Rüyada Boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarıları hayatını sıkıntıya ve zora sokmak için yapılan kötülüklere yorumlanır. Rüyasında deniz de boğulduğunu gören kimse güven duygusu güttüğü her anlamda sırtını yaslayabildiği yakın bir dostundan gelecek kötülük karşısında zora düşeceğine yorumlanır. Rüyada denizde boğulmak, elde edilen kazançların yok olmasına, kısmet kapılarınızın kapanmasına, sizin için hayır olan yolları görmezden gelmeye tabir edilir Kişinin gördüğü bu rüya aynı zaman da aile içi geçimsizliklere, tartışmaların büyüyerek ayrılık noktasına gelmeye tabir edilir.

Rüyada Denizde Boğulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada denizde boğulmak, denizde boğulmak rüyası güven duygusu beslediğiniz kimselerden ummadığını anda gelecek olan kötülüğe yorumlanır. Böyle bir rüyayı gören kimseler hayatı toz pembe algılayıp masumane duygularla hayatını sürdürürler. Ticaretle uğraşan kimselerin böyle bir rüyayı görmesi, karşılaştığı kötülükler sonucunda maddi ve manevi anlamda zarar girerek iflasın eşiğine geleceğine işaret edilir.

Rüyada Denizde Boğulmak Üzere Olduğunu Görmek

Rüyada denizde boğulmak üzere olduğunu görmek, rüya sahibinin şeytani duygular besleyerek insanlara verdiği zararın yanlış olduğu kanısına vararak en kısa zaman da hak yolunu seçmesine yorumlanır. Böyle bir rüyayı gören kimseler hayatının her köşesinde pişmanlıklarla dolu süre gelmiş kötülükleri barındırarak kendisini sevdikleri kimselere karşı affettirme duygusu güdeceğini işaret eder.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Görme.

Rüyada denizde boğulan birini görmek, kişinini yaşantısını silip atarak kendisi ve ailesi için hak getirecek yeni başlangıçların peşinde koşar. Rüyasında denizde boğulan birini gören kimse her şeden elini eteğini çekmiş maddi hırslara boyun eğmek yerine Mevlanın verdiği güzellikler doğrultusunda manevi hayatı yaşama sevincine nail olmuştur

Rüyada Denizde Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak, bu rüya kişi için hayırlı olup uzatılan yardım eline işaret eder. Böyle bir rüyayı gören kimseler iş hayatında yaşadığı maddi zorluklar karşısında bitme noktasına gelirken uzatılan bir yardım eli sayesinde tekrar düze çıkarak huzura erer. Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak, başka bir değişle tövbe etmeye, hak yoluna dönmeye, yapılan günahlardan dolayı duyulan pişmanlığa tabir edilir.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak, kişinin uzun zamandan beri üzerinde durarak her türlü sosyal faaliyetlerini yok sayıp çalıştığı bir işte büyük başarılara imza atarak rızkının kazancına nail olur. Rüyasında denizde boğulan birini kurtaran kimse, kısa zaman da servete nail olup bulunduğu mevkiden yüksek mertebelere ulaşır.

Rüyada Denizde Kaybolmak

Rüyada denizde kaybolmak, yoldan çıkmaya, günah işlemeye, Allah’ın makul kıldığı güzellikleri yok sayarak şeytana ve buyruklarına kulluk etmeye yorumlanır. Rüyada denizde kaybolmak, aynı zaman da kişinin hanesinde hastalık geçiren bir yakınının son noktaya gelerek yakın zaman da ahirete göçeceğini tabir edilir.

Rüyada Denizde Boğulmak Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada denizde boğulmak, yapılan günahlar karşısında azap çekmeye, kişinin geçmişte yaşadığı hayatından ders almasına, Allah’ı tealanın emir ve rızası oladığı bir işe yönelmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayatları boyunca bir çok günah işleyerek kendisini kötülüğe sürüklemiştir.

İslami Yorumu, rüyada denizde boğulmak, devlet erkanında söz sahibi olmuş bir kimseyle tartışma haline girmeye, huzurun kaçmasına, size verilen haklara rıza gelmeyerek aç gözlü davranmaya yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir