Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek

Rüyada birden fazla kedi görmek, etrafınızda yaşanacak na hoş olaylar veya size zarar vermek isteyebilecek kişiler olarak yorumlanır. Genelde rüya tabirleri uzmanları tarafından pek hayırlı olarak tabir edilmeyen bir rüyadır. Rüya sahibinin birden fazla kedi gördüğü eğer ev içersindeyse bu hane içerisinde yaşanacak kargaşa ve telaş olarak yorumlanır.

Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek Nedir ?

Rüyada birden fazla kedi görmek kısa vadede yaşanacak kargaşa üzüntü veya zarar görmek anlamında tabir edilir. Bazende birden fazla kedi görmek ile ilgili olarak nadiren de olsa ikiz bebek sahibi olmak veya yakın çevrenizde ikiz bebek sahibi olacak birileri olarak tabir edilir.

Rüyada Birden Fazla Kedi Sevmek

Rüyada birden fazla kedi sevmek size karşı düşmanlık besleyen veya size zarar vermek isteyen kişilerin etrafınızda olduğu ve size iyi görünerek güveninizi kazanmaya çalıştıkları şeklinde tabir edilir.

Rüyada Birden Fazla Kedi Kovalamak

Rüyada birden fazla kedi kovalamak , yakın çevrenizde size karşı iyi duygular beslemeyen kişilerden kurtulmak veya onlara karşı alınacak zafer olarak rüya tabirleri uzmanları  tarından tabir edilmiştir.

Rüyada Birden Fazla Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada birden fazla kedi ölüsü görmek, hastalık ve sağlık sorunları ile yaşanacak bir mücadeleyi simgelemektedir. Art arda geçirilecek rahatsızlıklar ile güçsüz kalmak veya uzun süre hastalıktan kurtulamamak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Birden Fazla Kedi Beslemek

Rüyada birden fazla kedi beslemek, çok yakınınızda bulunan ve sizin tarafınızdan sürekli iyilik gören ve sevilen kişilerin bulunduğunun bir emaresi olarak görülür.

Rüyada Birden Fazla Siyah Kedi Görmek

Rüyada birden fazla siyah kedi görmek arda arda alınacak üzücü veya endişe verici haberler olarak tabir edilir. Kişi bu haberler ile derin üzüntü ve keder duyar şeklinde tabir edilmektedir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada birden fazla kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada çok kedi görmek
  • rüyada birden fazla kedi görmek diyanet
  • rüyada kedi görmek diyanet
  • rüyada gri kedi görmek
  • rüyada evde kedi görmek
  • rüyada evde kedi kovalamak
  • rüyada kedi yavrusu görmek
  • rüyada hamile kedi görmek

Yorumlar 1

  • Rüyamda tanidigim bir kisi kedileri alip yere atiyordu aralarinda ölü kedide vardi ne anlama geliyor aklimdan cikmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir