Rüyada Çamurdan Geçmek

Rüyada çamurdan geçmek yürümek, kişi için sınav niteliği taşıyan bu rüya kişinin zorlu bir sınava tabi olup hayatının günden güne çıkılmaz hal alacağına yorumlanır. Rüyasında çamurda yürüdüğünü gören kimse, hem kendisini hem de ailesini büyük sıkıntıların içine sürükleyerek nasibini yanlış yönlerde arar. Rüyada çamurda yürümek, bazen de nasibe haram katmaya, rızkın yanlış yönlerde kullanılmasına, nasibin körelmesine ifade edilir. Çamurda yürümek, rüyası bazen de huysuz kimselerle tartışma içine girmeye, neşen izin ve sağlığınızın gitmesine, mutsuz olmaya ifade edilir.

Rüyada Çamurda Yürümek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çamurda yürümek, çamurda yürümek, rüyası şansın ve kısmetin kapanmasına, ikili ilişkilerde son noktaya gelmeye, hane için de ayrılıkların yaşanmasına sebebiyet verecek durumların içine düşmeye tabir edilir. Rüyada çamurda yürümek, bazen de ayrı kalınan yıllara, çıkılan yolculuğa, nasibin ve kısmetin kapanmasına ifade edilir. Rüyada çamurda yürümek, rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz bu rüyanın kişi için hayırlı olmayıp kişinin nasibinin kapanmasına sebebiyet verecek olayların içine sürükleneceğine yorumlanır. Rüyada çamurda yürümek, bazen de kişinin olmasını istediği bir işte kollarını sıvayarak zorlu bir sınavın içine girmesine, nasibi farklı yönlerde aramasına tabir edilir.

Rüyada Çorapla Çamurda Yürümek

Rüyada çorapla çamurda yürümek, rüya sahibine maddi ve manevi yönde desteğini hiç esirgemeyen hoş görülü zengin kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler amaçları ve çıkarlarına ters düşecek hareketlerde bulunarak nasibini hayırlı yönlerde arayan, insanlara karşı sıcak ve samimi dostluklar kurarak onları hoş kıla kimselerdir.

Rüyada Balçıklı Çamurda Yürümek

Rüyada balçıklı çamurda yürümek, kişinin hayatını günden güne zorlaşarak yaşanmaz hale geleceğine maddi sıkıntıların içine düşerek nasibi her anlamda körelteceği ne yorumlanır. Rüyasında balçıklı çamurda yürüdüğünü gören kimse, haklı olarak elde ettiği bir çok kazancını hiç uğruna kaybederek günden güne dibe doğru sürüklenir. Bu rüya bazen de riskli yatırımlarda yer almaya, yaşamınızı zor kılacak çalışmaların içine düşmeye ifade edilir.

Rüyada Çamurda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada çamurda yürüdüğünü görmek, kişinin gerek ailesiyle gerekse çevresiyle sorunlar içinde olup sürekli tartışmaların içinde sürükleneceğine yorumlanır. Rüyada çamurda yürüdüğünü görmek, bazen de eldeki kazançların kaybolmasına, maddi sıkıntılar çekmeye, kısa vadeli yapılan yatırımlara istenilen sonuca varamamaya ifade edilir.

Rüyada Sulu Çamurda Yürümek

Rüyada sulu çamurda yürümek, kişinin iş hayatında sağladığı başarılarını çekemeyen sürekli kişiye her anlamda kötülük yapmaya çalışan sinsi düşmanlarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler düşmanlarından dolayı yaptığı işlerde tedirgin hale gelerek hayatlarını istedikleri gibi huzurlu şekilde geçirme şansına nail olamazlar.

Rüyada Çamurda Yürümeye Çalışmak

Rüyada çamurda yürümeye çalışmak, zor  zahmetli yapılan işlerde maddi rahatlığa ermeye, nasibin helal yollarla kazanılarak rızkın her daim açık oluşuna, kişinin olmasını istediği işlerde kollarını sıvayarak nasibine doğru yol alacağına yorumlanır. Rüyada çamurda yürümeye çalışmak, bazen de saygıyla anılacak işlerde yer almaya, insanların gözünde değer kazanmaya, başarıya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada çamurda yürümek, nasibin ve kısmetin kapanmasına, kişinin inançlarından uzak yaşamasına, hayırlı olmayan rızkların peşinde olmasına yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada çamurda yürümek, kötülüklere, ele geçilen kazançların tükenmesine, maddi sıkıntılar içine düşmeye yorumlanır. Bu rüya bazen de sinsi düşmanlara, kötülük görmeye,ele geçecek kazançların yanlış yönlerde kullanılmasına ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada çamurdan geçmek ile ilgili aramalar

 • rüyada çamura basmak görmek
 • rüyada çamurdan kurtulmak
 • rüyada çamurda yürümek diyanet
 • rüyada sulu çamurda yürüdüğünü görmek
 • rüyada çamurdan çıktığını görmek
 • rüyada çamura batmak ve çıkmak
 • rüyada ayağına çamur bulaşması
 • rüyada çamurlu yoldan temiz yola çıkmak

Yorumlar 4

 • Düz ve sulu çamurlu yolda yürümeye kalkışıp sonra vazgeçip, yol kenarından gerisin geriye yoldan dönmek ne anlama geliyor acaba? Kolay gelsin.

 • Rüyamda çamurlu balçıkli birazda sulu bir yolda yuruyordum.eve ekmek almak için. Dizkapaklarima kadar camurdaydim ve elimde iki tane somun ekmek vardı .ayagimda terlik vardı bana büyük ve banyo terligi gibiydi . Sonra çıktım ve ayaklarimi silkeledim .

 • Merhaba ben ruyada ikişinintraktürle çamurlu yolda çokzor ilerlediklerini gurdum biri traktör söruyordu diğeri ise yolda yol gustermeye çalı şiyordu fakat biturlu çamurdan dolayı tratur biturlu şaranpolun kenarından yola çıkamıyodu ve ayni andada yağmur yağıyodu etraftaki otlarda ilk baharkigibi yemyeşildi ve benim şöförö yunetmemlevçamurlu şaranpolden çıkıp yola girdiler aynızaman yolda camurluydu ama yola girdikleri zaman yavaş da olsa ilerliyorlardı

 • Ruyamda karsidan karsiya gecicem fakat yol oldukca camurluydu.bende mumkun oldugunca camurun az oldugu yerlere basmaya calisarak karsiya geciyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir