Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada birinin kustuğunu görmek, bu rüya kişinin hayatında yaşadığı üzücü olaylara, ailesi ve sosyal yaşantısını yakından ilgilendiren sorunlarına yorumlanır. Rüyada birinin kustuğunu görmek, beklentilerini yok saymış, yaşama sevincini kaybetmiş gerek sağlık sorunları gerekse ailevi sorunları yüzünden bulunduğu ortamdan soğumuş kimsedir. Rüyada birinin kustuğunu görmek, bazen de sağlık sorunları yaşamaya, çevrenizden uzak kalınacak sebepler yaşamaya, rızkını bir çok anlamda sıkıntılı kılmaya ifade edilir. Bu rüya bazen de yolculuğa çıkmaya, bulunduğunuz ortamdan ayrılmaya, kişinin mekan değişikliği yaparak hayatını yeniden kazanma amacı gütmesine ifade edilir.

Rüyada Birinin Kustuğunu  Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin kustuğunu görmek, halsizlik rüyası kişinin beklentileri karşısında zayıf kalıp girdiği her işte başarısız olacağına yorumlanır. Rüyasında halsizlik gören kimse, umut dolu girdiği işlerde sebepli sebepsiz yaşadığı sorunlar sebebiyle büyük sıkıntılar yaşayarak rızkının körelmesine sebep verecektir. Rüyada birinin kustuğunu görmek, aynı zaman da dinde soğukluğuna, ibadetlerden ve inançlardan uzak kalınmaya, maneviyatı yok saymaya ifade edilir.

Rüyada Arkadaşının Kustuğunu Görmek

Rüyada arkadaşının kustuğunu görmek, bu rüya kişinin maddi ve manevi yönden başının ağrımasına sebep verecek sıkıntılı dönemlere girerek kazancının körelmesine mail vereceğine yorumlanır. Rüyada arkadaşının kustuğunu görmek, nasip kapıları kapanmış, rızkı körelmiş, beklentilerini yok saymış, her türlü kazancı elinin tersi ile tepmiş kimsedir.

Rüyada Eşinin Kutuğunu Görmek

Rüyada eşinin kustuğunu görmek, rüya sahibinin iş hayatının yanı sıra aile hayatında da yıldızların barışık olmayıp hanede tartışmaların ve sorunların eksilmeden devam edeceğine yorumlanır. Rüyada eşinin kustuğunu görmek, hayallerine karşı yenik düşmüş, kazancını yanlış yerlerde kullanmış, pasif ruhlu kimsedir.

Rüyada Kardeşinin Kustuğunu Görmek

Rüyada kardeşinin kustuğunu görmek, maddi anlamda yaşanan zorluklar sebebiyle hanede eski düzenin kalmayıp herkesin başına buyruk hareket edeceğine yorumlanır. Rüyada kardeşinin kustuğunu görmek, hayat sınavında başarısız olmuş, kazanç kapılarını kapatmış, elde değerleri yok saymıştır.

Rüyada Birinin Senin üstüne Kustuğunu Görmek

Rüyada birinin senin üstüne kustuğunu görmek,  bu kişinin ailesiyle sorunlar yaşayarak kırgınlıklara sebebiyet verecek üzücü olayların içine düşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, anne ve babasıyla aralarının açılmasına sebep olacak hatalara yer vererek insanları birbirine düşman eyleyecektir. Bu rüya bazen de yorgun düşmeye, hayatın zorlukları karşısında yenik düşmeye, eldeki kazançların hiç uğruna körelmesine ifade edilir.

Rüyada annemin kustuğunu görmek

Rüyada annemin kustuğunu görmek, rüya sahibinin annesine karşı olan zaaf lığına, onlara her zaman için yardım edip onları kimseye muhtaç olmadan yaşatacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada birinin kustuğunu görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada bir çocuğun kustuğunu görmek
  • rüyada arkadaşını kusarken görmek
  • rüyada birinin senin üstüne kusması
  • rüyada eşinin kustuğunu görmek
  • rüyada başkasının kustuğunu temizlemek
  • rüyada kardeşinin kustuğunu görmek
  • rüyada birinin üzerine kustuğunu görmek
  • rüyada annemin kustuğunu görmek

Yorumlar 2

  • Rüyada birinin kustuğunu görüyorum ve orada bulunan herkes bir anda kusmaya başlıyor ne olduğunu anlayamadan bir anda kişiler yere düşmeye başlıyor acaba bende zehirlendim mi diye endişeyle oradan uzaklaşırken kendi kendime telkin veriyorum yok ben iyiyim diye çok garip ve ürkütücü bir rüyaydı ne anlama geliyor yorumlamanızı rica ederim.

  • Rüyamda babam ölen birisiyle iletisime geçmiş. Annemde yatagimin basina gelmişti , baban nasil yapmış boule biseyi diye anlatıp konusurken birden üstüme kustu.Ve uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir