Rüyada Damardan Kan Alınması

Rüyada damardan kan alınması, hayırlara alamet olan bu rüya kişinin sevdikleriyle olan dostluk bağlarına, birlikte dayanışma içinde olduklarına yorumlanır. Rüyada damar sembolü gören kimse, ilişkilerini güçlü kılacak dost ve akrabalarıyla birlikte daha çok fırsat geçirebilecek aktiviteler içine girerek mutluluklarını günden güne mutlu kılarlar. Rüyada damardan kan alınması bazen de ailenizle hoş vakit geçirmeye, birlik ve beraberliğe, sevdiğiniz kimselerin size karşı zaafına tabir edilir.

Rüyada Damardan Kan Alınması Ne Demek?

Rüyada damardan kan alınması, damar rüyası kişinin güçlü bir aileye sahip olup en kötü anında uzatılan yardım eli sayesinde rahata ereceğine yorumlanır. Rüyasında damar gören kimse, en kötü gününde sadık dostlarının verdiği sıcaklı ile yaşadığı anı unutarak sevdiği kimselerden aldığı güç sayesinde ayakta durabilen kimselerdir. Rüyada damardan kan alınması, bazen de yaşadığınız güzel anılara, eş dost ve akrabalarınızla uzun yolculuğa çıkmaya, hayatınızın her köşesinde mutlu olup şansınızın her daim açık olacağına ifade edilir.

Rüyada Damar Kopması

Rüyada damar kopması, kişinin yakınlık duyduğu kimselerle yaşadıkları sorunlar sebebiyle kopmalar oluşarak eski sevginin ve saygının yerinde kalmayacağına yorumlanır. Rüyada damar kopması görmek, bazende sıkıntıya düşmeye, sağlık sorunları yaşamaya, eldeki mal varlığınızın bir çoğunu kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Damardan Kan Akması

Rüyada damardan kan akması, hayra delalet olmayan bu rüya uğursuzluk ve kötülük olarak yorumlanıp kişinin başına gelecek olan musibetleri, başının belaya girmesine yorumlanır. Rüyada damardan kan akması bazen de dostluk ilişkilerinin zedelenerek kişinin sevdikleri insanlarla aralarına uçurum girmesine işaret edilir.

Rüyada Damarın Kesilmesi

Rüyada damarın kesilmesi, düşmanı sembol eden bu rüya kişinin başının ağrımasına sebep verecek olayların içine girerek bir çok düşmana sebebiyet vereceğine, başının dertlerden kurtulamayarak yaşadığı her anın zor olacağına yorumlanır. Rüyada damarın kesilmesi, bazen de yapılan yanlış atılımlara, peşin hükümlü davranışlara, gören kişinin sürekli kaybetme amacı içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Damardan Kan Alınması

Rüyada damardan kan alınması, bu rüya geçim sıkıntısına düşmeye, maddi ve manevi zorluğa, eldeki kazançların hiç uğruna tükenmesine yorumlanır Rüyasında damardan kan aldığını gören kimse, atılımlarını yanlış yönde etkin kılıp kendisini ve hanesini üzecek bir çok yanlışın içine düşer.

 Rüyada Damar Yolu Görmek

Rüyada damar yolu görmek, açılacak nasip kapılarına, kazancın günden güne artmasına, sizi ve ailenizi mutlu kılacak güzel günler yaşamaya, yakın zaman içinde çıkacağınız hayırlı yolculuğa işaret eder. Rüyasında damar yolu gören kimse, bulunduğu konumdan dahada yükseklere ererek nasibini günden güne katlayacak hale gelecektir.

Rüyada Damar Şişmesi

Rüyada damar şişmesi, kişisel bakımlarına önem veren rüya sahibinin davranışları ve duruşuyla bir çok kişinin gözünü büyüyerek gelecek nesillere örnek davranışlar sergileyeceğine yorumlanır. Rüyada görülen damar şişmesi sembolü bazen de şa ve şöhrete sahip olmaya, dualarınızın kabulüne, hayırlı rızk elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Damar Tıkanması

Rüyada damar  tıkanması, bu rüya damar rüyalarının aksine şerre işaret olup kişinin mutsuz olacağı nasibinin kapanmasına sebep verecek bir çok sorunlar karşı karşıya kalarak hayatını mutsuz kılacağına yorumlanır.Rüyasında damar tıkanması gören kimse, maddi sıkıntıların içine düşüp hem kendisini hem de sevdiklerini zor duruma düşürecektir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada damar görmek, bu rüya aile bağlarının sağlamlığına, akrabalara olan düşkünlüğe, kişinin insanlara karşı sıcak samimi yaklaşımlarına yorumlanır. Rüyada görülen damar sembolü bazen de güce ve kudrete nail olup, hayata her yönüyle hayırlı şekilde ele almaya tabir edilir.

İslami Yorumu, rüyada damar görmek, güce ve kudrete, İslamiye tın şartlarını yerine getirmeye, kişinin inancı kudretli kimseden yardım görerek hayatını Allah yoluna adayacağına yorumlanır.

Damar ile ilgili Aramalar

 • rüyada damar görmek ile ilgili aramalar
 • rüyada yeşil damar görmek
 • rüyada bacak damarlarının şiştiğini görmek
 • rüyada kılcal damar görmek
 • rüyada damar yolu açıldığını görmek
 • rüyada damarın koptuğunu görmek
 • rüyada yeşil damar görmek ne demek
 • rüyada şah damarının kesildiğini görmek
 • rüyada damar yolu açtığını görmek
 • rüyada damardan kan alınması ile ilgili aramalar
 • rüyada kan verilmesi
 • rüyada damardan kan verilmesi
 • rüyada iğne ile kan almak
 • rüyada kendisine kan verildiğini görmek
 • rüyada kendi kanını almak
 • rüyada vücuda kan verilmesi
 • rüyada başkasının kan verdiğini görmek
 • rüyada tahlil için kan vermek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir