Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada baca temizlemek, hane içini işaret alan bu rüya kişinin başını sokabileceği bir yuvaya sahip olma duygusu güdeceğine yorumlanır. Rüyasında baca gören kimse, yakın zaman da hem kendisini hem de ailesini mutlu kılacak hayırlı olaylara vesile olup kiracılık gibi zor sıkıntılı durumlardan kurtulma şansına sahip olurlar. Rüyada görülen baca sembolü aynı zaman da görülen baca sembolüne göre de farklı anlamlar taşır. Rüyada yeni baca görmek, bolluk ve berekete, açılan nasip ve kısmet kapılarına, sağlıklı geçecek ömre, eğlenceye işaret eder. Rüyada eski baca görmek, ise hanede düzenin yok olup ayrılma noktasına gelmeye, kişinin sevdiği kimseyle arasına fitne tohumları serpen kimseden kötülük göreceğine tabir edilir.

Rüyada Baca Temizlemek Ne Demek?

Rüyada baca temizlemek, baca rüyası kişinin kendisini ve ailesini güvende hissedebileceği sıcak yuvaya sahip olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler hayatlarını kendilerinin olan sıcak bir yuvanın hayaliyle yaşatmış bu uğurda bir çok şeyinden ödün vermiştir. Rüyada baca temizlemek bazen de yeni nasip kapıları aralamaya, rızkı geniş ve güzel kılmaya,helal olan nasipleri güzel kılmaya tabir edilir.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada baca temizlemek, büyük şansa ve kısmete işaret olan bu rüya kişinin hayatını kötü kılacak musibetlerden ve kötülüklerden uzak durarak nasibinin peşinde koşacağına yorumlanır. Rüyasında baca temizlediğini gören kimse hayatını zorluklarla kazanmasına rağmen, helal nasibini hanesine götürme  şansına sahip olup bu yönde kendisini mutlu kılar.

Rüyada Baca Tütmesi Görmek

Rüyada baca tütmesi görmek, maddi ve manevi sıkıntı ve sorunlardan kurtulmaya, rahat nefes almaya, nasibinizin helal yollarla ifşa olmasına yorumlanır. Rüyasında baca tütmesi gören kimse, rızkının peşinde koşarak hanesinden ve çevresinden kötülükleri uzak kılar. Bu rüya bazen de şükretmeye, ele geçen hayırlı kazançlara, birlik ve beraberliğe ifade edilir.

Rüyada Baca Deliği Görmek

Rüyada baca deliği görmek, uzun vadeli yapılan karlı işlere, kazanılan rızkların farklı yönlerde etkin kılınmasına, başarılı geçecek ömre delalet eder. Rüyada görülen baca deliği sembolü bazen de ikili ilişkilerde orta yolu bulmaya, ortaklık kurduğunuz kimselerle anı ortamlarda yer alarak birbirinizi tanıma şansına vesile olmaya ifade edilir.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyada baca kurumu görmek, baca kurumu rüyası olumsuz olduğu kadar bazen de olumlu anlamlara yer verir. Kişinin görüğü baca kurumu boru içindeyse bu rüya kişinin mal mülk sahibi olup zenginleşeceğine, hanenin içinde ise yaşanacak maddi sıkıntılara, düşmanlarınız tarafından kötülük görmeye ifade edilir.

Rüyada Baca Yandığını Görmek

Rüyada baca yandığını görmek, baca yanması rüyası gören kişinin işlerinin istediği şekilde ilerlemeyecek nasip kapısının bıçak gibi kesileceğine yorumlanır. Rüyasında baca yandığını gören kimse, ailesiyle sürekli tartışma içinde olup içinde olduğu durumdan hiç hoşnut değildir. Baca yanması rüyası bazen de yapılan yeni ticari başarılara, mal ve mülke açılan kısmet kapılarına ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada baca temizlemek ile ilgili aramalar

 • rüyada baca kurumu temizlemek
 • rüyada bacadan kurum temizlemek
 • rüyada baca deliği görmek
 • rüyada baca yanması
 • rüyada baca dumanı görmek
 • rüyada baca yapmak
 • rüyada baca tamir etmek
 • rüyada baca yaptırmak

Yorumlar 1

 • Merhabalar,
  Rüyamda, gündüz vakti evde otururken bir sesle irkildiğimi ve tavandaki çatlaklardan ve baca deliğinden kurum gibi şeyler döküldüğünü gördüm. Farkına varıyorum ki üst kat komşum baca temizliyormuş. Sonra evime geliyor ve ben ona söyleniyorum “Neden böyle bir şey yaptın? Evim mahvoldu,” gibilerinden. O da bana evle alakalı tavsiyeler veriyor ve rüyam bu noktada sonlanıyor. Tabiri nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir