Rüyada Çiğ Dana Eti Görmek

Rüyada çiğ dana eti görmek ;  Zahmet, zorluk ve az iş yapmaya, rüya sahibinin elem,keder,hastalık ve yorgunluk yaşayacağına yorulur. Rüyada kendi evinde yüzülmüş, parçalanmış çiğ dana eti gören kişinin ticaretinin sarsılmasına, işlerinin sekteye uğramasına, zararının her geçen gün artmasına, bununla beraber borcunun da giderek artmasına ve ödeme zorluğu çekmesine işarettir.

Çiğ dana eti daima kötü yorumlanır. Bu rüya ağrı, hastalık ve ızdıraplara işaret eder. Rüyayı gören kimsenin sıkıntılarının artacağına, mutsuz olacağına, göz yaşı dökeceğine ve iş hayatında ve sosyal hayatında her şeyin kötü gideceğine, maddi anlamda büyük zarara uğrayacağına işarettir. Bir kimse rüyada çiğ dana eti yediğini görse, bu rüya hayırdır. Eğer çiğ dana eti görse ve onu yemese bu rüya hayırlı yorumlanmaz.

Rüyada Çiğ Dana Eti Yemek

Rüyada çiğ dana eti yemek; kişinin iş konusunda sağlam bir mevki elde edecek olmasına , istikrarlı gidişatın devam edeceğine işaret eder. Yüksek makamlara erişmenin, devlet daireleriyle iş yaparak zirveye çıkmanın ve herkes tarafından merakla izlenen, şöhretli biri olmanın alametidir. Rüyada çiğ dana eti yemek, çiğ dana eti görmenin aksine çok iyidir. Rüyada çiğ dana eti görmek ne kadar hayırsız ve uğursuz ise, çiğ dana eti yemek de bir o kadar güzel, iyi ve uğurludur. Şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerindeki bolluğun, bereketin ve verimin artacağı, kişinin kazancının yükseleceği, malının ve parasının da çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Çiğ Dana Eti Pişirmek

Rüyada çiğ dana eti pişirmek rüya sahibinin bolluk içinde bir döneme gireceğine, mevcut olan ve kendisine gelir sağlayan işleri dışında, kovaladığı başka işler olduğuna ve kafasında bunların planını yaptığına ve sonunda planlarının gerçekleşeceğine delalettir. Büyük ün kazandıracak bir projeye ortak olunacağına, kayıtsız  kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alacağına, tartışmaların sona ereceğine, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına işarettir.

Rüyada Çiğ Dana Eti Doğradığını Görmek

Rüyada çiğ dana eti doğradığını görmek, rüya sahibine hayır getirmeyecek işlerin peşinden koşacağına, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine işaret ederken bir diğer yandan da beyhude şeylere kafa yormaya tabir edilir.

Rüyada Çiğ Dana Eti Toplamak

Çiğ dana eti toplamak rüya sahibinin, sadece kendi sıkıntıları değil başkalarının da sıkıntılarıyla uğraştığına, bu yüzden neredeyse stresten ve sorunlardan dolup taştığına, yakın zaman içinde bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine ve bu yüzden iş yerini kapatacağına yorulur. Rüyada çiğ dana eti toplamak ve yemek, sorunların ardından daha büyük sıkıntıların ve dertlerin geleceğine, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına ve bir dedikoduya malzeme olunacağına alamettir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada çiğ dana eti görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada çiğ et doğradığını görmek
  • rüyada başkasının evinde çiğ et görmek
  • rüyada dana eti görmek
  • rüyada kemikli çiğ et görmek
  • rüyada birinin et vermesi
  • rüyada kokmuş et görmek
  • rüyada yağlı et görmek
  • rüyada et doğradığını görmek diyadinnet

 

 

Yorumlar 1

  • Selam. Ben rüyamda evimin içinin çokça kuşbaşı yapılmış çiğ dana eti görüyordum. bunları babam bana aldığını görüyordum, bu dana etlerini elime aldığımda çürümüş kuş etleri oluyordu yada öyleydi bilmiyorum. Birden kayınpederimin çiğ dana etini çiğnediğini görüyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir