Rüyada Başkasının Bokunu Görmek

Rüyada başkasının bokunu görmek, kişinin elde edeceği kazanç ve para olarak tabir edilir. Rüyada görülen bokun büyüklüğüne göre ele geçecek olan para miktarı ve kısmette büyümektedir. Rüyada kurumuş başkasının bokunu görmek, geçmişten konusu olan bir paranın yeniden gündeme gelerek rüya sahibine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada başkasının bokunu görmek, tıpkı insan dışkısı gibi yorumlanmaktadır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyada görülen tüm canlılara ait dışkılar aynı anlamı ifade etmekte, sadece bazı noktalarda birbirlerinden ayrılarak farklı tabir edilmektedir. Ancak rüya sahibi rüyasını mutlaka diğer gördükleri ile birlikte yorumlamalı ve buna göre bir tabirde bulunmalıdır.

Rüyada başkasının bokunu görmek, kişinin elde edeceği para olarak tabir edilir. Dışkının büyüklüğüne göre ele geçecek olan para miktarı ve kısmette büyümektedir. Kurumuş dışkı geçmişten konusu olan bir paranın yeniden gündeme gelerek rüya sahibine ulaşacağına delalet eder. Yaş dışkı ise yeni bir kısmet olarak yorumlanmakta ve insanın eline beklemediği bir para geçeceğini göstermektedir.

Rüyada Başkasının Bokunu Temizlemek

Rüyada başkasının bokunu temizlemek kişinin elinden para çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada başkasının bokunu temizleyen ve bunu atan kişi maddi kayba uğrar. Rüyada başkasının bokunu temizleyen ancak aynı yerde birden tekrar pislik bittiğini gören kimsenin harcamaları kadar gelirleri de olacak ve bu sayede maddi kayba uğramadan hayatını devam ettirecektir.

Rüyada Başkasının Sidiği Görmek

Rüyada kedi sidiği görmek hastalık olarak tabir edilmektedir. Rüyasında başkasının sidiğini gören kimse çok ciddi olmayan bir hastalıkla karşılaşacaktır. Kedi sidiğinin eline koluna bulaşması süreci uzun bir hastalık olarak tabir edilir. Rüyasından başkasının sidiğini temizlediğini gören kimse, hastalıktan kurtularak eski sağlığına yeniden sahip olacaktır.

Rüyada Başkasının Kakası Görmek

Rüyada başkasının kakası görmek para olarak tabir edilir. Dışkının büyüklüğü gelecek olan paranın büyüklüğünü temsil eder. Eğer küçük bir dışkı görülmüşse ele geçecek olan para ufak miktarda olacak, eğer büyükse servet niteliğinde bir miktar olacaktır. Rüyada görülen diğer objeler rüya tabirine yardımcı olup, paranın hangi kaynaktan geleceğine dair emareler gösterebilir.

Rüyada Hayvan Bokuna Basmak

Rüyada hayvan bokuna basmak umulmadık bir yerden gelecek para olarak yorumlanır. Başkasının pisliğinin her yerine bulaştığını gören kimse büyük bir servete sahip olur ve hem kendisi hem de ailesi refah içerisinde yaşar. Rüyasında üzerine bulaşan başkasının bokunu temizlemeye çalışan kimse hesapsız harcamaları yüzünden eline geçen parayı kaybederek darlığa düşer.

Rüyada Başkasının Bokunun Bulaşması

Rüyada başkasının bokunun bulaşması kişinin maddi anlamda elde edeceği güç olarak tabir edilir. Bulaşmış başkasının bokunun  kişinin üzerinde kuruması hayatının sonuna kadar darlığa düşmeden rahat edecek kadar parası olacağına işaret eder. Üzerine bulaşan pisliği temizlemek hesapsız ve büyük miktarlarda yapılacak harcamaları temsil etmektedir.

Rüyada Başkasının Bokunun Yenmesi

Rüyada başkasının bokunun yenmesi maddi kazançları temsil etmektedir. Rüyada başkasının bokunun boyutu ele geçecek olan serveti simgeler. Bazı kaynaklarda hayvan pisliği miras yoluyla gelen para olarak da geçmektedir. Çok fazla emek harcamadan kazanılacak para olarak da yorum yapılmaktadır. Kısacası rüya sahibi maddi darlıktan kurtulur.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada başkasının bokunu görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada insan boku görmek
  • rüyada kaka görmek diyanet
  • rüyada kendi bokunu görmek ve temizlemek
  • rüyada insan dışkısı görmek diyadinnet
  • rüyada birinin bokunu yediğini görmek
  • rüyada boklu tuvalet görmek
  • rüyada çocuğun bokunu görmek
  • rüyada çocuğun kakasını temizlemek

Yorumlar 1

  • Rüyamda teyzem kendi oğluyla zina ye girdiğini gördüm ve ardından teyzem kakasını yaptı ve yerde çok pis kaka gördüm ve ardından ben ile zeyna’ya girdi teyzem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir