Rüyada Çok Sayıda Asker Görmek

Rüyada çok sayıda asker görmek , zahmet çekerek elde etmek istediği  itibara, zahmetle hak edilen temiz kazanca, finansal yükü bulunan akrabadan uzaklaşacağına, uğraşlarının sonunda gözlediği güce erişeceğine  şeklinde yorumlanabilir, Olumlu manada rüyanız: asker g, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu şerefe, ümitsizlikten sonra kavuştuğu şöhrete, maddi külfet getiren olaylardan kurtulmaya, yenilgiden sonra düşlediği berekete, zorlukların ardından gözlediği huzura, uzun süren çabaların sonunda düşlediği sevince şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada çok sayıda asker görmek, zorlukların ardından elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, umudunu kestikten sonra düşlediği mülke, sıkıntı sonrasında kazandığı itibarlı mertebeye, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı servete, cefa çekerek istediği daha iyi bir hayata, aydınlık yarınlara şeklinde yorumlanabilir

Rüyada çok sayıda asker görmek  tabiri, çektiği zorlukların sonunda özlediği toplu paraya, zorluklarla mücadele ederek beklediği hünere, zamanla kazandığı şana, zorlukları aşarak umduğu rahatlığa, yardım alarak ulaştığı rahatlığa şeklinde tabir olunur.

Rüyada çok sayıda asker bir  konvoy oluşturmuş şekilde  görmek ise emniyette kalmaya, memuriyette makama ulaşılacağına, anlayışlı genç kimseye, birikmiş zenginliğe, sağlığını kazanmaya, güzel gelire, yararlı işler ile meşgul olacağına, verilen sözün tutulacağına, problemlerden arınmış olacağına, sevince erişileceğini, mala gelecek bolluğa delalet eder.

Bazı durumlarda ise rüyada çok sayıda asker görmek karışık bir olayla yüzyüze gelineceğine, sıhhatin bozulacağına, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, korkuya gerçekleşmesine, iş sebebiyle sıkıntıya işarettir, çok nadir olsa da rüyada asker görmek ile ilgili olumsuz tabirlerde yapılmaktadır.

Rüyada çok sayıda asker görmek ile ilgili bir diğer tabir ise sıkıntıya düşerek hak ettiği paraya, ümitsizlikten sonra kavuştuğu temiz kazanca, uğraşarak hak ettiği daha iyi bir hayata, meşakkatle birlikte hasret duyduğu rahata delalettir.

Rüyada asker kuşatması şeklinde çok sayıda asker görmek , hak edilen kuvvete ulaşmaya, finansal yükü olan tanıdığından kendini kurtarmaya, maddiyata gelecek fazlalığa, görgülü yaşlı yabancıya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, iyi uğraşlara gireceğine, emniyetli kalmaya, yüksek ticari kazançlara, iyi bir ilişkiye, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, şana sahip olunacağına delalet eder. Ender olarak da iyi hali kaybetmeye, saklanan sırların meydana döküleceğine, sıkıntıya yaşama, korkulanın olmasına, parasal probleme işarettir

Rüyada çok sayıda asker görmek  meşakkatle birlikte elde ettiği ferahlığa, cefa çektikten sonra istediği temiz rızka, başarısızlıktan sonra kavuştuğu feraha, yenilgiden sonra kavuştuğu temiz rızka delalettir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada çok sayıda asker görmek ile ilgili aramalar

 • ruyada asker gormek neye yorumlanir
 • rüyada asker topluluğu görmek
 • rüyada silahlı asker görmek
 • rüyada asker görmek islami
 • rüyada rütbeli asker görmek
 • rüyada evinde asker görmek
 • rüyada asker görmek diyanet
 • rüyada asker ordusu görmek

Yorumlar 3

 • Rüyamda askerim ama rütbemi bilmiyorum en başta ben varım düşman askerlerinin bulunduğu bir odaya baskın yapıyoz hepsi ayağa kalkıyo ranzaların altından 2 tane büyük 1 tane küçük art arda fareler kaçıyor

 • Sonirda bizim askerle birlikte bende gizlice gitmiştim peşlerine top tüfek silah mermi roket atar ne varsa vardı bizim askerde hepsi gizli bir şekilde sınıra geldi bende gittim. Sonirda evler vardı içi pkk doluydu köpekler silahlı adamlar doluydu deniz kenarında gitmişti bizim asker deniz berrakti. Onlarda jet sıkı tekne falan vardı hızla sahilden gectiler. Beyaz esyanin beyaz köpük olan şeyleri olmustu sahil kenarı. Askerle konuştum en son pkk mi bizim asker mi bilmiyorum ambulansa çağırdı sende gel dedi gittim bindim biraz durduktan sonra uyandım…

 • Ruyamda köpru uzerinde askerler secde edip salavat getirdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir