Rüyada Boşanmak

Rüyada boşanmak, rüyayı gören kişinin geleceğe dair almış olduğu kararlara işaret etmektedir. Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek, ilişkinin bitmesine, huzursuzluk ve mutsuzluğa delalet edilir. Rüyada boşanmak istemek ise, hem olumlu hem de olumsuz olayların olmasına yorumlanabilir.

Rüyada boşanmak, rüya sahibinin hayatında almış olduğu kararlar ile, yeni birlikteliklerin başlamasına, mutluluğa, huzura aşka yorumlanabilir. Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek, bazen ise ilişkinin bitmesine, huzursuzluk ve mutsuzluğa delalet edilir. Rüyada boşanmak istemek, hem olumlu hem de olumsuz olayların olmasına yorulabilir.

Rüyada Boşanmak Neye İşarettir ?

Rüyada Eşinden boşanmak, bir taraftan sorunların bitmesine küskünlerin barışıp bir barış ortamının sağlanmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada eşinden ayrıldığını görmek diğer taraftan insanlar arasında kıskançlığa ve fesat durumların oluşacağına delalet edilir. Rüyada boşanmak ve ağlamak, ortaya çıkacak karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere işarettir. İnsanlarla birtakım fikir çatışmalarına, husumetlerin ve tatsız ortamların oluşmasına delalet etmektedir.

Rüyada boşanmak, ile ilgili olarak Din adamları da bu rüya konusunda farklı görüş ve yorumlarda bulunmuştur. Kirmani (r.a) demiştir ki: “Rüyada boşanmak 7 türlü tabir olunur. Zenginlik servet, ortağından ayrılma, görevinden alınma veya sürgüne gönderme, ticareti bırakma, malının elden gitmesi, istemediği şeyin olması” şeklinde yorumlamıştır. İbni Şirin Rahmetullah demiştir ki: “Rüyada ayrılan kimse, izzet ve şerefini kaybeder” şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Kocadan Boşanmak

Rüyada kocasından boşanmak isteyen kişinin iş hayatında oldukça sorunlu ve sallantılı dönemler geçireceğini, ortağı var ise ortağı tarafından büyük zararlara sokulacağına bundan ötürü büyük sıkıntılar ve darlıklar yaşayacağına delalet edilir. Rüyayı gören kişinin bunlar gibi ardı arkası kesilmeyen daha birçok sorun yaşayacağına yorumlanır. Rüya gören kişi için zor ve sıkıntılı zamanlar olacaktır.

Rüyada Eşinden Boşanmak

Rüyada eşinden boşanmak isteyen kişinin iş hayatında ve aile hayatında oldukça sorunlu bir döneme gireceğine çok büyük zararlar alacağına, destek verdiği insanların nankörlük yapıp onlardan destek alamayacağına işarettir. Çok büyük dedikodulara maruz kalıp bu sebepten dolayı ardı arkası kesilmeyen aile sorunları yaşanacağına delalet edilir. İş yaşantısındaki sorunlar ve sıkıntılar yüzünden tartışmalara sebep olacağına alamet edilir.

Rüyada Boşanmak ve Ağlamak

Rüyada boşanmak durumunda ağlamak oldukça büyük sevinçlerin yaşanacağına işaret olduğundan hayra yorulacak bir rüyadır. Aynı zamanda Allah’tan korkmaya, ihtiyaç sahibi kimseler için yağmur yağmasına alamet edilir. Rüyayı gören kişi gerçekten bir ayrılık yaşamışsa o kişiye tekrar kavuşacağına işarettir. Sevinçli olaylar yaşayacağına ve kötü durumları arkada bırakmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Boşanmak İstemek

Rüyada sevgiliden veya eşinden boşanmak istediğini gören kişinin gerçek hayatta huzurlu ve mutlu bir ilişki yaşayacağına, yaşanan problemlerin nasıl üstesinden geleceğini bilmesine ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına delalet edilir. Rüyada boşanmak istediğini gören kişinin anlayışlı ve yardımsever bir insan olacağına alamet edilir.

Rüyada Sevgiliden Boşanmak

Rüyada sevgilisinden ayrıldığını gören kişi sevdiğini kaybetmekten çok korktuğunu ve sürekli bunu düşündüğüne alamettir. Yaşadıkları aşkın, mutluluğun ve huzurun bozulmasından korktuğuna delalet edilir. Rüya sahibinin kötü olaylar yaşayacağı zor zamanlar geçireceğine de delalet edilir. Geçireceği zor dönemlerden ruh halini kolay kolay atlatamayacağı zamanlar geçireceğine delalet edilir.

Rüyada Nişanlıdan Boşanmak

Rüyadan nişanlısından boşanmak gören kişinin işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, sorunlu ve üzüntülü günler geçireceğine, kazandığı paranın gittikçe artacağına, uzun zamandır sevdiği kişiye duygularını açacağına , hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden emin adımlarla ilerleyeceğine delalet edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada boşanmak ile ilgili aramalar

  • rüyada boşanmak istediğini görmek
  • rüyada boşanmak istemek
  • rüyada boşanmak istediğini söylemek
  • rüyada boşanmak istememek
  • rüyada boşanmak ve ağlamak
  • rüyada boşanmaktan vazgeçmek
  • rüyada boşanma kararı almak
  • rüyada başkasının boşandığını görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir