Rüyada Böcek Isırması

Rüyada böcek ısırması , gerçek yaşamla zıt anlamlara işaret olup ürkütücü ve kötümserliğin yanı sıra güzelliklere ve feraha ermeye işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, yaşamlarını güzel ve mutlu kılacak birbirinden güzel olayların içinde olup yaşamı her haliyle ele alırlar. Rüyada görülen böcek ısırması sembolü, kısmet olarak ta bilinip kişinin hayırlı eş ve aileye sahip olup murat kapısına vakıf olacağına tabir edilir. Rüyada böcek görmek, dinde güzelliğe, hayırlı ve güzel ömre, sevgi beslemeye işarettir. Rüyada böcekle karşılaşmak,ortaklık içinde olduğunuz kimselerle birlikte olmaya ifade edilir. Böcek ısırması rüyası bazen de sihir ve kötülük yapan kadına, yoldan çıkmışlara, Allah’ın emir ve yasaklarına uymayan günahkar kullara işaret olur. Rüyada böcek düştüğünü görmek, zorlu geçecek mevsime, bazen de sihir yapan kadına ifade edilir. Böcek ısırması rüyası hakkında ünlü rüya alimlerimiz görülen rüyanın kişi için hayırlı olmamakla birlikte inancından da soğuyarak şeytana ve onun güçlerine boyun eğeceğini dile getirmişlerdir.

Rüyada Böcek Isırması  Neye İşarettir ?

Rüyada böcek ısırması görmek, ikili ilişkilerde mesafe koymaya, duygularınızı bir kenara bırakarak olaylara mantıkçı gözlerle yaklaşmaya yorumlanır. Rüyasında böcek ısırması gören kimseler, kendilerinden bir çok konuda bilgin kimselerle aynı yola baş koyarak zorlukları zahmetsiz şekilde atlatırlar. Rüyada görülen böcek ısırması sembolü, gerçek yaşamla alakasız olup sevindirici haber almaya, ağız tadının yerine gelmesine, keyiflenmeye işaret eder.

Rüyada Zehirli Böcek Isırması

Rüyada zehirli böcek ısırması, bu rüyayı gören kimseler yaşantısına ve çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğini muhakkak bilmelidir. Rüyada görmüş olduğunuz zehirli böcek bu kişi tarafından yaşayacağınız manevi zararların olacağını gösterir. Bir çok islam alimi de bu rüyada düşmanınızın erkek birisi olduğuna yorum yapmışlardır.

Rüyada Büyük Böcek Isırması

Rüyada büyük böcek ısırması, rüyayı gören kimsenin başına konacak talih kuşu sayesinde elinin bollaşarak maddi anlamda rahat edeceğine yorumlanır. Rüyasında büyük böcek ısırması gören kimse, kolay yollarla servete ve kazanca ulaşarak hayatında önemli değişikliğe gider. Rüyada büyük böcek ısırması,  bazen de hayırlı haber almaya, beklenilen sona ulaşmaya, yaşadığınız hayatın günden güne güzelleşmesine tabir edilir.

Rüyada Isırılmak

Rüyada ısırılmak, rüyasında ısırdığını gören kimse, büyük bir oyunun içine düşerek düşmanlarından gelecek kötülükler karşısında hayatını zora sokacaktır. Isırılmak rüyası bazen de üzücü haberler almaya, sevdiğiniz kimseyi kaybetmeye, mutsuz olacağınız evlilik yapmaya ifade edilir.

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek, hayra ve dine sevgi beslemeye, ibadete olan düşkünlüğe, ehli kimselere işaret eder. Rüyasında böcekle karşılaştığını gören kimse, böyle bir kimseyle karşılaşarak bu kişiyle yoluna devam eder. Böcek bazen de hilekar kimseye, tembelliğe, zayıf düşmeye, yoldan çıkmışlığa delalet edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada böcek ısırması ile ilgili aramalar

  • rüyada böcek ısırması ve kanaması
  • rüyada böcek ısırması imam nablusi
  • rüyada böcek ısırması ihya
  • rüyada parmağını böcek ısırması
  • rüyada kolunu böcek ısırması
  • rüyada bacağını böcek ısırması
  • rüyada ısıran böceği öldürmek
  • rüyada başkasını böcek ısırması

 

Yorumlar 1

  • S.a ben rüyamda iğneli bir böceğin beni ayağımdan ısırdığını gördüm. Soktuğu yer şişmeye başlayınca ben de kanatarak zehri akıtıyorum şişlik inmeye başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir