Rüyada Bir Sürü Kedi Görmek

Rüyada  bir sürü kedi görmek, insanların arasında sığıntı gibi yaşayarak hayatını sürdüren aciz kimselere  delalet eder. Rüyasında bir sürü kedi gören kimse hayatının her köşesinde başarısız olur. Rüyada  bir sürü kedi görmek, avare avare dolaşarak amaçsızca yaşayan, insanların ellerine bakarak onlardan medet uman kimselerdir. Bu rüyayı gören kimseler bazen de duygusuz sevgiden ve saygıdan yoksun aciz kimselerdir. Rüyada  bir sürü kedi görmek, korkuya, bencil davranışlara, eğlence malzemesi olarak görülmeye yorumlanır. Görülen bu rüya olumlu olarak bakıldığında eli açık cömert kar kimselerden yardım görmeye, sıkıntılarınızdan kurtulmaya tabir edilir. Rüyada  bir sürü kedi görmek, geceye, karanlığa, beklenmeyen sıkıntılara delalet eder.

Rüyada  bir sürü kedi görmek, rüyada  görülen bir sürü kedi  olumlu anlam içerdiği gibi kimi alimlere göre de olumsuz şekillerde tabir içerir. Kişinin rüyasında bir sürü kedi görmesi, başarısızlığa sebep verecek hatalı işler yaparak umutsuzluğa kapılacağına işaret eder. Rüyada  bir sürü kedi görmek, bazen de ayrılıklara, sevdiğiniz kimseleri kaybetmeye yorumlanır. Kişinin rüyasında gördüğü bir sürü kedi geceyi, karanlığı ve kötülüğü simgeler. Rüyada  bir sürü kedi görmek, aynı zaman da haber almaya, müjdeli bekleyişe, hayra delalet eder.

Rüyada  Bir Sürü Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada  bir sürü kedi yavrusu görmek; kişinin iş hayatında başarısız olma korkusu güderek hayatını sürdürmesine yorumlanır. Rüyasında bir sürü kedi yavrusu gören kimse cesaret korkusu güden, kendisini geri planda tutan kimselerdir. Rüyada  bir sürü kedi yavrusu görmek, bazen de açlığa, zayıflığa, başarısız olmaya delalet eder.

Rüyada  Bir Sürü Kedi Isırması Görmek

Rüyada  bir sürü kedi ısırması görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında beklenmedik sorunlarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler karşısına çıkan fırsat kapılarını teperek hayatının her köşesinde başarısız olurlar. Rüyada  bir sürü kedi ısırması görmek, aynı zaman da rızkını kaybetmeye, maddi zorlukların içine düşmeye delalet eder.

Rüyada  Bir Sürü Kedi Öldürmek   

Rüyada  bir sürü kedi öldürmek; kişinin iş hayatında rakiplerini tek tek etkisiz hale getirmesine  yorumlanır. Rüyasında fare öldürdüğünü gören kimse çevresindeki insanların  özentili davranışlarına bağlı kalır. Rüyada  bir sürü kedi öldürdüğün görmek, sevdiklerinizle soğukluk yaşatarak sizi onlardan koparmaya çalışan art niyetli kadına tabir edilir. Rüyada  bir sürü kedi öldürmek, bazen de malını kaybetmeye, başarısız olmaya yorumlanır.

Rüyada  Bir Sürü Kedi Kovalamak

Rüyada  bir sürü kedi kovalamak; kişinin başarısızlıkları sebebiyle insanların gözünde hiç sayılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayatının her anlamın da başarısız olup kendisine güvenini kaybeder. Rüyada  bir sürü kedi kovalamak, aynı zaman da düşmanı alt etmeye, zafere ulaşmaya, başarıya işaret eder.

Rüyada  Bir Sürü Kedi Yakalamak

Rüyada  bir sürü kedi yakalamak; rüya sahibinin malına göz diken, elde ettiği kazançları görmezden gelen kimselere delalet eder. Rüyasında bir sürü kedi yakalan kimse, zor olan bir çok işte başarılı olup kariyer hayatında önemli konumlara yükselir. Rüyada  bir sürü kedi yakalamak, başka bir değişle hanesine ikilik katmaya çalışan kimseleri ailesinden uzak tutarak kötülükleri engellemeye çalışmasıdır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada bir sürü kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada çok kedi görmek
  • rüyada kedi görmek diyanet
  • rüyada evde kedi görmek
  • rüyada kedi yavrusu görmek
  • rüyada kedi kovalamak
  • rüyada yavru kedi görmek
  • rüyada hasta kedi görmek
  • rüyada kedi ısırması

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir