Rüyada Çamura Basmak

Rüyada çamura basmak,  rüyası beklentilerin körelterek kişinin hayallerinin suyu düşeceğine yorumlanır. Rüyasında çamura bastığını gören kimse maddi ve manevi anlamda büyük zararların içine düşerek hayatlarını süreli kendisini toparlayamaz hale gelir. Rüyada çamura basmak, bazende hanede içinde ikileme düşmeye, eşiniz ve sevdiklerinizle sorunlar yaşamaya, size sunulan fırsatları görmezden gelmeye ifade edilir.

Rüyada Çamura Basmak Neye İşarettir?  

Rüyada çamura basmak, kişinin girdiği işlerde beklentilerini karşılayamayarak maddi anlamda hayal kırıklığına düşeceğine yorumlanır. Rüyasında çamura bastığını gören kişi girdiği her işte başarısız olmuş şansızlık yakasını hiç bırakmamış ailesi ve sevdiklerinle kişilerle sürekli sorunlar yaşamıştır. Bu rüya aynı zamanda kurduğunuz ortakların bozularak dostlarınızla aranıza nifak tohumları sokacak kimselerden zarar göreceğinize ifade edilir.

Rüyada Çamura Basmadan Yürümek  

Rüyada çamura basmadan yürümek,  kişinin iş hayatında karşısına çıkan engelleri her anlamda aşarak hem kendisini hemde sevdiklerini mutlu kılacağına, nasibini genişleterek bir çok işte başarı göstereceğine yorumlanır. Rüyada çamura basmadan yürümek, aynı zamanda mal varlığına konmaya, nasibi kolay yollarla elde etmeye, hayatınızın her köşesinde mutlu olup şükretme ye ifade edilir.

Rüyada Çamura Bastığını Görmek  

Rüyada çamura bastığını görmek, çamura batmak rüyasıyla benzer anlamları taşıyan bu rüya kişinin nasibinin kapanmasına yol açacak kötülükler karşısında pasif duruma düşerek güzel giden hayatını yaşanmaz hale sokacağına yorumlanır. Rüyada çamura bastığını görmek, bazende eli kolu mahkum olmaya, muhtaçlık duymaya, saygınlığınızı yok olmasına sebep verecek hatalara düşmeye ifade edilir.

Rüyada Çamura Batmış Araba Görmek  

Rüyada çamura batmış araba görmek, bu rüya kişinin sevdiği saydığı bir dostunun maddi anlamda zorluk çekmesini gönlü razı gelmeyerek o kişide her konuda destek sağlayacağına yorumlanır. Rüyasında çamura batmış araba gören kimse, insanlara yaptığı iyiliklerin karşılığını fazlasıyla görerek yaşadığı hep türlü sıkıntıyı acı çekmeden atlatır.

Rüyada Çamura Basmak Ve Çıkmak  

Rüyada çamura basmak ve çıkmak, kişinin hayatının inişli çıkışlı hal alıp nasibini kazanarak rahata erdiği gibi büyük maddi sıkıntıların içine de düşecektir. Rüyasında çamura bastığını ve daha sonra çıktığını gören kimse Allah’a şükrederek yaşadığı her anın güzelliğine çıkarır.

Rüyada Çamura Basmış Birini Görmek  

Rüyada çamura basmış birini görmek, bu rüya yardıma muhtaç kimselere el uzatmaya, onları içinde bulundukları durumdan kurtararak rahat nefes almalarına vesile olmaya yorumlanır. Rüyada çamura basmış birini görmek, bazende kişinin haline şükrederek yaptığı isyanları sonlandırmasına,  nasibini ihtiyaçları doğrultusunda kullanmanın dışında biraz çok kimseyle de paylaşmayan ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

İhya Yorumu, rüyada çamura basmak, günah çukuruna düşmeye, şeytana kulluk ederek onun kötülüklerine esirgemeyen olmaya işaret edilir. Rüyada çamura basmak, bazen de helal nasiplerden uzak durmaya, nasibi yanlış yönlerde kullanmaya, mal varlığınızı kaybetmeye ifade edilir.

rüyada çamura basmak ile ilgili aramalar

 • rüyada çamurdan kurtulmak
 • rüyada ayağına çamur bulaşması
 • rüyada çamurda yürümek diyanet
 • rüyada çamura batmak ve çıkmak
 • rüyada çamurdan geçmek
 • rüyada çamur görmek neye işarettir
 • rüyada çamur temizlemek
 • rüyada çamura batmak ve kurtulmak

Yorumlar 3

 • Ruyamda suyun iki tarafa ayrilmis olarak gördüm.sol tarafta kefal baliklari vardi sorta bölümü yani suyun olmadığı yerde siyah ufak köpek vardi sag tarafinda papagan balığı vardi hersey cok net. Olrak gordum lutfen aciklaya bilirmisiniz cok erkilendim teşekküller

 • Rüyada araçtan inerken çamurlu suya basmak ne demek acaba?

 • Rüyada erkek arkadaşımın ailesiyle tanışıyorum ama yağmurlu çamurlu bi yerde. Bu ne demek acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir