana gelen çocuğa, duygularına sahip olamayan aciz kimselere yorumlanır. Bu rüya bazen de hizmetçi kimselere, size yardım etmek isteyen iyi niyetli kimselere yorumlanır.

İslami Yorumu; rüyada aslan görmek, Allah’ın buyruklarını hiçe sayarak şeytanın kötülüklerine boyun eğen kimselere yorumlanır. Kişinin rüyasında aslan görmesi, düşmanlığa, yolsuzluğa ve kötülüğe tabir edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir