Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada aynaya bakmak, kişinin hayal dünyasına, geleceğe ait beklentilerine, açılan rızk kapılarına işaret eder. Rüyada temiz ak parlak aynaya bakmak kimse hayata yönelik her türlü beklentilerine kavuşarak maddi ve manevi sıkıntılarını geride bırakır. Rüyada görülen ayna sembolü aynı zaman da kadına işarettir. Rüyada aynaya bakarak kendisini mutlu hisseden kimse uzun sağlıklı bir ömre nail olurken kendisini çirkin ve bitkin gören kimse ise hastalığa ve zorluklar için de görür. Ayna rüyası rüya sahibi için kısmete nail olup bekar kimseler için gelecek hayırlı kısmeti içerir.

Rüyada Aynaya Bakmak Ne Demek?

Rüyada ayna bakmak, hayırlı kısmetin izle dünya evine girmeye, mutlu birlikteliğe, hayırlı evlada işaret eder. Gördüğünüz aynanın temizliği ve parlaklığı eşinizin güzelliğine işaret ederken aynan kırılması ise yakın zaman da hane içinde çıkacak cenazeye işaret eder. Rüyada ayna görmek, başka bir değişle iş hayatınızda yükselmeye kariyer basamaklarını çıkmaya, çevrenizdeki kötü niyetli kimselere karşı üstünlük sağlamaya yorumlanır. Kişinin rüyasında kendisini kadın olarak ayna da görmesi, kız evladı olmasına, bayan bir kimsenin ise kendisini erkek olarak görmesi, düğüne işarete eder.

İslami Yorumu, rüyada ayna görmek, rüyasında ayna gören kimse Allah’ı tealanın rızkına nail olmayarak mal kaybına eksikliklere gider. Kişinin rüyasında ayna görmesi, aynı zamanda yolculuğa çıkarak sevdiklerinden ayrı kalacağına, makam ve mevki yönünden yükseleceğine, kazanacağı bol kazançlarına yorumlanır.

Diyanet Yorumu, rüyada ayna görmek, genel olarak kısmete ve murada işarettir. Kişinin rüyasında kendisini temiz ve bakımlı olarak aynada görmesi, bolluğa ve berekete erişerek sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyada aynaya bakmak, açılan rızk kapılarına işaretken ayna kırılması görmek ise, hane içi çıkacak cenazeye, pişmanlık duymaya, haytaya tabir edilir.

Rüyada Süslü Aynaya Bakmak 

Rüyada süslü aynaya bakmak , rüya sahibinin hayatı pozitif yönleriyle görerek en olumsuz durumlardan bile mutlu olup her haline şükredeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler şan ve şöhrete düşkün, eğlenceli hayata yaşamayı seven, pozitif kimselerdir.

Rüyada Altın Aynaya  Bakmak

Rüyada altın aynaya bakmak, rüya sahibinin yaşadığı zorlukların geride kalarak maddi anlamda rahata ereceğine işarettir. Rüyasında altın ya da gümüş ayna gören kimse, sevdiklerinin desteği sayesinde bir çok zorluklara göğüs gelerek rızkını nail eyler.

Rüyada Gümüş Aynaya Bakmak

Rüyada gümüş ayna görmek, altın ayna rüyasıyla aynı sembolleri içeren bu rüya kişinin yaşayacağı eğlenceli hayata, zevki sefa sürmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sorunlardan uzak mutlu şekilde yaşayarak bulunduğu ortamın tadını çıkarırlar.

Rüyada Kırık Aynaya Bakmak

Rüyada kırık aynaya bakmak, kötülüğe tabir edilen bu rüya kişinin hanesinde çıkacak cenazeye, ölüm haberi almaya, manevi çöküntüye işaret eder. Rüyada kırık ayna gören kimse, elindeki tüm mal varlığını kaybederek hayatı amaçsızca yaşar.

Rüyada Duvarda ki Aynaya Bakmak

Rüyada duvarda ki aynaya bakmak, mutlu bir birlikteliğe, bağlılığa, kişinin sevdikleri arasında yaşadığı huzura işaret eder. Rüyasında duvarda ayna gören kimseler sevdikleriyle her türlü zorlukların üstesinden gelerek birliklerini ve beraberliklerini bozmazlar. Rüyada masa üzerinde ayna görmek, iş hayatınızda rakiplerinizi mağlup ederek liderklik vasfına ulaşmaya, başarılarla süre gelen hayata tabir olunur.

Rüyada Ayna Taşımak

Rüyada ayna taşımak,rüya sahibine karşı kötülük yaparak ona maddi ve manevi anlamda zarar vermeye çalışan kimselere yorumlanır. Rüyasında ayna taşıyan kimse kötülükleri ve uğursuzlukları beraberinde getirip çevresindeki insanlara her türlü zararı verir. Bu rüya aynı zamanda Allah’tan uzaklaşmaya, kötülüğe, şeytanın yolunda sürüklenmeye tabir edilir.

Rüyada Ayna İstemek

Rüyada ayna istemek, rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu boşluktan sıyrılarak sevdiklerinin desteği sayesinde huzura ereceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında annesinden ayna istemesi, çıkmazlara girerek son çare olarak sevdiklerini göreceğine işaret eder. Rüyada ayna istemek, bazen de yapılan bir yardıma, uzatılan yardım eline, birlikteliğe tabir edilir.

Rüyada Ayna Çatlaması Görmek

Rüyada ayna çatlaması görmek, rüya sahibinin sevdiklerine karşı kötülük besleyen art niyetli insanlardan göreceği zarara yorumlanır. Rüyasında ayna çatlaması gören kimse, sevdiklerine karşı bilinçsizce hatalar yaparak insanlara olan saygınlığını kaybeder. Rüyada ayna çatlaması görmek, bazen de iş hayatında kopukluğa, çatışmaya girmeye, huzurunuzun yok olmasına delalet edilir.

Rüyada Ayna Kırılması Görmek

Rüyada ayna kırılması görmek, kişinini çok sevdiği, güvendiği bir kimseden kötülük gelerek hayal kırıklığına uğrayacağına, elindeki mal varlığını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyasında ayna kırılması gören kimse, sevdiklerinden tek tek koparak yalnızlığa sürüklenir.

Rüyada Ayna Silmek

Rüyada ayna silmek, çevrenizdeki kötü niyetli kimseleri hayatınızdan uzaklaştırarak rahata ereceğinze işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler azimli çalışmaları ve dik duruşları ile her türlü zorlukları aşarak kendilerine yeni bir çok sayfa açarlar. Rüyada büyük ayna silmek, rızkınızı çoğalacağına işaret ederken, küçük boylu ayna silmek ise rabbine verdiği nimetler için şükretmeye, rıza gelmeye tabir edilir.

Rüyada Ayna Almak

Rüyada ayna almak, kişinin iş hayatında yaşadığı sorunlardan dolayı ortakları ile ayrı düşerek kendi kabuğuna çekileceğine yorumlanır. Rüyasında ayna satın alan kimse, rızkını başka yerlerde elde ederek sevdiklerini kimseye muhtaç etmeden huzur içinde yaşatırlar. Rüyada ayna almak, aynı zamanda yükselmeye yönelik atılımlarda bulunmaya, yeni iş kollarına yönelmeye, başarıya ifade edilir.

Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada aynaya bakmak, pişmanlıkla süre gelen hayatınızı sonlandırarak hak yolunu bulmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, sevdiklerinin desteği sayesinde her türlü zorlukların üstesinde gelerek hayata tekrar sıkı sıkıya tutunur. Rüyada aynaya bakmak, aynı zaman da sevdiklerinizle hoş muhabbete nail olmaya, eğlenceli ortamlarda yer almaya, çıkılan uzun yolculuğa işarettir.

Rüyada Ayna Karşısında Namaz Kılmak

Rüyada ayna karşısında namaz kılmak,rüyasında ayna karşısında namaz kıldığını gören kimsenini duaları kabul olup bereket kapısı her daim açık olur. Bu rüyayı gören kimseler ihtiyaç sahibi bir ok kimseye el uzatarak insanların ihtiyaçlarına kulak verir.

Rüyada Ayna Karşısında Saç Taramak

Rüyada ayna karşısında saç taramak, kişinin hayatına sil baştan yeniden başlayarak sevdiklerinden ayrı farklı bir mekana seyahat edeceğine yorumlanır. Kişinin gördüğü bu rüya hayra delalet edip kurulan yeni hayata, açılan kısmet kapılarına, evlilik yolunda atacağı adıma işaret eder. Rüyada ayna karşısında saç taramak, eğlenceli törenlerde yer almaya, iş hayatınızda değişikliğe, farklı alanlarda göstereceğiniz başarıya delalet eder.

Rüyada Aynaya Bakmak Alimlerin Açıklamaları?

İmam Nablusi Yorumu, rüyada aynaya bakmak, toplum karşısında itibar görmeye, saygınlık elde etmeye, aynaya bakmak, dünya evine girmeye, kırık ayna görmek, alınan ölüm haberine işarettir.

İbn-i Şirin Yorumu, rüyada aynaya bakmak, kişinin anada kendisini görmesi hayırlı evlada nail olacağına, görülen aynanın güzelliği, evleneceği kimsenin güzelliğine, kirli ve kötü ayna ise, düşmanlarınıza işaret eder.

Seyyid Süleyman Yorumu, rüyada aynaya bakmak, bolluğa, açılan rızk kapılarına, sıkıntıların son bulmasına, inanca yönelik bağlılığa işaret eder. Rüyasında ayna gören kimse, yakın zamanda müjdeli habere nail olur.

rüyada aynaya bakmak ile ilgili aramalar

  • rüyada aynaya bakmak diyanet
  • rüyada aynaya bakıp başkasını görmek
  • rüyada aynada başkasını görmek
  • rüyada boy aynası görmek
  • rüyada aynada saçına bakmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir