Rüyada Çok Sayıda Karınca Görmek

Rüyada çok sayıda  karınca görmek, rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağı na, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet eder. Karınca rüyaları çoğunlukla hayırlara vesile olan rüyalar arasında bulunur. Rüyada karınca en belirgin şekilde rızık artışı , maddi zenginlik ve yaşam standartlarının yükselmesi olarak tabir edilmektedir.

Rüyada çok sayıda karınca görmek , rüya sahibi ne kadar çalışır, ne kadar azmeder ve inanırsa o ölçüde dünya malına kavuşacak, o kadar lüks ve konforlu yaşayacak ve o kadar da kazanç elde edecek demektir. Rüyayı gören kişinin kendi alanında uzman olmuş ve yönetici koltuğuna oturmuş kişilerin teşviki ile ticaret hayatına atılacağına, işinin ehli olacağına bu sayede daha çok gelir sağlayacağına, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada çok sayıda karınca görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının kapanması nedeniyle rızkının kesileceğine tabiri caizse elini atacağı dalların elinde kalacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına ve hastalanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yatırımlarının ve projelerinin kendisine önemli düzeyde getiri sağlayacağına, çalışmalarının artacağına, işlerinin hızlanacağına, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına alamet eder ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada çok sayıda karınca görmek, rüyayı gören kişinin rızkına ve kazancına kendi eliyle mani olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ayağına kadar gelmiş fırsatları hiç düşünmeden deyim yerindeyse elinin tersi ile iteceğine, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına yorulur. Kişi belki de ufacık bir hata nedeniyle büyük bir servetin sahibi olma şansını kaybedecek demektir. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, bu sayede hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda karınca görmek, rüya sahibi ne kadar çalışır, ne kadar azmeder ve inanırsa o ölçüde dünya malına kavuşacak, o kadar lüks ve konforlu yaşayacak ve o kadar da kazanç elde edecek demektir. Rüyayı gören kişinin kendi alanında uzman olmuş ve yönetici koltuğuna oturmuş kişilerin teşviki ile ticaret hayatına atılacağına, işinin ehli olacağına bu sayede daha çok gelir sağlayacağına, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada çok sayıda karınca görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının kapanması nedeniyle rızkının kesileceğine tabiri caizse elini atacağı dalların elinde kalacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına ve hastalanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yatırımlarının ve projelerinin kendisine önemli düzeyde getiri sağlayacağına, çalışmalarının artacağına, işlerinin hızlanacağına, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına alamet eder ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin rızkına ve kazancına kendi eliyle mani olacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda karınca görmek, rüya sahibinin ayağına kadar gelmiş fırsatları hiç düşünmeden deyim yerindeyse elinin tersi ile iteceğine, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına yorulur. Kişi belki de ufacık bir hata nedeniyle büyük bir servetin sahibi olma şansını kaybedecek demektir. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, bu sayede hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına işaret eder.
Karınca hayatın uzunluğuna, kolluk kuvvete, hane halkına işaret eder.

Rüyada çok sayıda karınca görmek,  rüyada bir kasabaya, şehre ya da ülkeye karınca bastığını görmek oraya kolluk kuvvetin gireceği anlamına gelir. Biri evine karınca bastığını ve yatağının üzerinde karıncalar olduğunu görürse bu çok sayıda evlada işarettir. Bunun tersi olarak, karıncaların evden çekildiğini görme aile bireylerinde eksilme olacağı anlamına gelir. Rüyada karınca aynı zamanda bereketin, kazancın ve rızkın simgesidir. Rüyasında karınca gören kişinin kazancı ve ekmeği bol olur. Eğer önemli bir sağlık sorunuyla savaşan biri, rüyasında vücudunda karınca gezdiğini görürse bu onun vefatına yorulur.

Rüyada çok sayıda karınca görmek rüya sahibi evinden bir karıncanın, bir şey alarak uzaklaştığını görürse o kişinin maddi sıkıntıları olacağı anlamına gelir. Rüyada karınca yuvası görmek kolektif çalışmaya, dayanışmaya ve yardımlaşmaya delalet eder. Karınca yuvası bir yerde insanlar arasında meydana gelecek olan imece çalışması ile yardımlaşa anlamına gelir. Rüyasında karınca öldürdüğünü gören kişi, birinin aklına uyarak, bir hata yapacak demektir. Rüyada karınca yemek, hayırlı bir şeydir. Rüya sahibinin hanesine bolluk, bereket, huzur, mutluluk ve refah geleceğine işaret eder. Rüyada karınca yemek de, eve karınca girmesi de aynı şekilde yorumlanır. Rüyada çok sayıda karınca görmek, soyun devamına ve artışına işaret eder. Rüyada vücudunda karınca olduğunu gören kişi eğer hasta ise bu o kişinin ya hastalığının çok daha ilerleyeceğine ya da öleceğine işaret eder. Rüyada kanatlı karınca görmek iyi değildir. Kanatlı karınca ölüme işaret eder. Kanatlı karınca kolluk kuvvetlerinin ölümüne delalettir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada çok sayıda karınca görmek ile ilgili aramalar

rüyada vücudunda karınca görmek

rüyada üzerinde karınca sürüsü görmek

rüyada üzerinde karınca görmek

rüyada karıncanın üzerinde gezdiğini görmek

rüyada karınca yuvası görmek

rüyada yatakta karınca görmek

rüyada karınca ısırması

rüyada karıncaların vücudu sarması

Yorumlar 1

  • Rüyamda vücudumu karıncalar sardigini gördüm ve karıncalar tarafındanda ısırildim her yerimde karıncalar geziyordu ben silkeledikce vücudumda karıncalar çıkıyor sürekli artıyor cogalıyordu,bende banyo yapım kurtulayım bari deyip,banyo yapmanın yolunu ariyordum! Bir taraftan da ölümümmü yakın bu onamı işaret anne diye vücudumdaki karıncalar i anneme gosteriyordum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir