Rüyada Çocuğunun Kusmasını Görmek

Rüyada çocuğunun kusmasını görmek, gevezeliğinizin başınıza dertler açacağına ve zor duruma düşeceğinize işarettir. Kan kustuğunu görmek, beklemediğiniz bir anda bir hastalığa yakalanacağınıza yorulur.Rüyada çocuğunun kusmasını görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak rüya sahibini bekleyen sıkıntılı döneme işarettir. Rüyayı gören kişinin harama el uzatma isteğinde olacağı gibi düşüncesizce davranmasından dolayı başının derde girmesine de yorumlanır. Başka bir yoruma göre rüyada kusmak, fakir olan kişiler için de zenginliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Kızının Kusmasını Görmek

Rüyada kızının kustuğunu görmek, kişinin çocuklarından birinin hayırsız bir evlilik yapacağı veya yapacağı evlilikte mutlu olmayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bebeğin Kustuğunu Görmek

Etrafınızda bulunan kişilerden bazılarının haram işler ile meşgul olması ve bu durumun size sıçrama olasılığı olduğunun bir habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Kendi Çocuğunun Kustuğunu Görmek

Rüyada kendi çocuğunun kustuğunu görmek, ufak bir rahatsızlık habercisi olarak yorumlanır. Sizi fazla yıpratmayacak ama bir süre rahatsızlık verecek bir hastalalık olarak tabir edilir.

Rüyada Yemek Kusmak: Rüya sahibinin elde edeceği mala yorumlanır.

Rüyada Süt veya Bal Kusmak: Rüya sahibinin duyacağı pişmanlığa işarettir.

Rüyada Şarap Kusmak: Rüya sahibinin tövbe edeceğine işarettir.

Rüyada Yılan Kusmak: Rüyayı gören kişinin ecelinin yaklaştığına yorumlanır.

Rüyada Kusmak – Nablusi Yorumu

Rüyada kusmak, her türlü işte ya da girişimde hiç düşünmeden adımlar attığınıza işarettir. Sergilediğiniz bu davranış hayatınızın belirli bölümlerinde sizi zorlayabilir ve başınızın derde girmesine neden olabilir. Rüyada kustuğunu gören kişi oturup düşünmeli ve kendisine çeki düzen vermelidir. İleride zor duruma düşmek istemiyorsanız bunu mutlaka yapmalısınız.

 

rüyada çocuğunun kusmasını görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kızının kustuğunu görmek
  • rüyada kendi çocuğunun kustuğunu görmek
  • rüyada kusan bebek görmek diyanet
  • rüyada oğlumun kustuğunu görmek
  • rüyada bebeğin üzerime kusması
  • rüyada bebeğin üstüne kustuğunu görmek
  • rüyada bebeğin kusması diyanet
  • rüyada bebeğin beyaz kusması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir