Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada damdan dümek, bu rüya kişinin göz göre göre kendisini tehlikenin içine sürükleyerek hayatını zorlaştıracak hale getireceğine yorumlanır. Rüyasında camdan atladığını göre kimse, elini maşaya doğru uzatarak birbir zorluklarla rızkını elde etme amacı içine girer. Rüyada damdan dümek, bazen de kurtuluşa ermeye, çıkış kapısı aramaya, kişinin yaşadığı ruhsal sorunlarda dolayı kendisine çıkış kapısı aramasına ifade edilir. Damdan atlamak rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz bu rüyanın gören kişi için kurtuluş için her türlü zorluğu göze alacağına işaret ettiğini ifade etmişlerdir.

Rüyada Damdan DüşmekNe Anlama Gelir?

Rüyada damdan dümek, kişinin yaşadığı endişe ve korkularına, kaybetme korkusu içine düşmesine, kendisine yönelik yapılan yardımları görmezden gelişine yorumlanır. Rüyasında damdan atladığını gören kimse, ticari anlamda zorlu bir mücadelenin içine girerek şansının yanı sıra başarısıyla da bir çok anlamda yeteneğini kanıtlamış olur. Rüyada damdan dümek, bazen de hanenize karşı kötülük yapmak isteyen insanlardan uza durmaya, yardım görmeye, sizi ve sevdiklerinizi mutlu kılacak hayırlı işlerde yer almaya ifade edilir.

Rüyada Dam Görmek

Rüyada dam görmek, bu rüya kişinin gizli kalmış gerçeklerinin açığa çıkarak zor dönemler yaşayacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında dam görmesi, kırılgan yapıya sahip olup olası en ufak olaylarda bile etkilenir hal alacağına tabir edilir. Rüyada dam görmek, bazen de geçici hevesler peşinde koşmaya, hayatınızı başı boş hale getirmeye,kaybedilen mallara ifade edilir.

Rüyada Damdan Atlamaya Çalışmak

Rüyada damdan atlamaya çalışmak, sizi ve ailenizi üzen olayların üzerine giderek kişinin sessizliğini bozmasına,  kendisine karşı yapılan kötülüklere sesiz kalamayışına tabir edilir. Rüyasında damdan atlamaya çalıştığını gören kimse, olası tehlikeleri göz ardı etmeksizin kendisini uçuruma doğru sürükler.

Rüyada Damdan Atlayan Birini Görmek

Rüyada damdan atlayan birini görmek, rüya sahibinin ihtiyaç sahibi kimselere uzatacağı yardım eline, kazancını bol bereketli hale getirmek için rızkını bir çok kimseyle paylaşacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında damdan atlayan birini görmesi, o kimseye karşı zaafını kullanarak o kişinin her anlamda rahata ermesi için mücadele içine gireceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da atlayan kişiyi hakka davete, o kimseye doğru yolu ve adaleti göstermeye ifade edilir.

Rüyada Damdan Atlayarak Kaçmak

Rüyada damdan atlayarak kaçmak, kişinin karşısına çıkan fırsatların peşinde koşarak fakirlikten ve yoksulluktan kurtulmak için mücadele vereceğine yorumlanan bu rüya kişi için olumlu olduğu kadar bazen de olumsuz olaylar şeklinde yorumlanır. Rüyada damdan atlayarak kaçmak, bazen de çevrenizdeki rahatsız edici olaylardan kaçmaya, rahat bir nefes alabilmek için verilen savaşlara tabir edilir.

Rüyada Damdan Atlayarak Ölmek

Rüyada damdan atlayarak ölmek, bu rüya kişiyi hayal kırıklığı yaşatacak işler içine girerek beklentilerini elde edemeyeceğine, başının ağrımasına sebep verecek olaylara sürüklenerek kazandığı bir çok malını hiç uğruna kaybedeceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir