Rüyada Birinin Camdan Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin camdan düştüğünü görmek , önem verdiğiniz ve sevdiğiniz bir kişi tarafından ihanet uğramak ve aldatılmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin gördüğü kişinin kim olduğu ve yakınlık derecesi rüya hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak sağlarken tanımadığınız birinin camdan düştüğünü görmek beklemediğiniz biri tarafından bu durumun size yaşatılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Camdan Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyada birinin camdan düştüğünü görmek , yukarıdaki satırlarda da bahsettiğimiz gibi yaşanacak bir ihanet sonrası aranızın açılacağı bir kişi olarak tabir edilir. Önem verdiğiniz ve sizin için değerli olan bir kişi maalesef size karşı dürüst değildir ve göründüğü gibi bir kişilik sergilemez ve sizin arkanızdan iş çevireceği bir durum şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Pencereden Düşen Birini Görmek

Rüyada pencereden düşen birini görmek,  bu rüya aslından camdan düşmek tabiri ile aynı şekilden yorumlanır ve aralarında elle tutulur bir durum söz konusu olmadığı için yukarıdaki satırlar bu rüya içinde aynı şekilde geçerlidir.

Rüyada Birinin Balkondan Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek, bu durum biraz daha farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek makam ve mevki durumlarında yaşanacak bir değişikliğin habercisi olarak tabir edilir. Rüya sahibi veya etrafında bulunan kişilerin başına gelebilecek bir pozisyon kaybetme olayı veya iş kaybı olarak tabir edilir.

Rüyada Birinin Yüksekten Atladığını Görmek

Rüyada birinin yüksekten atladığını görmek ise balkondan düşmeye benzer bir durum olsa da bu sefer olay işini kendi isteği ile bırakacak biri olarak tabir edilmektedir. Bazı rüya tabirleri uzmanlarına göre ise birinin yüksekten atladığını görmek duygusal yaşamınızda yaşayacağınız bir terk edilişin habercisi olarak yorumlanmıştır.

Rüya tabirlerinde daha fazla bilgi sahibi olmak için rüyanızdaki tüm detayları incelemeniz ve hatırladığınız tüm detayların anlamlarını tek tek okuyarak daha detaylı bir yorum yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

rüyada birinin camdan düştüğünü görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada pencereden düşen birini görmek
 • rüyada çocuğun camdan düştüğünü görmek
 • rüyada kendini camdan düşerken görmek
 • rüyada başka birinin yüksekten düştüğünü görmek
 • rüyada erkek çocuğun yüksekten düştüğünü görmek
 • rüyada kızımın camdan düştüğünü görmek
 • rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek
 • rüyada birinin yüksekten atladığını görmek

 

Yorumlar 5

 • Merhaba.rüyamda karşı komşumuzun kızı,bebeğinin belinden ip bağlamış yukarıdaki kata çıkmış çekmeye çalışıodu bebeğini.düşecek bebek diye korkuyla karşı camdan bakıodum.bir yandan da o kıza kızıyordum.ve sonun bebek düştü yere.ambulans felan geliodu o seslerle uyandım.yorumlayabilirmisiniz çok merak ediyorum.

 • Rüyamda kuzenimin kızını binanın en üst katından boşluğa düşerken gördüm anlamı ne acaba

 • Rüyamda bi sokakta gargaşalar olay yerine koşuyorlardı ve olay yerine baktığımızda pencerede düşen anne ve bebeğini yerde gördüm yüzümü hemen çevirdim sonra uyandım

 • RÜYAMDA EŞİMİN BİR ŞEY SİLKELERKEN PENCEREDEN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜM. İYİ GÜNLER. SERDAR KASIRGA

 • Merhaba,
  Rüyamda eşimle yolda yürürken yuksek eski bir binanın üst katına yakin dairenin penceresinden dışarı bir kova kadar moloz fırlattılar.molozu firlatani görmedim.eşimle geri döndük molozun tozları uzerimize gelmesin diye.hava rüzgarlı ve tozlu idi.yolda duran bir adam vardı.adama camdan moloz fırlattılar dedim.adam hemen cep telefonu ile birini aradı.bu esnada anni pencereden 3. 4 yaşlarında bir çocuk fırladı ve aşağı düştü.adama camdan çocuk fırladı dedim.ve adam inanamadı.yerde düşeni koruyacak bir bir düzenek varmı diye sordum.şaşkın şaşkın yüzüme bakarken güüümmm diye çocuğun yere çarpma sesi geldi..
  Adam koşmaya başladı oraya.binanın sadece üst katları gözüküyor alt katlar ağaçlardan dolayı gözükmüyor.bizim durduğumuz yer yüksekte bina ise dere gibi vadi gibi bir yerde,bolca ağaçlar var ve binanın onu gözükmüyor ağaçlardan
  Esim ve ben çocuğun düştüğü yere giderken benim telefon çaldı ve uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir