Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

 Rüyada erkek bebek doğurmak neslinin devamına ve servetin artmasına, iyi ve güzel amele işarettir. Erkek bebek doğumu yapmak sağlam itimada delalet eder. Erkek bebek doğumu görmek din ve dünyasının güzelleşmesine ve itikadının sağlamlığına delalet eder.Rüyada erkek bebek doğurmak, hastalıktan kurtulup şifa bulmaya, rızkının artmasına, feraha ve rüyayı görenin selamete ermesine delalet eder.

Bir çok rüya yorumcusu erkek bebek doğurmak rüyası hakkında, rüya sahibinin zor günler yaşadıktan sonra feraha kavuşmasına yorumlamaktadır. Erkek bebeğin doğumu yakın çevresinden, akrabalarından, eş veya dostlarından ayrılmak ile tabir edilir. Sarışın erkek bebek doğurmak hanesinde, bolluk ve bereketin azalmasına, kazancının ve rızkının bir dönem düşmesine işaret eder.Bazı rüya alimleri yeni doğmuş erkek bebek rüyası için, fikir ayrılıklarına düşmüşlerdir. Sadece erkek bebeğe hamile olduğunu gören kadın için üzüntü ve kedere, erkek bebek doğurduğunu gören kimse için de, üzüntü ve kederden kurtulacağına dair yorumlar yapılmıştır

Erkek bebek doğurmak İslami yorumlara göre; günahlarından arınmaya, borçlarından kurtulmaya delalet eder. İmam Nablusi buyuruyor ki, sıkıntılarından kurtulmaya ve varlıklı bir eş ile birlikte, mutlu bir hayat kurmaya delalet eder. Rüyada erkek bebek görmek veya doğuran kadın gören rüya sahibi için, selamete ermeye ve Allah’ın hidayetine nail olacağına rivayet edilir. Bazende bu rüya çalışma hayatında ve özel yaşantısında, yaşayacağı zorluklara işaret eder.Cafer-i Sadık Hazretleri demiştir ki: Rüyada erkek bebek doğurmak yedi vech üzere tabir olunur:a) Hayırlı iş,b) Uzun ömür,c) Menfaat için çok gayret,d) Mal veya miras,e) Kuvvet,f) Sefer,g) İyi huylu bir eş ve ömür boyu saadet ile yorumlanır.

Rüyada erkek bebek doğduğunu duyan bir kimse, hanesinde bolluk ve bereketin azalmasına, kazancının yarı yarıya düşmesine ve işlerinden verim alamamaya yorumlanır. Erkek bebek doğuran birini  görmek, zor durumda kalacağı olaylar ile yüzleşmesine ve kötü haberler duyacağına işaret eder. Bebek emzirmek mükafat ve başarıyı simgelediği için, erkek bebek emzirmek rüyasını gören kimse, çok detaylı anlatılmış yorumları okumak için, rüyada bebek emzirmek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Rüyanızın “Doğru rüya” olduğunu nasıl anlarsınız?Muhyiddin İbn Arabî K.s Hz. Futuhat-ı Mekkiyye’sinde buyurdu ki; Doğru sözlü kimsenin rüyası da doğru çıkar. Doğru sözlü olmayanın rüyası sahih olmaz doğru çıkmaz! Geniş açıklamalı anlam ve iyi yönde işaretler dahası hayırlı manalar ile amel etmek için rüyalarınızın hayırlı ve halis anlamlarına bakın.

Erkek bebek doğuran kadın görmek içinde bulunduğu dar boğazdan kurtulmaya, bebek doğuran birini görmek uzak bir yerden gelecek iyi haber, doğuracağını görmek hasta ise şifaya kavuşmaya ,bebek doğduğunu duymak bolluk ve bereketin artmasına, ikiz erkek bebek doğurmak çifte mutluluğa, hanede huzur ve bereketin artmasına delalet eder.Kenzül Menam (Rüya hazinesi) kitabında, erkek bebek doğumu şöyle açıklanmıştır. Seyyid Süleyman demiştir ki; tövbe etmesine ve yüce Allah’a yönelmesine, eş veya akrabadan bir miras yada büyük bir hayır görmesine delalet eder. Bebek rüyasının geniş açıklamalı tabirlerini okumak için, Rüyada bebek görmek sayfamıza da bakabilirsiniz.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek hasta biri için şifaya kavuşmasına, umudunu kesmişken dertli biri için derman bulmaya delalet eder.Rüyada erkek bebek babası olmak mükafat ve kazanç demektir. Erkek bebek annesi olmak ummadığı bir yerden kazanç elde etmeye yorumlanır. Asi ve günahkar birinin bebeği olduğunu görmesi, tövbe etmesine işarettir

Rüyada Erkek Bebek Doğumu Görmek

Rüyada erkek bebek doğumu görmek bekar biri için evlilik yapacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Erkek bebek doğumu duymak ve sevinmek, şikayet ettiği sorunlarından kurtulmasına işaret eder. Bir rivayete göre rüyayı gören kimse, evli ise büyük bir sevinç yaşar ve ailecek bir araya toplanmaya veya kutlama yapmaya delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğuran Birini Görmek

Rüyada erkek bebek doğuran birini görmek bahtiyar ve güzel yüzlü bir evlatları olacağına delalet eder. Bir rivayete göre, bekar biri için hayırlı bir evlilik.Rüyada erkek bebeği doğuran birini görmek müjde, sevinç, istikbal ve baht açıklığı ile yorumlanır. Akrabasının erkek bebek doğurması rüya sahibinin uzun zamandır yapmak istediği bir işi kolay ve hayırlı bir şekilde başaracağına işarettir.

Rüyada Sarışın Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada sarışın erkek bebek doğurmak iyi bir haberi müjdeleyen biri tarafından hediye ile taktir edilmeye delalet eder. Rüyada kumral ve beyaz tenli erkek bebek doğurmak ferah ve selamete kavuşacağına delalet eder. Bir rivayete göre; rüya sahibinin gönlünün nurlanmasına, ilim, hikmet, takva ile amel etmesine delalet eder.

Rüyada Esmer Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada esmer erkek bebek doğurmak büyük bir şans ve hayırlı bir kısmet ile yorumlanır. Bir rivayete göre bu rüya, zor olan bir işi başarmak ve hayır ile üstesinden gelmeye işarettir. Rüyada siyah saçlı erkek bebek doğurmak bekar için evlilik, evli biri görse çok sevineceği bir ganimet veya mal sahibi olması ile yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirmek iyi huylu kadına delalet ettiği söylenir. Rüyayı gören erkek ve bakar ise, temiz yüzlü ve güzel bir kadınla evleneceği işaret eder. Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek, yüksek derecelere ulaşmak ve hayırlı işlerde hizmet etmeye delalet eder. Bazı kere de bu rüya, günahkarın tövbesi, rızkın artması dahası zahiri hayatında da erkek bir evladı olması ile yorumlanır.

rüyada erkek bebek doğurmak ile ilgili aramalar

 • rüyada erkek bebek doğurmak diyanet
 • rüyada erkek bebek doğurmak ve emzirmek diyanet
 • rüyada bekar kızın erkek bebek doğurmak
 • rüyada erkek çocuğu doğurmak ve emzirmek
 • rüyada başkasının erkek bebek doğurduğunu görmek
 • rüyada erkek bebeğinin olduğunu görmek
 • rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek
 • rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek islami

 

Yorumlar 3

 • rüyada kayın validem ile bir hocaya gitmiştik ve hoca bana erkek bebek doğurmak zor iştir sen beceremezsin diye nasihat ediyordu anlamını göndermenizi rica ederim.

 • rüyada erkek bebek doğurmak ve onu evlatlık vermek ne anlama gelir bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum

 • rüyamda eltim erkek bebek doğurmak için bol bol turp yemelisin turp yersen kesin erkek bebek doğuruşun diye bana tembih ediyordu bu ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir