Rüyada Ayakkabı Düzeltmek

Rüyada ayakkabı düzeltmek, başarısızlıktan sonra ulaştığı feraha, zorlukların ardından hak edilen toplu mala, meşakkatle birlikte özlediği müjdeye, uğraşlarının sonunda ulaştığı başarıya, zorlukla hak edilen galibiyete anlamı taşır, Olumlu bir ifadeyle rüyanız: ayakkabı düzeltmek, finansal yükü olan kişiden uzak durulacağına, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği şerefe, cefa çekerek umduğu toplu paraya, fena niyetli kimse tarafından zarar görmeye, cefa çektikten sonra hak ettiği daha iyi kazanca anlamı taşır

Rüyada ayakkabı düzeltmek ne manaya gelir, Rüyanız bazende şöye tefsir edilir: yardım alarak istediği temiz kazanca, kısa zamanda duyulacak sevindirici değişimlere, hatalarının ardından ümit ettiği rahata, sıkıntı çekerek ümit ettiği iyiliğe, uğraş vererek istediği beceriye, başarısızlıktan sonra beklediği kazanca işarettir

Rüyada ayakkabı düzeltmek tabiri, Yeni zaman yorumcularına göre: bir kişiden yardım isteyerek umduğu ferahlığa, sıkıntı sonrasında hak edilen daha iyi bir hayata, zorlukların ardından düşlediği şana, başarısızlıktan sonra özlediği refaha, zorluklarla mücadele ederek kazandığı müjdeye tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada  ayakkabı hediye almak adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Rüyada ayakkabı düzeltmek ile ilgili aramalar

  • Rüyada kapının önünde kalabalık ayakkabı görmek
  • Rüyada çok fazla ayakkabı görmek
  • Rüyada ayakkabı kalabalığı görmek
  • Rüyada başkasının kapısında ayakkabı görmek
  • Rüyada komşunun kapısında çok ayakkabı görmek
  • Rüyada misafir ayakkabıları görmek
  • Ruyada cok sayida siyah ayakkabi gormek
  • Rüyada kapı önünde çok ayakkabı görmek

Yorumlar 1

  • Merhabalar gündüz gördüğüm rüyamı yorumlayabilir misiniz? rüyamda yeni bir eve taşınmışım ama ev eski bir ev, havalandırma boşluğundan yan komşunun küçük kız çocuğu benim evime giriyor ve bu durumdan çok hoşlanmıyorum sonra kapım çalıyor kapıdan içeri eşim ve kızım giriyor kapıyı kapatırken abiminde geldiğini farkediyorum ve onuda içeri alıyorum vr kapımın önündeki kalabalık duran ayakkabıları diziyorum. sonra komşu kapıyı açıyor ve ben ona küçük kızın yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum ana kadın biraz cazgır ne var seni sevmiş ondan gelmiş diyor. Ben tmm gelsin ama kapıdan gelsin ve sizin haberiniz olsun demeye çalışıyorum ama kadınla ağız dalaşına giriyorum. O esnada uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir