Rüyada Bıyık Kesmek

Rüyada bıyık kesmek, ayıplarını ve kusurlarını gizlemeye çalışan kadın ile yorumlanmaktadır. Rüyada, tanınmayan bıyıklı bir adam görmek, beklenmeyen kişilerden yardım almak ile tabir edilmektedir. Rüyada başka birinin bıyığını kesmek, koltuğunu ve makamını almak anlamına gelmektedir.

Rüyada Bıyık Kesmek Neye İşarettir ?

Rüyada bıyık kesmek, rüya sahibinin üstün çabalar sarf ederek bol kazanca erişmesine, maddi imkanlarının artması olarak yorumlanır. Rüyada bıyık yolmak verilen borç paranın geri alınması ile de tabir edilir. Alimlerin, rüyada bıyık kesmek ile ilgili İslami olarak yorumları şöyledir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada bıyık almak, toplantılara katılmaya ve ticarette üstün başarılar elde etmeye işaret eder demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada görülen bıyığı saygınlık ve helal mal olarak yorumlamıştır.

Rüyada Bıyık Kesmek

Rüyada bıyık kesmek, büyük zahmetler ile kazanılan itibardan olmak ile yorumlanır. Rüyasında kendi bıyığını kesen adam, yapacağı her şeyden vazgeçen insandır. Rüyada bıyık kesmek, saygınlığını yitirmek ve aşağılanmak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Bıyık Aldırmak

Rüyada bıyık aldırmak, yaşanan sorunlardan geçici olarak kurtulmaya çalışmak ile tabir edilir. Rüyasında kendi bıyığını alan kadın, yanlış işler yapan ve özgüven kaybı yaşan kadındır. Rüyada başka bir kadının bıyığını almak, sıkıntılarını çözmekte yardımcı olacak bir ile tabir edilir.

Rüyada Bıyık Yolmak

Rüyada bıyık yolmak, zor ve zahmetli işlere kalkışmak ile yorumlanır. Rüyasında bıyıklarını yolan kişi, kolay olanı değil, zor olanı tercih eden kişidir. Rüyada başka birinin bıyıklarını yolmak, hesap sormak ve yargılamak olarak tabir edilir.

Rüyada Bıyık Bırakmak

Rüyada bıyık bırakmak, kolay yollar ile ulaşılacak şeyleri tercih etmek ile yorumlanır. Rüyada bir kadının bıyık bıraktığını görmek, arsız ve edepsiz kadın ile birlikte olmak ile tabir edilir. Rüyada başka birinin bıyık bıraktığını görmek, özenmek ve kıskanmak ile yorumlanır.

Rüyada Sakal Bıyık Kesmek

Rüyada sakal bıyık kesmek, malı, itibarı ve makamı kıskanılan kişiler ile tabir edilir. Rüyada sakal bıyık keserken gören ve onun ile konuşan kişi, etrafındaki insanların tecrübelerinden yararlanmak isteyen kişidir.

Rüyada Bıyığının Yarısını Kesmek

Rüyada bıyığının yarısını kesmek, kötü niyetli ve çirkin düşünceli kadın ile yorumlanır. Rüyasında kendini bıyığının yarısını keserken görmek, yapmaması gereken işler yapar ve herkes tarafından dışlanır. Rüyada bıyığının yarısı kesik birini görmek, fesat ve dedikoducu akraba ile de tabir edilir.

Rüyada Makasla Bıyık Kesmek

Rüyada makasla bıyık kesmek, tecrübe ve yaşlılığı temsil eder. Rüyasında makasla bıyıklarını kestiğini gören kişi, sözü dinlenen ve saygı gören bir kişi olacaktır. Rüyada makasla bıyık kesmek, sözlü olarak alınacak destek ile tabir edilmektedir.

Rüyada Yanlışlıkla Bıyık Kesmek

Rüyada yanlışlıkla bıyık kesmek, sözlü tartışma yaşamak ile yorumlanır. Rüyada kendi bıyığını yanlışlıkla kesmek, sinirli ve agresif kişidir. Rüyada bıyık kesen  bir adam görmek, erkek düşman ile yorumlanır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada bıyık kesmek ile ilgili aramalar

  • rüyada bıyık kesmek diyanet
  • rüyada yanlışlıkla bıyık kesmek
  • rüyada makasla bıyık kesmek
  • rüyada bıyığının yarısını kesmek
  • rüyada bıyıklı birini bıyıksız görmek
  • rüyada sakal bıyık kesmek
  • rüyada bayanda bıyık görmek
  • rüyada bayanda bıyık çıkması

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir