Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek hem müjde hem de ilahi uyarı demektir. Rüyada görülen domates daha çok gelecekle ilgili müjdeli haberler almak biçiminde tabir edilmiştir. Rüyada domates gören kişiyi mutlu günler beklemektedir. Ancak kimi detaylara göre müjde mahiyeti taşıyan bu rüya bazı olumsuz durumlara da karşılık gelebilmektedir. Bu itibarla rüyanın tam bir yorumunun yapılabilmesi için rüyadaki ilgili tüm detayların göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Rüyada domates kopardığını görmek

Bir kişi rüyada bahçeden domates kopardığını görürse uzun zamandır beklediği güzel haberi alacaktır. Rüya aynı zamanda emeklerin karşılığının alınması ve matluba kavuşulması anlamındadır.

Rüyada kırmız domates ile yeşil domates görmenin farkı

Kırmız domates görmek daha çok özel yaşamla ilgili müjdeli haber anlamındadır. Yeşil domates görmek ise maddi yaşamı ilgilendiren hususlar hakkında bilgi vermektedir. Rüyada kırmızı domates gören kişi uzun ve sağlıklı bir yaşam sürecektir. Kişinin önemli kaza-belalara uğramadan huzurlu bir ömür süreceğini beyan etmektedir. Yeşil domates görmek ise borçların ödenmesi ve rahat bir yaşama kavuşulmasıdır.

Rüyada domates diktiğini görmek

Hayırlı bir işe aracılık etmektir. Rüya gören kişinin kendisini bizzat ilgilendirmeyen konularda elini taşın altına koyması ve emek vererek insanlara faydalı işler yapmasıdır.

Rüyada Domates GörmekRüyada domates satın almak veya satmak

Bir kişinin rüyada domates satın aldığını görmesi pek yakında gerçekleşecek “nikah merasimi”ne delalet etmektedir. Bu nikah töreni bizzat rüya gören kişinin olabileceği gibi yakın bir akrabanın da olabilir. Rüyada domates satmak ise pek hayırlı tabir edilmez. Zira bu rüya iftiraya uğramak ve hakkında dedikodu yapılmak manasındadır. Bazı alimler rüyada domates satmayı “akrabalardan gelecek büyük zarar” biçiminde de tabir etmişlerdir.

Rüyada tatlı domates yediğini görmek

Bu rüya iki biçimde tabir edilmiştir. Rüyanın ilk yorumu kişiden yaşça küçük bir ferdin aileye olumlu katkıda bulunmasıdır. Bu kişi rüya gören şahsın evladı olabileceği gibi küçük kardeşi de olabilir. Bahsi geçen şahıs sayesinde aile maddi rahata erecektir. Rüyanın diğer tabiri ise şifa bulmaktır. Uzun süredir muzdarip olunan bir rahatsızlıktan kurtulmak manasındadır.

Rüyada ekşi domates yemek

Kişinin başına herhangi bir kaza-bela gelebileceğini bildiren ve bu manada ilahi ikaz anlamı taşıyan rüyalardan biridir. Rüyada ekşi domates yediğini gören kişilerin daha dikkatli davranmaları isabetli olacaktır. Ekşi domates görme rüyalarının bir diğer anlamı ise ticari faaliyetlerde yaşanacak büyük başarısızlıktır. Kişi girişeceği büyük bir ticari serüvende çok büyük miktarlarda para kaybedecektir. Eğer bu rüyayı gören kişi yakın bir dönemde büyük bir ticari faaliyette bulunacaksa bu icraatını bir müddet ertelemesi daha hayırlı olacaktır.

Rüyada domates turşusu görmek

Kişinin önemli bir konuda kararından dönmesidir. Ortaklıkların bozulması, nişanların çevrilmesi gibi ciddi mevzulara dair karar değişiklikleridir. Rüyada domates turşusu görmek sinsi düşman anlamına da gelmektedir. Kişinin karşısına mertçe çıkamayan bu düşman her türlü zararı verebilecek nitelikte biridir. Bu nedenle tedbirli davranılmasında fayda vardır.

Rüyada üstüne domates bulaşmak

Günahsız birisi hakkında ileri geri konuşmak manasındadır. Kişinin uyarıldığı ilahi ikaz mahiyetindeki rüyalardan biridir. Zira gıybet etmek büyük günahlardan biridir ve kesinlikle bu günaha tevessül edilmemelidir.

Rüyada taze domates ile çürük domates görmenin farkı

Taze domates ticari yaşamda kişinin karşısına çıkacak fırsat demektir. Rüya sahibi bu önemli fırsatı değerlendirmeli ve bu tarzda büyük fırsatların kolay kolay yakalanamayacağının bilincinde olmalıdır. Çürük domates görmek ise ihanete uğramak anlamındadır. Rüya gören kişinin dost bildiği kişiler tarafından aldatılmasıdır.

Rüyada kurutulmuş domates görmek

Kişinin elinde olmayan nedenlerden dolayı uzak bir memlekete göç etmesidir. Rüyanın bir diğer tabiri ise rüya sahibinin ailevi sorumluluklarını yerine getirmemesi ve sevdiklerini ihmal etmesidir.

Rüyada domates salçası görmek

Kişinin kendi eliyle yaptığı bazı hataların yaşamını olumsuz yönde etkilemeye başlamasıdır. Rüyada domates salçası gören kişilerin hal ve hareketlerine dikkat etmeleri gerekir. Zira bu rüya “Nefsine yenildiği için çeşitli hatalar yapan insanların uyarılmaları” demektir. Rüyada domates salçasın görmenin bir diğer tabiri ise gereksiz harcamalar yapmaktır. Rüya sahibi israf etmenin olumsuzluklarını bilerek daha tutumlu olmanın yollarını aramalıdır.

Rüyada domates doğramak

Kişinin büyük bir servet biriktirmesi manasındadır. Bazı alimler domates doğrama rüyalarını altın sahibi olmak biçiminde de tabir etmişlerdir. Ancak kişinin doğradığı domatesleri çöpe attığını görmesi rüyanın tam aksi yönde tabir edilmesine neden olmaktadır. Buna göre rüyada domatesleri doğrayıp bir kaba veya tabağa bırakmak zenginlik müjdecisidir fakat domatesleri doğrayıp çöpe attığını görmek iflas etmek manasındadır.

Rüyada çok fazla domatesi bir arada görmek

Rüyada kasalar dolusu domatesi bir arada görmek mevkinin yükselmesi anlamındadır. Kişi bulunduğu konumdan çok daha yüksek bir konuma çıkacak ve böylece çevresine çok daha faydalı bir birey haline gelecektir.

Rüyada domates suyu görmek

Rüya sahibinin boş hayaller peşinde koştuğunu ve kendisine fayda sağlamayacak mevzularda gereksiz yere emek verdiğini beyan eder. Bu manada kişiye kendisine çeki düzen vermesini telkin eden yol gösterici bir rüyadır.

Rüyada domates yemeği görmek

Başkasına haksızlık etmek manasındadır. Rüya sahibi farkında olmadan başkasının hakkına girmiş demektir. Bu bakımdan domates yemeği görmek kişinin vicdani rahatsızlığının dışavurumudur. Eğer kişi bu haksızlığı ortadan kaldırmaz ve kendisini günahtan sakındırmazsa bu rüyayı sık sık görme ihtimali yüksektir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada domates görmek ile ilgili aramalar

  • Rüyada dilimlenmiş domates görmek
  • Hamileyken rüyada domates görmek
  • Rüyada domates doğradığını görmek
  • Rüyada domates görmek ihya
  • Rüyada domates görmek diyanet
  • Rüyada domates satmak
  • Rüyada domates salçası yapmak
  • Rüyada çürük domates görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir