Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak

Rüyada büyük tuvaletini yapmak, rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişmekle birlikte genel anlam itibariyle hayra işaret eder. Rüyada büyük tuvaletini yapmak, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşmaya, dünya nimetlerinden ve malından daha fazla nasiplenmeye delalet eder. Rüya sahibi rüyasında tuvalette büyük tuvaletini yaptığını görürse kazandığı helal malı, yine kendisi için helal ve hayırlı olacak şeye harcayacağı şeklinde tabir edilir. Fakat rüya sahibinin büyük tuvaletini her hangi bir yere yaptığını görmesi boş yere bir işe ümit bağlayıp, para yatıracağına işaret eder.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak Ne Demek

Diyanet: Bir kimsenin rüyasında sokak ortasında ve milletin gözü önünde büyük tuvaletini yaptığını görmesi; o kimsenin yaptığı bir hata yüzünden bütün topluma rezil olacağına işaretle tabir edilir.Kişinin rüyasında büyük tuvaletini bir kağıt üzerine yaparak, onu toplayıp beraberinde götürdüğünü görmesi; işlediği hatayı başkalarından gizlemeye çalıştığına işaret eder.

Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında büyük tuvaletini ile oynadığını görmesi; o kimsenin kısa süre sonra eline bol para geçeceğine, kişinin rüyasında başka bir kimsenin büyük tuvaletini görmesi; o kimsenin eline haramdan mal ve para geçeceğine, iş hayatında birtakım maddî zararlara uğrayıp dolandırılacağına delaletle yorumlanır.

Rüyada Büyük Abdest Yapıp Temizlemek

Rüyada büyük tuvaletini yapmak bütün üzüntülerden kurtulacağımıza ve borçlarınızın ödeneceğine helal mala işarettir. Bir kimsenin rüyasında sokak ortasında ve milletin gözü önünde büyük tuvaletini yaptığını görmesi; o kimsenin yaptığı bir hata yüzünden bütün topluma rezil olacağına işaretle tabir edilir.

Rüyada Tuvaletini Yapmak Diyanet

İmâmı Nablûsi (r.a.) diyor ki: Rüyâda insan pisliği ticaret malı, para ve altın . Katı dışkı çıkardığını görmek, bedeninin sıhhati için mal bağışlamaya veya para harcamaktır. Rüyada büyük abdest görmek, eğer Sulu ise pislik büyük nafakaya işaret­tir. İnsanların kendisine bakmakta olduğu hâlde büyük abdestini boz­duğunu gören kimse, halk arasında edepsizlik sayılan bir iş yapar veya kötü bir söz söyler.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada büyük tuvaletini yap ile ilgili aramalar

 • rüyada büyük tuvaletini yapmak diyanet
 • rüyada büyük tuvaletini yapmak ve temizlemek
 • rüyada büyük abdestini yapmak ve temizlemek diyanet
 • rüyada tuvaletini yapmak diyanet
 • rüyada büyük abdestini altına yaptığını görmek
 • rüyada büyük abdest yapmak ve yıkamak
 • rüyada büyük abdest yapıp temizlemek
 • rüyada büyük abdestini donuna yapmak

 

Yorumlar 4

 • Ruyamda bir yere buyuk abdestimi yapiyordum ama cevrede kimse yoktu vede az yapiyordum biraz sulu sekilde. Sonra makattan bir yilanin sari orta buyuklukte bir yilanin basini makatimdan soktugunu gordum. Korkuyordum ama ses etmeden bekliyordum. Daha sonra yilan zarar vermeden geri cikti makatimdan tabir ederseniz cok sevinirim

 • rüyamda büyük ve küçük abdestimi oturduğum koltuğa yaptığımı fark ettim çevrede insanlar vardı onlar görmeden kağıtla alarak çöpe attım inşallah kokudan anlamazlar diye tedirgin oluyorum …ne anlama geliyor lütfen beni aydınlatırmısınız teşekkürler

 • Ruyamda dogum yapip bebegin uzerine buyuk cis yapiyorum.hemsire gelippislikten cocugu cikariyor.bebek erkek.

 • Ruyamda tuvalete gittim ancak benim buyük tuvaletimin yaninda baskasıninkide vardı ve kendime buda onunki galiba dedim ama kimi kastetdiğimi bilmiyorum.

  Daha sonra rüyamin devaminda biri yanima geldi bunun cumhurbaskani olduğunu soyluyorlar.etrafimdakiler ama ben onun cumhurbaskanı sifatı olmadigini biliyorum sahis olarak kendisi deyil ama cumhurbaskani diyorlar ve bende merakla bakiyorum.ha demek buymus diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir