Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek, kişinin hayatın içinde var olan gerçekleri görmezden gelerek kaçışından dolayı  zarar görerek daha fazla borç batağına düşeceğine yorumlanır. Rüyada balkondan düştüğünü gören kimse, boş hayallerinin kurbanı olup sorumluluk duygusundan yoksun  hayatını başı boş şekilde yaşar. Rüyada balkondan düşmek ve ölmek, pişman olmaya, kendinize yeni yollar ve kazanç kapıları aramaya, sosyal yaşamı genişletmeye tabir edilir.

Rüyada balkon da oturmak, korkularınızdan emin olmaya işaret olan rüya fakir kimseler için zenginliğe işaret ederken, zengin kimseler içinse kazançta daha da artış sağlayacağına yorumlanır. Rüyada görülen balkonda oturmak, sembolü, kötü kimselerce zarar göreceğinize, manevi huzurunuzun yok olup uzun süre yaşadığınız üzücü olayların etkisinde kalacağınıza işaret edilir.

Rüyada balkon da durmak ya da balkon görmek, ayrılığın simgesi olup kişinin birlikte olduğu kimse ile yollarını ayıracağına ya da sevdiği kimseden kötü haber alacağına ifade edilir. Balkon da oturmak, ifadesi bazen de aile dostlarınızla yapacağınız tartışma yüzünden bağları koparacağınıza, sevdiğiniz kimselerle yollarınızı ayırarak araya mesafe koyacağınıza işarettir. Bu rüya bazen de yapacağınız işlerde başarısızlığa uğrayacağınızı, kazanç kaybetmenize sebep verecek bir çok yer alacağınıza anlam içerir.

Rüyada tek başına balkon da oturduğunu görmek, yaptığınız hayırlı ve güzel işten dolayı mutlu olacağınıza, kalabalık halde balkonda oturmak, sevindirici haber olarak sembol edilir. Balkon rüyası bazı rüya alimlerine göre kadın şeklinde ifade edilip bu rüyayı gören kimse, gördüğü kadın tarafından suçlanır. Bir başka rivayete göre ise rüyada balkon görmek, büyük rütbeye, yüksek mevkilere ulaşmaya, halk arasında itibar görmeye yorumlanır.

Rüyada Balkonda Oturmak Ne Demek?

Rüyada balkon da oturmak, yaşadığınız hayata biraz olsun ara vererek kendinize ve sevdiğiniz kimselere zaman ayıracağınıza, bir şeyler yapmak için mücadele vereceğinize yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kısa süreli tatil içinde olsa ellerine geçen her türlü fırsatı lehlerine çevirerek bulundukları yerden uzaklaşma amacına giderler. Rüyada kendi evinin balkonunda oturduğunu gören kimse, tartışma içinde olduğu kimselerle arasını düzelterek yaşadığı huzursuzluğu atlatır.

Rüyada Balkondan Bakmak

Rüyada balkon dan bakmak, uzaktan gelecek misafire, heyecanlı bekleyiş içine girmeye, olacak şeylerden yana son derece mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada balkon dan baktığını gören kimse, huzur içinde yaşamına devam edip sorun yaşadığı kişilerle arasındaki tüm sorunları geride bırakır.

Rüyada Balkon Yıkamak

Rüyada balkon yıkamak, rüya sahibinin zengin varlıklı bir kimseden gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde tüm isteklerine kavuşacağına, yakın zamanda devlet kapısında bir işi olup eline geçen fırsatı değerlendireceğine yorumlanır.

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek, balkon rüyası eş, dost ve yakınlarınızdan yana kötü haber alacağınıza, balkonda durmak, sevdiğiniz kimseyle yollarınızı ayıracağınıza yorumlanır. Bu rüya genelde sevgiliye işaret eder. Rüyada balkon da oturmak, korkularınızdan emin olmaya, kendinizi yeni ve güzel balkonda görmek, zenginliğe, ahlak sahibi kimselerle yolunuzu bir kılmaya sembol edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada Balkondan Düşmek ile ilgili aramalar

  • rüyada balkondan düşmekten kurtulmak
  • rüyada balkondan düşmek diyanet
  • rüyada kızımın balkondan düştüğünü görmek
  • rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek diyanet
  • rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek
  • rüyada annemin balkondan düştüğünü görmek
  • rüyada çocuğunun balkondan düştüğünü görmek
  • rüyada balkondan düşen erkek çocuğu görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir