Rüyada Çok Sayıda Polis Görmek

Rüyada çok sayıda polis görmek düşmanlarınıza, sizinle rekabet içerisinde olan insanlara karşı zafer kazanmaya, güven ve huzur ortamına, arkadaş, dost ve sevdiklerinizi korumaya ve onların güven içerisinde bulunmasına yorumlanabilir. Rüyada çok sayıda polis görmek kişinin elde edeceği güç veya başarının bir göstergesi olarak nitelendirilmelidir. Rüya sahibi bu rüyada bulunan diğer unsurları da dikkatlice incelemeli ve bu doğrultuda daha iyi bir rüya tabiri açıklaması elde etmelidir.

Rüyada çok sayıda polis görmek, rüya tabirlerinde hayırlı rüyalar arasında yer alsa bazı tabirlerde kargaşa ve endişe verici bir takım olaylar yaşanabileceği şeklinde yorumlanmıştır. Kişi bu bağlamda yukarıda da belirttiğimiz gibi ayrıntıları hatırlamalı ve ayrıntılar ile rüyayı bir bütün olarak değerlendirmelidir.

Rüyada çok sayıda polis görmek, bazende hayırlı bir kalabalık olarak tabir edilir bu kalabalıklar genelde söz, nişan, düğün gibi olumlu gelişmelerin yaşandığı kalabalıklardır. Rüya sahibi bu kalabalık içerisinde bulunabilir ve ya bu kalabalık onun için toplanmış olabilir. Her iki durumda da kişinin mutlu olacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada çok sayıda polis görmek ile ilgili yapılan tabirleri yukarıda sizle için derledik ayrıca aşağıda rüyada polis olmak ve rüyada polis elbisesi giymek gibi benzer içerikler hakkında da kısa bilgiler paylaştık.

Rüyada polis olmak idareci kadrosunda yer almaya ve halkı yönetmeye talip olmaya, rüyada polis çağırmak tehlikelere karşı kendinizi korumak için çeşitli önlemler almaya, rüyada polis kovalaması ve sonuçta polis tarafından yakalanmak doğru düzgün, dürüst ve insanlara saygılı bir yaşama tabir olunabilir.

Rüyada polis elbisesi giymek ya da polis olmak rakiplere karşı galip gelmeye, rüyada polis baskını ya da rüyada polis tarafından aranmak tehlikeli ve kötü işlere, kedere, rüyada polis kıyafeti görmek eğer kıyafet temiz ve güzel ise güvene, rüyada polis asker görmek yardımseverliğe, bolluk ve berekete, bazen yağmura işaret edebilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada çok sayıda polis görmek ile ilgili aramalar

 • Rüyada polisin eve baskın yapması
 • Rüyada polis ile konuşmak
 • Rüyada kadın polis görmek
 • Rüyada polis görmek diyanet
 • Rüyada sivil polis görmek diyanet
 • Rüyada polisle sohbet etmek
 • Rüyada polisin birini tutukladığını görmek
 • Rüyada polis görmek ne anlama gelir

Yorumlar 6

 • Rüyamda polisler evime baskın yapıp hapisteki dayım oğlu için yardım istediğim bu nedenle telefonun dinlemede olduğu şeklinde şeklinde beni sorguluyorlardı.

 • Rüyamda çarşıda bir kaldırımda masa kurulu orda okey oynuyorken biraz ilerde kavga tartışma gibi bişey oluyordu bizde kalktık bakalım diye sonra biri poh geldi dedi kalın bir sesle ,. Sonra çok hızlı adımlarla çok uzun boylu yarışı siyahi yarisi beyaz özel harekat polisleri geldi. Sıraya girdiler sonra adımları üç metre atar gibi araba hızında yürüyerek gittiler . Kısa boylu sivil bir komiser gibi polis vardı beni aldı bı binanın inşaat gibi altına gittik iki üç kişi ordan alta inerken şehir gibi bambaşka bir yere çıktık orda bana birşeyler soruyordu hatırlamıyorum. Bu neye yorulur yardımcı olur musunuz. Gündelik hayatta okey oynayan ve pöhten bahseden birisiyim

 • Rüyamda evimi akşam vakti elektriklerde kesik evde mum ışığında annemle oturuyoz çocuklar da var sonra bi kaçtane polis kapıyı çalıyor direk içeri girip evimi arıyorlar eşimi aramak için geliyorlar polis bana diyorki neden kapıyı geç açtın bende elektrikler kesik olduğu için diyorum arama yapıp gidecekler ken uyanıyorum yorumlarınız sevinirim çok korktum hayır olsun inşaallah

 • RuyAmda poliz evime baskin yapti esyalarima el koynusdu güyam para borcum var dediler evde degerli esya almislar el koydular dediler kine öde parani al esyalarin ne demek oluyor bilmek isderim

 • Ruyamad kalabalik bir polis topluluğunu denize kiyafetleri ile yüzmeye geldiklerini gormek ne anlama geliyor

 • Rüyamda çok sayıda polisin olduğu karakol gibi bi yerdeyim yanında mezarlık var dua ediyorum fatiha suresini okuyorum bi polis var yerleri süpürüp temizliyor oldukça güzel temiz bir yüzü var sarı saçları vardı derken bir kedi yavrusu var sevmek istediğimde izin vermedi daha sonra o polis memuru yavru kediyi sakinleştirdi ve onun kucağında sevdim yavru kediyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir