Rüyada Çok Sayıda Fare Görmek

Rüyada çok sayıda fare görmek, iş hayatında gerçekleştirmek istediği çalışmalarda ve ortaya koymaya çalıştığı projelerde büyük başarısızlıklar yaşayacağına ve çok büyük üzüntüler ve endişeler ile karşılaşacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bir iş amacıyla gittiği pis bir yerde çok kötü bir şekilde hastalanacağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca yatak döşek yatacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda fare görmek, iş hayatında ya da sosyal hayatında tanışacağı bir kişi ile bir işe gireceğine, bu kişinin iş hayatında gerçekleştireceği hileli işlerden haberi olmadığı için kısa bir süre yardım edeceğine, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına rivayet eder. Uzun bir zamandan beri çok büyük ihanetler gören rüya sahibinin, çok kötü zamanlar yaşayacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine alamet eder.

Rüyada çok sayıda fare görmek, çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok başarılı ve çok iyi bir kişi olmasından ötürü kendisini kıskanan ve çekemeyen insanlar tarafından her zaman zarara uğratılmaya çalışılacağına ancak rüyayı gören kişinin, çok dirayetli, akıllı ve azimli bir kişi olması sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan bu durumlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada çok sayıda fare görmek, rüyayı gören kişinin, kendisini sürekli zarara uğratmaya çalışan kişileri yapacağı hamleler ile şaşırtacağına, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına ve en sonunda onları ikna edip çok yakın bir zaman içinde kendisini kurtaracağına tabir edilir.

Rüyada Çok Sayıda Siyah Fare Görmek

Rüyada çok sayıda siyah fare görmek,  kendisinden menfaat sağlayan ve insanların yanında asalak gibi yaşayan bir yakını tarafından çok zor duruma düşürüleceğine, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına ancak bu kişiden bu zararlarının karşılığını geri alacağına delalet edilir. Rüya sahibinin etrafında malına çok küçük zararlar verecek kişiler olduğuna, bu kişilerden pek zarar görmeyeceğine, bu kişilere bazen göz yummasının kendi yararına olacağına, bu sayede işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, sorunlarını çözebileceğine ve daha iyi işler yaptırabileceğine tabir edilir.

Rüyada çok sayıda siyah fare görmek, iş hayatında gerçekleştirmek istediği şeyler için kendisini yeterli görmediğine, içinde bir eziklik hissettiğine, başaramamaktan ve kötü duruma düşmekten korktuğuna, bu yüzden adım atmadığına ve hayallerini gerçekleştiremediğine rivayet edilir. İş hayatında sıkıntılı günler yaşayan rüya sahibinin, ayağına kadar gelen fırsatları birer birer kaçırdığına, bu yüzden çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, bir an önce oturup sorunun nereden kaynaklandığını ve nasıl çözüme ulaşılacağını düşünmek ve harekete geçmek zorunda olduğuna işaret eder.

Rüyada çok sayıda siyah fare görmek, kişiyi aşağılayan, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna ve rüya sahibinin bu kişiye neredeyse izin verdiğine ve ses çıkarmadığına ancak ileride bu sebepten ötürü sorun yaşayacağına tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada çok sayıda fare görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada fare görmek neye işarettir
  • rüyada evde fare görmek
  • rüyada fare yavrusu görmek
  • rüyada fare görmek diyanet
  • rüyada siyah fare görmek
  • rüyada büyük fare görmek
  • rüyada beyaz fare görmek
  • rüyada fare beslemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir