Rüyada Çok Sayıda Ayakkabı Görmek

Rüyada Çok Ayakkabı görmek, hayatta atacağınız adımların, alacağınız yolların işaretidir. Ayrıca bu ilerlemeleri kaydederken etrafınızda oluşturduğunuz imajı da temsil eder. Rüyada görülen ya da giyilen ayakkabı hayattaki duruşumuzu nasıl koruduğumuzu veya yaşamımızı sürdürürken kendimizi nasıl ifade ettiğimizi temsil eder. Bazı âlimlere göre çok ayakkabı görmek, kişinin güç ve kuvvet kazanmasına, kendisine hizmet edecek kadına, hizmetçiye yorulmaktadır. Bu rüyanın doğru yorulabilmesi için görülen ayakkabının durumu da göz önünde bulundurulmalıdır.

Rüyada Çok Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, mesleki ya da özel hayatınızda atacağınız adımlar için gerekli bir şeyin eksikliğine işaret eder. Ayakkabı kaybeden kişi, mevkisini veya gücünü kaybeder. Elindeki işinden olma, çalışma hayatında bazı başarısızlıklar yaşamaya ve kişinin elinden kaçıracağı fırsatlara da işaret etmektedir. Bu rüya bazen de, ailesi ile tartışma yaşamaya, akrabalarla irtibatı kesmeye ve bazı sıkıntılar yaşamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Çok Topuklu Ayakkabı

Rüyada yüksek topuklu ayakkabılar görmek, birilerini etkileyecek kasıtlı bir hareket yaptığınızı ve bu hareketin sizin ilerlemenizi yavaşlatabileceğini gösterir. Bazı tabircilere göre bu rüyanın anlamı kadındır. Rüyada topuğun kırılması, ahlaksız ve kötü huylu bir kadınla evlenmeye işarettir. Rüyada topuklu ayakkabı giymek, yakında evlenmeye de yorulabilir. Bir erkeğin rüyasında topuklu ayakkabı giymesi, eğer ayakkabı güzelse tez zamanda iyi huylu ve ahlaklı bir kadınla evlenmesine veya böyle bir hanıma âşık olup gönül ilişkisi yaşamasına işaret eder.

Rüyada Çok Ayakkabı Giymek

Rüyada kendinizi rahat ayakkabılar içinde gördüyseniz bu sizin kişiliğinizle artık tamamen barışmaya başladığınıza işaret eder. Pahalı ayakkabılar giydiğinizi görüyorsanız bu sizin bundan sonraki hayatınızda zenginlik ve bolluk istediğinize işarettir. Bazı tabirciler için ayakkabı giymek, yeni bir işe girmektir. Bazen de oldukça büyük bir güce kavuşmaya, iş hayatında büyük başarılar elde etmeye, kendisine güvenilen ve sayılan bir insandan nasihatler almaya da yorulabilir.

Rüyada Çok Ayakkabı Almak

Rüyada alınan yeni ayakkabılar hayatınızda ilerlemek için yeni yöntemler aradığınızı gösterir. Hedeflerinize ulaşabilmek için kullanabileceğiniz yöntemler aradığınıza işaret eder. Rüyada ayakkabı satın alan kimse parlak ve güzel bir dönem geçirir. Eğer alınan ayakkabı güzelse çok rahat çalışacağı ve başarılı olacağı bir işe girmeye; eğer ayakkabı eski ve kötü ise kötü bir meslekte bazı sıkıntılar yaşamaya işarettir. Bazen de bu rüya hanıma yorulur. Ayakkabı satın alan kişi aldığı ayakkabının vasıflarında bir kadınla evlenir.

Rüyada Çok Siyah Ayakkabı

Rüyada şık siyah ayakkabılar giydiğinizi görmek, işinizde akıllı davrandığınıza fakat yine de işinizin size zor geldiğini gösterir. Siyah zorluğa işaret eder. Bazen de makama, yüksek bir mevkiye gelmesine veya terfi edip işinde yükselmeye işaret eder.

Rüyada Çok Yeni Ayakkabı

Rüyada yeni ayakkabılar aldığınızı veya giydiğinizi görmek, hayatta yeni başlangıçlar yapacağınıza işarettir. Yeni bir işe başlayabilir ya da hayattaki tutumunuzu değiştirebilirsiniz. Bu rüya bekarlar için evliliğe, evliler içinse hayırlı ve güzel bir evlada da yorulabilmektedir.

Rüyada Mavi Ayakkabı

Rüyada aklın, dürüstlüğün ve açıklığın sembolü olan mavi renkteki ayakkabılar giymek, hayatınızda bundan sonra daha pozitif olacağınızın ve zihninizdeki berraklığın habercisidir.

Rüyada Ayakkabı Aramak

Rüyada belli bir ayakkabı aradığınızı görüyorsanız, gelecek hakkında kafanızda bazı planlar, izlemek istediğiniz yolların olduğunu, fakat daha bunları hayata geçirmediğinizi gösterir. Yakın zamanda rüya sahibi ne yapmak istediğine karar vererek yolunu çizer. Bazen de bu rüya, doğru yolda olmayan kişiler için hidayete ermeye, yanlış hareketlerden vazgeçip, kendisine faydalı olacak işler yapmaya işarettir.

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada ayakkabı çıkarmak, ulaşmak istediğiniz hedefler için daha çok uğraşmanız gerektiğini gösterir. Ayakkabılarınızı çıkardığınızı görmek, şu an izlediğiniz yolu gözden geçireceğinize ve değiştirebileceğinize işarettir. Bu rüya bazı alimlere göre ise aile hayatında baş gösterecek sıkıntılar ve tartışmalardır. Rüyasında ayakkabı çıkaran kişi işinden ayrılır veya iş hayatındaki sıkıntılardan dolayı bulunduğu yerden başka bir yere geçer.

Rüyada Yazlık Ayakkabı Görmek

Rüyasında yaz mevsiminde bu rüyayı gören kimse menfaate erişir. Eğer istediği bir şey varsa buna kavuşur. Hastalıklardan şifa bulmaya ve tüm sıkıntılardan kurtulmaya da işarettir. Eğer yazlık ayakkabı rüyası kış mevsiminde görülürse, hüzün ve üzüntü anlamına gelir. Yazlık ayakkabı heves ve istekleri doğrultusunda yaşamaya, gününü eğlence ve mutluluk içinde geçirmeye, bazen de çıkılacak güzel yolculuklara işarettir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada Beyaz ayakkabı görmek adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Rüyada çok sayıda ayakkabı görmek ile ilgili aramalar

 • Rüyada bir sürü yeni ayakkabı görmek
 • Rüyada kapı önünde çok ayakkabı görmek
 • Rüyada ayakkabı kalabalığı görmek
 • Rüyada komşunun kapısında çok ayakkabı görmek
 • Rüyada kapının önünde kalabalık ayakkabı görmek
 • Rüyada başkasının kapısında ayakkabı görmek
 • Ruyada cok sayida siyah ayakkabi gormek
 • Rüyada misafir ayakkabıları görmek

Yorumlar 3

 • rüyamda sürekli ayakkabi görüyorum kaybedip tekrar buluyorum tek tek giyiyorum çocuk ayakkabisi görüyorum karanlık ta evime gidiyorum

 • Ruyamda eve tanimadigim orta yasli kumral bir kadin geliyor ne istedigini soruyorum cevap vermiyor izinsiz eve giriyor etrafa bakiniyor caminizi acik birakmayin diyor onu zorlayarak disari cikariyorum. Kapi onunde bize ait olmayam cok sayida kadin erkekk cocuk ayakkabilari goruyorum. Bir de kapinin onune bir masa konulmus sanki bir ziyafet hazirligi yapiliyor birkac tanimadigim kisi masaya tabaklar koyuyor. Ben kapiyi kapatip eve giriyorum ama disari cikarttigim kadini koltukta otururken goruyorum korkuyorum kadin kafasini yukari kaldirmis bos bos bakiyor

 • Ruyamda bana bayan akrabalarim gelmis..kizim geliyor karsiliyorum..kapinin onunde birsuru ayakkabi var..bir tanesi yazlik sandalet ve koyu yesil..benimmis..ve kizim mahcup diyorki senin ayakkabilarini aldim ben haberin yok..ben giyiyorum…guluyorum olsun be kizim giy diyorum ve gulumsuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir