Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada  berrak su görmek, bir başlangıçtır, bol bol kazanılacak olan paraya, şansa, açılacak olan bahtın habercisidir. Aynı zamanda sağlıklı ve huzurlu evliliğe delalet eder. Ancak rüyadaberrak berrak su görmenin, iyi olduğu kadar kötü yorumlanır. Rüyada görülmüş olan kimi tabircilere göre ölümdür. Berrak  su temiz ise iyi şeyler olacaktır. Fakat berrak su kirli ise pek iyi şeyler olmayacaktır.Berrak su berrak ise bereket ve kazançtır, değil ise sıkıntı ve huzursuzluktur.

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada berrak su görmek bazen hayırlı bazen hayırsızdır. Rüyanın ne çeşit görüldüğü çok önemlidir.berrak berrak su temiz ise hayra, temiz değil ise şerre yorumlanır. Rüya içerisinde başkasından berrak su almak yalan anlamını taşır.Berrak su durgunsa bu cezaevi anlamına gelir. Rüyada akan berrak su görmek, rüyayı gören bireyin geleceği amacı ile bilhassa iş yaşamında doğru davranışlar sergilemek için çok sıkı çalışacağı söylenir.

Rüyada Akan Berrak Su Görmek

Rüyada akan berrak su görmek, ekonomik ve başarı olarak yükselmedir. Rüyayı gören kişi yaşamı için oldukça mühim bir mana taşıyan rüyadır. Rüya içerisinde akanberrak berrak su görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında çok büyük farklılıklarda bulunacağı ve bunun sayesinde hem maddi hem de sağlık sorunlarını düzeltecektir.

Rüyada Bulanık Akan Berrak Su Görmek

Rüyada bulanık akan berrak su görmek, iyi olarak yorumlanmaz. Rüyayı görmüş olan bireyin canını sıkacak gelişmeler yaşanacaktır. Aynı şekilde sözler de işitebilir. Can sıkıcı sözleri söyleyen bireyler ile karşılaşmakta mümkündür. Kişinin rüyasında akan bulanık berrak su görmesi, iş ya da özel yaşamında karşı karşıya geleceği problem ve engellerin habercisidir.

Rüyada Evin İçin Berrak Su Görmek

Rüyada evin içinde berrak su görmek, rüyayı görmüş kimsenin uzak bir yerde bulunan bir akrabasından kalacağı çok büyük bir miras anlamına gelir. Bu miras ile kişi, çok rahat ve huzurlu olacaktır. Aynı şekilde rüyayı görmüş birey, iş yaşamında çok güzel yerlere gelecektir.

Rüyada Berrak Su İçmek

Rüyada berrak su içmek, bu rüyanın çok kavramı olur. Rüyada berrak su görmek, bereket ve bolluk anlamını taşır. Rüyada berrak su içtiğini gören birey, sağlık ile bereket içerisinde geçen olan hayat ile karşı karşıya kalacaktır. Bu karar ve davranışlar sayesinde rüyayı gören kişi yükselişe geçecektir.

Rüyada Berrak Su Almak

Rüyada berrak su almak, başka birinden ilim öğrenileceği şeklinde yorumlanır.berrak berrak su almak, rüyayı gören bireyin kendi çabaları neticesinde edineceği maddi paranın işaretçisidir. Kirli kaba berrak su dolduran kişinin başına kaza gibi kötü olaylar gelebilir.

Rüyada Berrak Su Doldurmak

Rüyada berrak su doldurmak, çok güzel bir hayır ile karşılaşacağını gösterir. Aynı zamanda bu rüya büyükçe bir iyiliğin habercisidir. Allah’ın yanında kişinin istek ve dualarının kabul edileceğine yorumlanan bu rüyada berrak su temiz ise, çok büyük hayırların işleneceğine ifade eder. Kirli ise, kişinin çok büyük sıkıntıyla karşılaşıp, sağlık durumunun kötüye gideceğini gösterir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada berrak su görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada berrak su görmek diyanet
  • rüyada berrak su birikintisi görmek
  • rüyada temiz akan su görmek
  • rüyada temiz su görmek neye işarettir
  • rüyada evin içinde su görmek
  • rüyada berrak su içinde yürümek
  • rüyada kendini suyun içinde görmek
  • rüyada su görmek ve suya girmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir