Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek, içinden az bir su akan ve etrafı güzel manzaralı dere kamuya ait bölgeden geçiyorsa orada yaşayan insanları güzel yaşama, özel mülkten geçiyorsa, bu bireyin yaşam ve geçim güzelliğine, Evler arasından ya da yerleşim alanının ortasından dere, suyu bol ve tattlı ise bolluk ve berekete, Bağ ve bostandan geçen dere (ark) bayanın hamileliğine, bekarın evlenmesine, Dere bazı durumlarda bireyin hanımına, onda görülen güzellik ve eestetiğe, eşte beğenilen  hallere, Derenin suyunu kesmek ev halkından birisi ile münasebeti kesmeye, Dereyi geçip arkada birilerini bırakmak bireyin vefatına, Bahçesindeki derenin yatağında görülen tahribat, suyunun kesilmesi ya da azalması için taş ve Toprak doldurulması bayanın bir başkasıyla ilişkisine, Dereden su içmek ya da alabilmek güzel yaşama, Su yolunun ya da derenin taşması evlada, buradan bal, süt vs. akması feyiz ve berekete; kan ve irin akması iyiliği yanısıra kötü huyları da olan zevceye, Suyun geçmesi amacıyla ark ve yatak açmak halka iyilik yapmaya, kapamak için doldurmak umuma zarar verecek bir iş yapmaya delalet eder.Rüyada dere görmek

Rüyada bir dere görmek sonucunda çabalarınızın semeresini göreceğinizi ve başarıya ulaşacağınızı simgeler. Bir çay kenarında oturduğunu ve su ile oynadıgını görmek, evinde rızkında bolluk ve bereket olacağına; evli ise bir erkek çocuğu doğacagına, bekar ise evleneceğine işarettir. Bir çayın üstünde kurulu bir köprüden geçtiğini görmek, gireceği bir sınavı kazanacağına, köprünün ortasında geçmekten vazgeçerek geri döndüğünü görmek, o sınavı kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada derenin taştığını görmek

Rüyada derenin taştığını görmek kişinin kazanacağı malların ona hayır getirmeyeceğine aksine onu eskisinden daha zor koşulların beklediği şeklinde rüya tabirleri arasında geçer

Rüyada Dereden Geçmek

Rüyada dereden geçmek kişinin zor ve zahmetli bir iş sonrası edineceği serveti simgeler. Kişi zorlu ve yoğun bir dönem sonrası emeklerinin karşılığını alacak ve bolluk ve bereket içinde bir dönemin içine girecektir.

Rüyada taşmış dere görmek

Rüyada taşmış bir dere görmek kişinin para ve mal hırsından yanlış yollara düşebileceğine ve bu yolla elde edilen servetin ona hiç bir fayda sağlamayacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Dere Görmek

Haksız yoldan elde edilen büyük servet ve para ile yorumlanan rüyada kirli dere görmek dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Kişi uzun vade de kendine zarar verecek işlerden kazanç sağlamaktan kaçınmalı ve yaptığı işlerde hile ve hurdadan uzak durmalıdır.

 

Rüyada dere görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada derenin taştığını görmek
  • rüyada dereden geçmek
  • rüyada dere görmek neye işarettir
  • rüyada taşmış dere görmek
  • rüyada dere görmek islami
  • rüyada dereden geçtiğini görmek
  • rüyada kirli dere görmek
  • rüyada dereden atlamak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir