Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek, ailenizle olan sorunlarınıza, tatsız olaylarla karşı karşıya kalmaya  yorumlanır. Rüyasında beyaz fare gören kimse iş hayatında bir çok başarısızlığa sebep vererek ailesini ve sevdiklerini hüsrana uğratır. Rüyada beyaz fare görmek, aynı zaman da sıkıntılara göğüs gelmeye, iradeli yapıya sahip olmaya, elde edilen başarılara yorumlanır. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada beyaz fare görmek ise, inanç yoksunu kötü niyetli kimselere el açmaya, onlardan medet ummaya, kişilerin oyunlarına boyun eğmeye  yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Demek ?

Kişi rüyasında beyaz fareyi ne şekilde görürse görsün bu kişinin yaşayacağı sıkıntılara delalettir. Rüyada beyaz fare görmek, başka bir değişle kendinize yakın bildiğiniz akrabalarınızla sorunlar yaşayarak ikilemlerin ortasında kalacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare sevmek; kişinin çevresinde dostluk kurduğu kötü niyetli kimselerin varlığına yorumlanır. Rüyasında beyaz fare seven kimse, kendi elleriyle düşmanlarına fırsat doğurarak ileriye dönük yaşayacağı sıkıntılara öncülük yapmış olur. Bu rüya aynı zaman da başarısızlığa toplumda dışlanmaya, hor görülmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Fare Beslemek

Rüyada beyaz fare beslemek; kişi için doğacak olan düşmanlara gelecek olan zorlu hayata tabir edilir. Rüyasında fare besleyen kimse kendi elleriyle kötü niyetli kimselere malzeme olur. Bu kimseler yapılan kötülüklerden ders almayarak kendisini ve ailesini her daim zor durumda bırakır.

Rüyada Beyaz Fare Kovalamak

Rüyada beyaz fare kovalamak; kişi için hayra delalet edilen bu rüya düşmanlarını bertaraf etmesine, özgürlüğe koşmasına yorumlanır. Rüyasında beyaz fare kovalayan kimse elindeki fırsatları değerlendirerek düşmanlarını bozguna uğratır. Kimi alimler görülen bu rüya hakkında özgürlüğe açılan en güzel yol şeklinde ifade ederler.

Rüyada Beyaz Fare Tırmalaması Görmek

Rüyada beyaz fare tırmalaması görmek; kişinin iş hayatı ve aile hayatında sorunlar yaşayarak sıkıntıya düşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler dik başlı, aklının estiğini yapan, hayata at gözüyle bakan pasif kimselerdir. Rüyada görülen fare tırmalaması ifadesi aynı zaman da, kötü niyetli bir kadınla hayatınızı birleştirmeye gelecek olan kötülüklere işaret edilir.

Rüyada Beyaz Fare Isırması Görmek

Rüyada beyaz fare ısırması görmek; düşmanlarınızdan gelecek olan saldırılara delalet eder. Kişi için görülen bu rüya uyarı niteliği taşıyıp attığı her adıma dikkat etmesi şeklinde ifade edilir. Rüyada beyaz fare ısırması görmek, bazen de elinizdeki mal varlığını kaybetmeye, sıfırı tüketmeye, kötü dostluklara yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz fare yavrusu görmek; kişinin iş hayatında başarısızlığa sebep verecek hatalara yer vererek sıkıntıya düşeceğine yorumlanır. Rüya sahibi için kayıplara sebep verilen bu rüya elde ettiğiniz mal varlığınızın kısa sürede yok olacağına işaret edilir. Rüyada beyaz fare yavrusu görmek, bazen de hayırsız evlada, kötü niyetli akrabalara, fesatlığa tabir edilir.

Rüyada Beyaz Fare Yavrusu Sevmek

Rüyada beyaz fare yavrusu sevmek; rüyanın tam tersine olumsuz şekilde tabir edilir. Kişinin rüyasında beyaz fare sevmesi sevdiği bir yakınını kısa zaman da kaybedeceğine işaret eder. Rüyada fare seven kimse, farkında olmayarak çevresindeki insanların zarar görmelerine sebep verecek kişileri zor duruma sokacaktır.

Rüyada Beyaz fare Görmek Alimlerin Açıklamaları?

İhya Yorumu; rüyada beyaz fare görmek, kötü niyetli, ehli hırsız kimselere yorumlanır. Rüyanızda hanenize fare girdiğini görmeniz hanenize sızak olan kötü niyetli düşmana ya da hırsıza tabir edilir.

İmamı Nablusi Yorumu; rüyada beyaz fare görmek, ikiyüzlü kimselere, düşmanlarınızın çokluğuna, sizi bekleyen sıkıntılara tabir edilir. Bu rüya bazen de cömert kar kimselere, sadık dosta delalet eder.

Diyanet Yorumu; rüyada beyaz fare görmek, rüyada görülen fare sembolü birden fazla şekilde ifade edilmiştir. Bunlar; hırsızlık, hastalık, düşmanlık, husumet şeklinde anlam taşırlar. Rüyada fare görmek, bazen de hizmetçiye, vefakar dosta anlam içerir.

İslami Yorumu; rüyada beyaz fare görmek, hane içi yaşayacağınız hastalıklara, düşmanlarınızdan zarar görmeye, elinizdeki güzellikleri kaybetmeye işaret edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada beyaz fare görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada beyaz fare görmek diyadinnet
  • rüyada beyaz fare görmek imam nablusi
  • rüyada beyaz fare sevmek
  • rüyada beyaz fare kovalamak
  • rüyada beyaz fare görmek ihya
  • rüyada beyaz fare öldürmek
  • rüyada beyaz fare yavrusu görmek
  • rüyada tuvalette fare görmek

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda lavaboda elimi yüzümü yıkarken birden bi kedi bişeyle boğuşarak içeri giriyo ne olduğunu görmüyorum uzerine havlu gibi bişey atiyorum sonra boğuşarak koridora çıkıyolar sonra havlu açılıyo bembeyaz bi fare yavru bi kedi fare sirt üstü yatiyo öldü sanıyorum birden kalkip kaçmaya başlıyo çocukların odasına giriyo sonra uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir