Rüyada Birinden Ekmek Almak

Rüyada birinden ekmek almak, kişinin öz verili çalışmaları ve işine verdiği önemden dolayı bulunduğu makamdan yükselerek mevkiye ulaşacağına  yorumlanır. Rüyada birinden ekmek aldığını gören kimse, nasibini helal yollarla ifşa ederek haramdan ve kötülüklerden kendisini ve ailesini uzak kılar. Rüyada birinden ekmek almak, bazen de itibar görmeye, kariyer hayatınızda emin adımlarla ilerlemeye, çevreniz tarafından hoş görülmeye ifade edilir. Ekmek almak rüyası kimi zaman da yeni hayata başlamaya, geçmişinize sayfa çekmeye, ailenizle birlikte kendinizi mutlu hissedeceğiniz yerlere göç etmeye tabir edilir.

Rüyada Birinden Ekmek Almak Neye İşarettir?

Rüyada birinden ekmek almak,  hoşgörülü, saygın, başarıyı her şeyden değerli kılan, barışçıl kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, uzun vadeli yatırımlardan kendisini ve ailesini uzak kılarak kazancın anlık olmasına önem verirler. Rüyada birinden ekmek almak, aynı zaman da ticari anlamda ortaklık kurmaya, iş yaptığınız kimselerle aynı masada yer alarak rakipleriniz karşısında güçlü iradenizi göstermeye tabir edilir.

Rüyada Fırından Ekmek Almak

Rüyada fırından ekmek almak, bu rüya kişinin hayatını ailesine adayarak kendi yaşadığı sıkıntılardan onları uzak kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler son derece bağışlayıcı ve yapıcı özelliği olan, insanlara yardım etmekten haz alan, hayatını sevdiklerine adayan kimsedir. Rüyada fırında ekmek almak, bazen de hak edilen kazançlara nail olmaya, kısmet kapılarınızın  açılmasına, hayırlı kazanca nail olup beklentilerin gerçek ve yerinde kılınmasına ifade edilir.

Rüyada Birinden Ekmek Almak

Rüyada birinden ekmek almak, bu rüya kişinin maddi olarak yaşadığı sıkıntılarına son verecek hayır sahini kimselerle karşılaşarak hayatının dönüm noktasına gelmesine yorumlanır. Rüyasında birinden ekmek aldığını gören kimse, o kimseden yardım görerek bir çok sıkıntısından kolay yollarla sıyrılır. Bu rüya bazen de şansa, kısmete, mala ve mülke sahip olmaya, kazanca, edilen dualara ifade edilir.

Rüyada Ekmek Çalmak

Rüyada ekmek çalmak, kişi ya da kişiler için hayra işaret olmayan bu rüya kişinin nasibini yanlış yollarda ifşa ederek hayatını kötülüklerle sürdüreceğine yorumlanır. Rüyasında ekmek çaldığını gören kimse, helal kazancına hara katarak hanesine kötülük eyler. Bu rüya yoldan çıkmaya, yanlış dostluklar edinmeye, elinizin sıkışarak maddi zorluğa düşmeye tabir edilir.

Rüyada Bakkaldan Ekmek Almak

Rüyada bakkaldan ekmek almak, kişi için son derece hayırlı olan bu rüya  gören kişinin alın teri dökerek elde ettiği nasibi ile bir çok sıkıntılarını giderilerek rahat nefes alacağına yorumlanır. Rüyada bakkaldan ekmek almak, bazen de eş dost ve akrabalarınızla güzel vakit geçirmeye, bulunduğunuz ortamdan sıyrılarak küçük tatlı kaçamaklar yapmaya tabir edilir.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Rüyada ekmek  birinden satın almak, kişinin iş hayatında göstermiş olduğu öz verili çalışmaları ve kendisine olan güveni sayesinde yüksek konumlara ererek hayırlı kazançlara nail olacağına yorumlanır. Rüyasında ekmek satın aldığını gören kimse, insanların gözünde değer kazanmış, yaptıkları ile bir çok kimseyi mutlu eden, hak yolunda hayatını daim ettirerek nasibini bu uğurda güzel kılacağına tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada birinden ekmek almak, ekmek almak rüyası bir çok anlamda yorumlanır. Rüyada taze ekmek almak, zahmetsiz sürülen hayata, sıcak ekmek, aile bütünlüğüne, sert ekmek, tatsız olaylara tabir edilir. Rüyada görülen ekmek almak sembolü aynı zaman da kazanılan helal rızklara, şükretmeye, elinizin bollaşmasına ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada birinden ekmek almak, izzet ve şerefe nail olmaya, hayatınızın kolaylaşmasına, birlik ve beraberliğe, her türlü zorluğun ve sıkıntının üstesinden kolay yollarla gelmeye tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada birinden ekmek almak ile ilgili aramalar

 • rüyada bir erkekten ekmek almak
 • rüyada ekmek satın almak
 • rüyada ekmek görmek islami
 • rüyada birinin sana ekmek verdiğini görmek
 • rüyada komşudan ekmek almak
 • rüyada birinin ekmek vermesi
 • rüyada fırından ekmek almak
 • rüyada ekmek alamamak

Yorumlar 11

 • Merhaba. Rüyada tanıdık birinden ekmek aldigimi gördüm. Tanıdık adam bize gelmişti. Giderken kapıda bana kapıya bıraktığı bir poşeti gösterdi. Ne olduğunu anlamadım. Sonra çıkıp kendim içine bakarken küçük kutularda kesilmiş ekmek parçaları gördüm ve ekmekleri kutulardan poşete doldurub eve götürdüm. Anlamı ne olduğunu bildirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 • Rüyamda uzun zamandır sevdiğim ve karşılık alamadığım kişi poşetin içinde 4 tane küçük dilim ekmek verdi ve hiç konuşmadan gitti poşeti açtüğımda büyük bir kağıda geometrik bir yazıyla yazılmış şifreli ve uzun bi mesaj vardı ne anlama geliyor yardımcı olabilirmisiniz

 • Rüyamda arkadaşımdan 2 tane ekmek alıyordum

 • Rüyada aramızın kötü ama sevdiğim bir erkek bana ekmek getirmişti ve biraz oturduktan sonra getirdiği ekmekten daha fazla ekmek olmaya başladı ben de bunlar çok fazla diyerek birazını da ona verdim

 • Ustam bans taze ekmeği bölüp verdi

 • Kar üstünde kucağımda büyük balıklar taşıdım

 • Sevdiğim cezaevinde yani mahrumiyet almış biri ve rüyasında benim ona ekmek verdiğimi görmüş

 • Rüyamda kimlik çıkartmakta uğraşıyorum orda benden ikametgah istiyorlar sonra ben elimde kağıtlarla koşarak giderken elimdeki kağıtlar yere düşüyor ben onları toplarken tanımadığım bir adam bana bakıyor sonra da bana posetin içinde ekmek uzatıyor ve ben onu alıyorum hızla uzsklasiyorum adamdan korkuyorum

 • Rüyada dogum günü var ve beni seven insanlar bana hediye paketinin icinde ayri ayri ekmek hediye ediyorlar.
  Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim

 • tanıdığım bir erkek bana sabah kahvaltı için ekmek getiriyor.evde annem ve teyzemde oluyorlar onlarda hastaneye gitmek için hazırlanıyorlar.ekmek getiren ben götürüyüm diyor. evden çıkmadan önce ekmekten bir parça alıyım diyor ekmeği koparırken büyük bölüyor (yarısı bölünüyor bilerek yaptığından değil aceleyle olduğundan bölmeyi beceremiyor.)bende tekrar elinden alarak küçültüyorum.sen gelmeye kahvaltıyı hazırlarım şimdilik bu mideni bastırsın yoksa kahvaltı yapamazsın hep beraber kahvaltı yapalım diyorum.

 • tanıdığım bir erkek bana sabah kahvaltı için ekmek getiriyor.evde annem ve teyzemde oluyorlar onlarda hastaneye gitmek için hazırlanıyorlar.ekmek getiren ben götürüyüm diyor. evden çıkmadan önce ekmekten bir parça alıyım diyor ekmeği koparırken büyük bölüyor (yarısı bölünüyor bilerek yaptığından değil aceleyle olduğundan bölmeyi beceremiyor.)bende tekrar elinden alarak küçültüyorum.sen gelmeye kahvaltıyı hazırlarım şimdilik bu mideni bastırsın yoksa kahvaltı yapamazsın hep beraber kahvaltı yapalım diyorum. şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir