Rüyada Bir Sürü Yılan Görmek

Rüyada bir sürü yılan görmek, bereketin müjdecisi olarak kabul edilen rüya tabirleri uzmanlarının eski zamanlardan beri birleştiği nokta aslında aşırı bir yağıştır. Bu durum kimi uzmanlara göre bolluk ve bereket anlamına gelirken kimi rüya tabirleri uzmanları ise durumu aşırı yağışlardan gelecek kıtlık ve açlık olarak değerlendirmişlerdir. Duruma bakıldığında aslında net olan bir yağış söz konusudur. Bu durumdan yola çıkıldığında rüyada bir sürü yılan görmek günümüze uyarlandığında yağış kentsel yaşamdakiler için çile ve sıkıntı kaynağıdır maalesef. Rüya sahibi belirli bir süre için sıkıntılı ve zor bir süreç içerisine girebilir. Tam tersi rüya kırsal hayat süren bir birey tarafından görüldü ise bu yaşamında bolluk ve bereket müjdecisi olarak yorumlanabilir.

Rüyada bir sürü yılan görmek aslında detaylı olarak incelenmeli ve kişiye verdiği mesaj net olarak anlaşılmalıdır. Bunun için kişi rüyasından hatırlayabildiği kadar bilgiyi tabirlerden çıkartmalı ve bu bilgileri harmanlayarak bir kanıya varmalıdır. Bu konuyla ilgili olarak aşağıda bulunan  benzer içeriklerden faydalana bilir yada sitemiz içerisinde arama yaparak uygun makalelere ulaşabilirsiniz.

Rüyada bir sürü yılan görmek, mekansal olarakta farklı anlamlara çıkabilmektedir. Ev içerisinde bir sürü yılan görmek evde bolluk ve bereket değil yaşanacak sıkıntı ve zorlukların habercisi olurken, tarlasında bir sürü yılan görmek kişinin hane içerisindeki bolluk ve bereketi simgeler. Yine aynı şekilde iş yerinde bir sürü yılan görmek, işlerin umduğumuz gibi gitmeye bileceğinin bir göstergesi olabilir.

Rüyada bir sürü yılan tarafından saldırıya uğradıysanız bu konuda rüyada yılan saldırması adlı makalemizi de okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu bağlamda rüyanız için daha doğru bir tabir elde etmiş olacaksınız.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada bir sürü yılan görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada yılanın kaçtığını görmek
 • rüyada evde yılan görmek
 • rüyada çok sayıda yılan görmek
 • rüyada yılan görmek diyanet
 • rüyada yılanın kaçması
 • rüyada yılan öldürmek
 • rüyada yılan sokması
 • rüyada beyaz yılan görmek

Yorumlar 4

 • Rüyada annemi yılan ısırmış kolumdan arkadaşlarla bi yerde oturuyoruz annem kolunu tutarak geliyo bende yılana bakmak icin dışarı cıkıyorum birsürü yeşil piton yılanı var biraz uzakta büyük bir yılan var bana bakıp bi sıcrıyo kolumdan ısırıyo ondan kurtuluyorum heryer yılan hepsi bana saldırıyo arkadaşımın biri gelip beni kurtarıyo diger ikisi ise gülüyolar teşekkürler şimdiden

 • Rüyamda çok sayıda yılan goruyodum hata birisi ayagimi sokmaya çalıştı ayağımı kaldırdım sonrada uyandım

 • Merhaba ben rüyamda 5 yada6 . kata çıkıyordum oradaki ev alıyorduk Ve aşağıda bir sürü yılan vardı torbaların içinde kaynıyordu ressmen ve hepsi çıkmaya çalışırdım yukarıya ama bir türlü çıkamıyorlardı ve ben balkondan aşağı baktığımda böyle yukarı çıkmaya çalışırken çıkamıyorlardı o esnada annem beni arkadan çekerken balkonun camı düşüyordu bu konu öyle ilgili açıklamaya özel çok Çok sevinirim teşekkür ederim

 • ben rüyamda bizim evin yanındaki tarlada bir siri kocaman yılanların oldugunu ve bu yılanların çok hızlı bi sekilde tarlada gidip geldiklerini tarlanın oldugu tarafta yani bnm durdugum tarafta da bir yol wardı bizim köyün yolu ordada kücücük bir yıl ölü gibi duruyodu ölü sandım yanına yaklastıgımı hatırlıyorum we ban a saldırdı bnde hmn evinmizin demirlerinden atlayıp içeri gitmeye çalıstım ama demire çıktım yılan birden buyudu ve bna a ‘bna gel sni yiyecegim ‘ gibi bişeyler söyledi ne kendimi gördügümü hatırlıyorum ondan sonra ne de sonrasını hmn uyandım zaten .,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir