Rüyada Birinin Çamura Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin çamura düştüğünü görmek, kişi için uyarı niteliği taşıyan bu rüya gören kişinin attığı her adımı planlı yaparak hem kendisini hemde ailesini koruma altına alacağına yorumlanır. Rüyasında çamura düştüğünü gören kimse büyük bir oyunun kurbanı olup iyi niyetinin karşılığını kötülük olarak görür. Bu rüya kişinin maddi ve manevi zarar görmesine, kazancının körelterek sıfırı tükenmesine, aile ilişkilerde ayrılıklara düşmeye ifade edilir. Rüyada çamura düşmek, aynı zamanda hastalığa yakalanmaya, huzurunuzun kaçarak sağlık sorunları yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Çamura Düşmek  Ne Demek?

Rüyada çamura düşmek, iftiraya uğramaya, yalan yanlış işlere karışmaya, güvendiğiniz insanların kötülüklerini maruz kalarak hayatınızı zora sokmaya işaret edilir. Çamura düşmek rüyası bazende günah çukuruna girmeye, hayatınızı kötülüklerle kazanarak iyi ve güzel olandan uzak durmaya tabir edilir. Rüyasında çamura düştüğünü gören kişi, elinin harama uzatarak güzel ve hayırlı rızkları kazanmak yerine, kötülüğünden seçmeyi hoş görürler.

Rüyada Balçıklı Çamura Düşmek

Rüyada balçıklı çamura düşmek, çamura düşmek rüyasıyla benzer anlamları taşıyan bu rüya kişinin telafisi olmayan hatalara yere vererek bile isteye kendisinin günah çukuruna sürükleyeceğine yorumlanır. Rüyada balçıklı çamura düşmek, bazende insanların nasiplerine göz dikmeye, hayatını kötülüklere kazanmaya, sizin ve sevdiğiniz kişilerin zarar görmesine sebep verecek olaylara karışmaya işaret edilir.

Rüyada Gelinlikle Çamura Düşmek

Rüyada gelinlikle çamura düşmek, bu rüya evlilik hazırlığı içinde olan bekar kimselerin yaşayacakları üzücü olaylara yüzünden evliliklerinin yarım kalıp sevdiği kimseyle ayrılma noktasına geleceklerine yorumlanır. Bu rüya kişinin yalana ve iftiraya maruz kalmasına, sevincinin yarım kalarak kurduğu dünyasında yıkılma noktasına gelmesine işaret edilir.

Rüyada Çamura Düşmüş Birini Görmek

Rüyada çamura düşmüş birini görmek, bu rüya içinde Allah korkusu olan kimselerin kötülüklere maruz kalarak yaşama sevincimi kaybetmiş kimselere yardım eli uzatarak onları hayata bağlama mücadelesi içine gireceğine yorumlanır. Rüyasında çamura düşmüş birini gören kişi o kimseyi bulunduğu ruh halinden kurtararak yaşama tekrar bağlar.

Rüyada Çamura Düşmek Ve Kalmak

Rüyada çamura düşmek ve kalkmak, rüya sahibinin yaşadıkları zorluklara rağmen pes etmeyerek hayata daha da bağlanmasına, nasibinizin helal kılmak uğruna mücadele içine girerek sürekli arayışa girmesine yorumlanır. Rüyasında çamura düştüğünü ve kalktığını gören kimse, sevdiği kişilerden gördüğü destek sayesinde yaşamaya tekrar sarılarak bulunduğu konumdan yükseklere erişir.

Rüyada Çamura Düşmüş Çocuk Görmek

Rüyada çamura düşmüş çocuk görmek, kişinin hanesinde büyük hastalık geçirecek bir yakınına işaret eder. Rüyasında çamura düşmüş çocuk gören kimse, gençliğinin verdiği hataların ceremesini ileriki yıllarda çekerek hem kendi hayatını hemde sevdikleri kişilerin hayatlarını zor ve sıkıntılı hale getirir.

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada çamur görmek, kişinin dizlerine kadar bataklığa gömülerek hayatının kötülük içinde sürüp gideceğine, nasibinin her yönden kapanarak, çıkılmaz hale geleceğine yorumlanır. Çamur görmek rüyası bazende eldeki mal varlığınızı kaybetmeye, sıfırı tüketmeye, maddi mal kaybına tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada birinin çamura düştüğünü görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada birinin çamura battığını görmek
 • rüyada çamura düşmek ve kalkmak
 • rüyada çamura düşen birini kurtarmak
 • rüyada ayağı kayıp çamura düşmek
 • ruyada batakliga dusmek
 • rüyada çamura batmak ve çıkmak
 • rüyada çamura basmak
 • rüyada çamurdan kurtulmak

Yorumlar 7

 • Öncelikle rüyada özel güçleri olan birini gördüm ama rüyamda Annem cadı bu diyordu.bir tane kadın vardı çamur a düştü kalktı gitti. Bir kadın zeytin yiyordu.babamın öldüğünü Gördüm. Kan Gördüm.Yemek yerken yemeğin içinde çiğ yumurta vardı .çok garip be çok uzun rüyaydı

 • rüyasında annem , eşimin yol boyu akan balçık veya çamur içine yatıp kafasını bile gömdüğünü görmüş …
  anlamı nedir ?
  inşallah hayırlara vesiledir.

 • ruyamda bir kach insan gordum çamura batigini

 • Şu onda boşanma aşamasında olduğum eşimin çamura batıp çıkmaya çalıştığını gördüm ona yardım etmeye çalıştım rabbim hayırlara çıkarsın inşallah!

 • 1. Rüyamda tüp yüklü tırın köprüden geçerken çamura saplanıp dereye düştü ve içinden insanlar çıkmaya başlayıp kurtulmaya çalıltılar ben de uzakdan izleye bildim. 2. Rüyamda ise komşumuzun bahçesine su içmek için çeşmeye giderken camura bata çıka bata çıka illerledim çeşmeye geldiğimde ise camura battığım için rahat su içemedim ve ordan çıkıp eve geldim rüyam bitip uyandım. allah hayra yazsın inşallah.

 • Rüyamda heryeer alabildigince çamur çamurda oğlumla beraber bir yere gidiyoruz sonra ben oğluma diyirumki git ekmek al gel oğlum çamurun içinde bataklığa düşüyor bende onu çıkarmaya çalışıyorum elimi uzatıyorum yetisemiyirum oğlum oğlum diyerek bagiriyordum sonra uyandım ruyami yorumlarsaniz cok merak ediyorum hayırlara ciksin insaallah

 • Merhabalar. Rüyamda oğlum batakliga düşmüş yüzü, saçı, başı her yanı çamur içinde. Cekiyorum ordan çıkaramıyorum elim kayıyor ama oğlu ürkmüş, korkmuş değil batakliga battığı için. Benim oğlum temiz adamdır giyimine kusamina dikkat eder ama simdi neden bu halde berduş gibi diye söyleniyor ruyamda da kendi kendime.
  Oğlum 36 yaşında devletin bi kurumunda idareci / müdür 2 yila yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir