Rüyada Babanın Öldüğünü Duymak

Rüyada babanın öldüğünü duymak, kişinin iş hayatına yönelik aşırı hırslarının kurbanı olup sevdikleri kimseleri görmezden gelip ailesini hayal kırıklığına uğratacağına yorumlanır. Rüyasında babasının öldüğünü duyan kimseler gerçek hayatta üzerinde durulmayacak basit hatalar yüzünden ailesiyle kırgınlık haline giderek küslüklerin oluşmasına sebep vereceklerdir. Rüyada babasının öldüğünü duymak, aynı zaman da evli kimseler için ailede otoritenin ta anlamıyla sağlanamayıp çocukların önünde yaşanacak olumsuz davranışlara, ayrım çatışmalarına işaret edilir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak Ne Demek?

Rüyada babanın öldüğünü duymak, rüyasında babasıyla tartıştığını gören kimseler ailelerinin duymasını istemediği bir hatayı yaparak tartışmalara zemin hazırlayacağına yorumlanır. Bu rüya kişiler için hane içi ayrılıklara, iş hayatında mevki ve makam kaybetmeye, ticari kayıplara sembol edilir. Rüyada babanın öldüğünü duymak aynı zaman da eşler arası fikir ayrılıklarına sebep olacak konuların yer alıp aileler arası çatışmaların yaşanacağına, kişinin korkularının krbanı olup insanların gözünde pasif kalacağına işaret edilir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Rüyada babasının öldüğünü görmek, bu rüya gören kişinin hayırlı olmayan kazançlar peşinde koşarak hırslarına yenik düşeceğine, sevdikleri insanlara istenmeyen davranışlar yaparak kalplerini kıracağına yorumlanır. Rüyada babanın öldüğünü görmek , ailelerini üzecek işlere yönelerek ilerde çok pişmanlık yaşayacaklardır.

Rüyada Ölmüş  Babası  ile Tartışıp Ağlamak

Rüyada ölmüş babası ile tartışıp ağlamak, rüyayı gören kişinin yaptığı hatalarını geçte olsa anlayarak ailesine karşı pişmanlığını dile getireceğine, yaptığı yanlışların hak olmadı farkına vararak hayatına çeki düzen vereceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında babası ile tartışıp ağladığını görmesi, mal kaybına uğrayarak girdiği işlerde başarısız olacağına, kazançlarını hiç uğruna kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş  Babası İle Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga etmek, rüyayı gören kişinin ailesine karşı yaptığı hatalı davranışlarına, sevdiklerinin kalplerini hiç uğruna kırmasına, kendisine sunulan güzel hayat karşısında şükretmek yerine kötülüğü seçmesine yorumlanır. Rüyasında babası ile kavga ettiğini gören kimseler, sahte dostlukların kurbanı olup elindeki güzelliklerin farkına varmazlar.

Rüyada Ölmüş Baba İle Tartışmak

Rüyada ölmüş baba ile tartışmak, rüyanın aksine gören kişi için hayrı işaret eden bu rüya kişinin ailesine olan bağlılığına, onları her türlü kötülüklerden korumasına, yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler rızklarını helal yollarla temin ederek kimseye muhtaç olmadan hayatlarını huzur içinde yaşarlar. Kişinin rüyasında ölmüş babası ile tartıştığını görmesi, ölen kişinin hayır duası beklediğine işaret eder.

Rüyada Babadan Azar İşitmek

Rüyada babadan azar işitmek, kişi ya da kişiler için uyarı anlamı taşıyan bu rüya gören kişinin çevresindeki insanların kötülükleri karşısında dikkatli ve duyarlı olup her türlü kötülüğü bertaraf etmesine yorumlanır. Kişinin rüyasında babasından azar işittiğini görmesi, yakın zaman da düşmanları tarafından gelecek olan kötülüklere, mal varlığını kaybetmesine işaret edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada babanın öldüğünü duymak ile ilgili aramalar

 • rüyada babanın ölüm haberini almak ve ağlamak
 • rüyada babanın öldüğünü görmek islami
 • rüyada babanın öldüğünü görmek ve ağlamak diyanet
 • rüyada babanın öldüğünü ve dirildiğini görmek
 • rüyada ölmüş babasının tekrar öldüğünü görmek
 • rüyada babanın öldüğünü görmek diyadinnet
 • rüyada babanın cenazesini görmek
 • rüyada anne ve babanın öldüğünü görmek ve ağlamak

Yorumlar 3

 • Rüyamda Babam ölüyo ama yanımda oluyo ama ölü olduğunu gördüm

 • babamın öldüğünü duyuyorum çok üzülüyorum ve ağlıyorum. annem babamla yaşar normalde ama rüyada yanimda oluyor.. ama hiç haber karşısında ağlamıyor.anlamamazlıktan geliyor. ben babamlardan ayrı ilde yaşıyorum. ama haberi duymama rağmen evde temizlik yaptiriyorum ve yemek yapiyorum. normalde biber dolması yapiyorum gibi ama doldurdugum sey patates. bunu size uykudan uyanir uyanmaz yazdim cok etkilendim.

 • Rüyamda dedem birini öldürmüş ve daha büyük sorunlar çıkmaması için annem ve babam karşı taraftan birini öldürmek için gidiyorlardı ama annem tek başına geliyordu babamın öldüğünü söylüyordu çok ağlıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir