Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek aslında çok klişe gelecek bir değim ile de anlatılabilir. Evet doğru tahmin ettiniz bu deyim at murad tır. At tarih boyunca insanoğlu için en yakın dostlardan biri olmuş ve her zaman fayda sağlamış bir canlı olduğu için rüya tabileri açısından da durumu farklı olmamış. Rüyada at görmek her zaman hayra yorulan rüya olarak anlatılır. Peki bu hayra yorulması nedir işte burada rüyada bulunan diğer unsurlar ile birleştirilerek yorumlanır. Genel olarak bakıldığında rüyada at görmek güç, kudret, mevki makam, zenginlik, mal mülk ve daha bir sürü güzel şey olarak yorumlanabilir işte tam rüya tabiri için makalemizde ki detay anlatımlarından faydalanarak rüya tabiriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rüyada beyaz at görmek ne demek

Rüyada beyaz at görmek

Rüyada beyaz  at görmek ne anlama gelir sorusunun ilk cevabı evlilik olarak verilmiştir. Rüyayı gören kişi eğer bir kadın ise evlilik yolu görülmüş demektir. Erkek te ise durum biraz farklı ve ağırlıklı olarak kariyer daha doğrusu başarılı bir kariyer olarak yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada at görmekRüyada siyah at görmek , tabi ki güzel yorumlanan rüyalar arasında bulunur asil bir at rengi olarak benimsenen siyah at çoğu rüyada görülen siyah rengin kötü yorumlanmasının aksine elde edilecek güç ve kuvvet anlamında yorumlanır. Ayrıca birçok rüya tabirleri uzmanın buluştuğu farklı bir nokta ise hastalığa şifa olarak yapılan rüya tabirleridir.

Rüyada kahverengi at görmek

Rüyada Kahverengi at görmek

Rüyada kahverengi at görmek bu en bilinen at rengidir aslında klasik olarak at denildiğinde gözünüzün önüne en çok gördüğünüz bu renk at gelir ve bu durum rüyada toprak olarak yorumlanır genişletir isek gayrimenkul, ev arsa gibi taşınmazların alınacağının en büyük habercisidir.

Rüyada evde at görmek

Rüyada evde at görmek ev ahalisinden bir kişinin gösterişli bir düğün ile evleneceği anlamındadır bu ev de eğer evlilik çağında biri bulunmuyor ise evde yapılacak bir kutlama olarak ta yorumlanabilir.

Rüyada koşan at görmek

Rüyada koşan bir at görmek kısa vade de gerçekleşecek bir kariyer sıçramasına delalet eder rüyayı gören kişi eğer koşan at ile birlikte ise daha doğrusu bu atın üzerinde ise bu tahmin bile edemeyeceği bir servet anlamındadır.

Rüyada at sürüsü görmek

Rüyada bir at sürüsü görmek genel olarak güçlü ve kudretli kişiler ile tanışmaya ve onlardan fayda görmeye tabir edilir. Rüya tabirleri uzmanlarına göre kalabalık bir at sürüsü devlet kapısı olarak ta yorumlanabilir.

Rüyada gri at görmek

Rüyada gri at görmek haksız yada gayri meşru yol ile elde edilen kazanıma mala mülke yorumlanan bir rüyadır. Rüyada gri at görmek aslında beyaz kirli bir at olarak değerlendirildiği için bu yorum yapılır.

Rüyada sarı at görmek

Rüyada sarı at görmek aslında kahverengi at ile aynı şekilde yorumlanır bunun sebebi at rengi olarak direk sarı renk bulunması fakat bazı rüya tabirleri uzmanları ise durumu farklı olarak yorumlar onlar ise sarı renk at görmek yada bilinen at renkleri dışında at görmek hiç bilinmeyen ve tahmin edilemeyen kişilerden gelecek fayda olarak değerlendirmişlerdir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

 

Yorumlar 1

  • Kız arkadaşım koyu renk bir atın üstündeydi at birden hızlandı kız arkadaşımı üstünden fırlattı ve kız arkadaşımın kafası koparak öldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir