Rüyada Başkasının Parasını Saklamak

Rüyada başkasının parasını saklamak,  rüyası huysuz, geçimsiz, kötü niyetli kimseyle kişinin hayatını birleştirerek hayatının en büyük yanlışına gireceğine yorumlanır. Rüyada başkasının parasını saklamak, rüyası kişinin hayatı ile ilgili aldığı kararlarını başkalarından saklı kılarak olmasını istemediği işlerini insanlardan saklı kılacağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler gizliliğe önem veren, sır saklamasını bilen, insanlara karşı güven duygusunu yitirmiş kimsedir. Rüyada başkasının parasını saklamak, bazende kişinin ailesine karşı yalan yanlış beyanlarda bulunarak gerçekleri saklı kılacağına, iş hayatında gerçekleştirme hayali kurduğu bir çok işte hayal kırıklığı yaşayarak elde ettiği mallarını bir bir kaybedeceğine ifade edilir.

Rüyada Başkasının Parasını Saklamak Neye İşarettir?

Rüyada başkasının parasını saklamak, gizli kalınmasını istediğiniz kişisel olaylarınızı çevrenizdeki insanlardan saklı kılarak hayatınızı kendi doğrularınızla şekillendireceğinize tabir edilir. Rüyada başkasının parasını saklamak, bencil ruhlu, kendine özgü yaşayan, insanları sadece araç olarak gören, ruhsuz kişilerdir. Rüyada başkasının parasını saklamak, bazen de eşiniz ve çocuklarınıza yalan söylemeye, olmamış olan bir işi gerçekleşmiş olarak göstermeye, yalan yanlış işlere karışmaya işaret edilir. Rüyada başkasının parasını saklamak, bazen de kısa vadeli yatırımlara, yeni iş imkanları aramaya, kazancı farklı yönleriyle ele almaya ifade edilir.

Rüyada Kağıt Para Saklamak

Rüyada kağıt para saklamak, kazanılan yüklü kazançları çevrenizdeki insanlardan saklı kılarak hayatınızı gizli olarak kazanma aşamasına gideceğinize yorumlanır. Rüyada kağıt para saklamak, bazen de çevrenizden, bulunduğunuz ortamdan ve insanlardan uzaklaşmaya, kendinize görkemli ve güzel hayat sunmaya, tüm stres ve sıkıntıları geride bırakmaya tabir edilir.

Rüyada Bozuk Para Saklamak

Rüyada bozuk para saklamak, bu rüya kişinin geçim derdine düşerek kazanç elde etmeye çalışırken kendisine zarar vermeye çalışan kimselere karşı uyarı önlemler alacağına yorumlanır. Rüyada bozuk para saklamak, bazende elde edilen rızkların belli kısmını yatırım amaçlı ileriye yönelik değerlendirmeye, gelecek güzel günlerin hayalini kurarak yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Göğsüne Para Saklamak

Rüyada göğsünde para saklamak, kişinin rüyasında vücuduna para sakladığını görmesi, hayatını güzel şartlarla şekillendirerek geleceğini kurmak adına verdiği uğraşlarda ilerde muvaffakıyete ereceğine yorumlanır. Rüyada göğsüne para saklamak, bazen de başı boş kimseleri çevrenizden uzak tutmaya, hayatı gerçekleri ile yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Birinden Para Saklamak

Rüyada birinden para saklamak, kişinin kırgınlık güttüğü kimselerle barışarak eski yaşantılarına daim olacaklarına, beraber girdikleri işlerde hayırlı kazançlara vasıl olacaklarına yorumlanır. Rüyada birinden para saklamak, bazen de bilinmesinden dolayı rahatsızlık duyduğunuz olayları saklı kılmaya, çevrenizdeki insanlara karşı daha dikkatli ve tutucu davranmaya, olayları mantıksal çözümlerle sonuca ulaştırmaya ifade edilir.

Rüyada Para Bulup Saklamak

Rüyada para bulup saklamak, hayatınızla ilgili aldığınız kararlarda emin adımlarla ilerlemeye, elinizi taşın altına sokarak her türlü zorluk karşısında ayakta kalabilme mücadelesi verebilmeye yorumlanır. Rüyada para bulup saklamak, bazende hayırlı işlere vakıf olmaya, ticari anlamda büyümeye, eş dost ve akrabalarınızdan gördüğünüz maddi yardımlar sayesinde rahata erme şansını yakalamaya işaret edilir.

Rüyada Eşinden Para Saklamak

Rüyada eşinden para saklamak, kişinin rüyasında eşinden para istediğini göresi, maddi anlamda çaresiz duruma düşerek kendisini rahatlığa erdirecek çıkış kapısı arayacağına yorumlanır. Rüyada eşinden para saklamak bazen de ailenize olan bağlılığınız kopmasına, kendi başınıza buyruk iş yapmanıza, hatalarınız ve günahlarınız ile hayatınızı sürdürmenize tabir edilir.

Rüyada Gizli Bir Yere Para Saklamak

Rüyada gizli bir yere para saklamak, kişinin gizli saklı yaptığı yatırımları ile ilerde kendisini rahata erdireceğine inanarak yatırımını herkesten gizli kılacağına yorumlanır. Rüyada gizli bir yere para saklamak, bazen de şans oyunları ve benzeri oyunlar ile kazandığınız malınızı herkesten saklı kılarak bu kazancı yatırım amaçlı kullanacağınıza tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada başkasının parasını saklamak ile ilgili aramalar

 • rüyada deste para saklamak
 • rüyada eşinden para saklamak
 • rüyada kağıt para saklamak görmek
 • rüyada koynuna para saklamak
 • rüyada saklanan parayı bulmak
 • rüyada toprağa para saklamak
 • rüyada hırsızdan para saklamak
 • rüyada para saklamaya çalışmak

Yorumlar 1

 • Merhaba,
  Rüyamda muhasebe birimimizde çalışan arkadaşımla beraber minibüsteyiz. Cüzdanında euro banknotlar var, baya yüklü miktarda, belki toplamı 3000-4000 euro filan. Ben bi bakayım diye alıyorum, o sırada o ineceklere yol vermek için minibüsten iniyor ve geri binemiyor, para bende kalıyor. Telefon ediyorum, bi sonraki durakta iniyorum ona vereyim diye, o başka bir araca binmiş gitmiş oluyor, yarın verirsin diyor. Parayı çaldıracağım diye çok tedirgin oluyorum. Eski bir arkadaşımın çantasını ödünç kullanıyormuşum, o çantanın içine saklıyorum. Çantayı müze gibi bir yerde vestiyere bırakıyorum, sonra geri alıyorum. En son cüzdanıma koymuşum, ertesi gün olmuş ama kendimi ve parayı daha güvende hissediyorum ama halen parayı sahibine iletemwden rüyam bitiyor. Yorumlarsanız sevinirim.
  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir