Rüyada Deprem Olduğunu Ama Yıkılmadığını Görmek

Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek, korkuya işaret olan bu rüya gören kişinin hayatının kararmasına sebep verecek belaların arka arkaya gelerek yıkılacağına yorumlanır. Rüyada görülen deprem rüyası kötü niyetli düşmana, nasibin ve kazancın kapanmasına, rızkın kesilmesine işaret edilir. Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek, bazen de kişinin belaya bulaşarak hem kendisini hem de sevdiği kimseleri bataklığa sürükleyeceğine, atacağı yanlış adımlardan dolayı canının sıkılacağına tabir edilir. Rüyada görülen deprem rüyası hastalığa, insanlara zulmetmeye, yaşanacak korkulara tabir edilir.

Rüyada Deprem Olduğunu Ama Yıkılmadığını Görmek Ne Demek?

Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek,  kişi için hayrı işaret etmeyen rüyalardan olup kişinin korkuları yüzünden hayatının yaşanmaz hale geleceğine, kazanç ve nasip kapılarının sonuna kadar kapanarak girdiği her işte başarısız olacağına yorumlanır. Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek, büyük bir tehlikenin ortasında kalarak atacağı her adıma dikkat eder. Bu rüya bazen de ikili ilişkilerde yanlışa sürüklenmeye, evlilik hayatının son bulmasına, hanede kırgınların yaşanmasına ifade edilir.

Rüyada Deprem Olması

Rüyada deprem olması, rüyayı gören kişinin hayatına işaret alan bu rüya gören kişinin tüm hayatı boyunca mutsuz olup her daim göz yaşı dökeceğine, mutsuzlukların hanesinde sür gelerek umduğu hayatı yaşayamayacağına işaret edilir. Rüyada deprem olması, bazen de başa gelecek belaya, rakipleriniz karşısında pasif kalmaya, kaybetmeye sembol edilir.

Rüyada Evde Zelzele Görmek

Rüyada evde deprem görmek, bu rüya kişinin ev halkıyla sorunlar yaşayarak ayrılık noktasına gelineceğine, rüya sahibinin mutsuz olacağı olayların içine düşerek hayatını yaşanmaz hale getireceğine işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler, sevdikleri insanlardan gördükleri beklenmeyen kötülükler yüzünden içindeki güven duygusunu yitirmiş çevresindeki insanlara kötü bakar hale gelmişlerdir.

Rüyada Denizde Deprem Görmek

Rüyada denizde deprem görmek,  rüyayı gören kişinin uzun süredir olması için uğraş verdiği bir işte mutsuz sonuç alarak gelecek haber karşısında yıkılacağına yorumlanır. Rüyada denizde deprem görmek, ikili ilişkilerde anlaşmazlığa, çıkar sağlayan kazanç kapılarının kapanmasına, hayrı olmayan yollarda boy göstermeye ifade edilir.

Rüyada Büyük Zelzele Görmek

Rüyada büyük deprem görmek, büyük zelzele rüyası kişinin başına gelecek olan felaketleri içerip gören kişiye uyarı anlamı taşır. Bu rüyayı gören kişiler hayatına çeki düzen vermeli olası tehlikelere karşı hem kendilerini hem de sevdiklerini korumalıdırlar. Rüyada büyük deprem görmek, bazen de yıkık dökük perişan haneye taşınmaya, maddi sıkıntılara, zorluk çekmeye ifade edilir.

Rüyada Hafif  Deprem Görmek

Rüyada hafif deprem görmek, hafif deprem rüyası diğer deprem rüyalarının aksine kişi için fazla kötülüğe anlam içermeyip kişinin kuracağı dostluklarını doğru seçtiği taktirde şansının her daim yaver gideceğine yorumlanır. Rüyada hafif deprem gören kimse, yaşadığı olumsuz olayları zorluk çekmeden atlatarak hem kendisini hem de sevdiklerini mutlu kılar.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, zelzele görmek rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya kişinin başına gelecek olan musibetlere, felaketlerin ortasında kalmasına, nasip kapısının kapanmasına işaret eder. Rüyasında deprem gören kimse, değer verdiği her şeyi hiç uğruna kaybederek yalnızlığa mahkum kalır. Bu rüya bazen de yenilgiye, ticari anlamda kaybedilen mallara, nasibin kapanmasına işaret eder.

Rüyada Depremde Ölmek

Rüyada depremde ölmek, rüyayı gören kişinin ticari anlamda ayakta kalabilmek için mücadele içine girerek rakiplerine karşı zafer elde etme amacı güdeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, nasiplerini arama amacı güderken kendisini bekleyen kötülüklere maruz kalarak sağladıkları bir çok mal varlığını kaybederler. Rüyada depremde ölmek, bazen de ticari anlamda verilen savaşlara, zorlukların üstesinden gelmeye, kazanca delalet eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada deprem olduğunu görmek ve kurtulmak
  • rüyada deprem olduğunu evin sallandığını görmek
  • rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek
  • rüyada denizde deprem olduğunu görmek
  • rüyada depremden kurtulduğunu görmek
  • rüyada depremde ev yıkılması
  • rüyada sarsıntı görmek
  • rüyada evin sallandığını görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir