Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Rüyada erkek bebek sevmek evli biri rüyayı görse, bir erkek çocuğu müjdesine delalet eder. Erkek bebek sevdiğini görmek, sıhhat ve afiyete işarettir. Bir rivayete göre zalim bir adam veya şiddetli davranışları olan ve çocuğu üzerine galip bir kadın ile evlilik ile tabir olunur. Rüyada erkek bebek sevmek, rüyasını gören kimse; kadri ve kıymeti yüce bir şahsın himmetiyle muradına nail olur. Bir rivayete göre dostun düşman olması veya akrabasından bir düşmanlık görmeye işaret eder. Akrabanın erkek çocuğunu veya bebeğini sevmek, düşmana galip gelmeye, istek ve muradına nail olacak ameller yapmaya, emre ve yasağa uymaya delalet eder.

Rüyada sevdiğiniz hasta, zayıf ve mutsuz erkek bebek görmek ise; hayatın biraz zorlaşacağına, işlerin bozulacağına işarettir.Rüyada erkek bebek seven kimse hakkında, bazı rüya yorumcuları demiştir ki; eğer çocuğu olmuyorsa yakında evlat sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise evlenince ilk çocuğu erkek olacağına dair yorumlar söylenmiştir. Kendi erkek bebeğini sevmek, hayır ve hasenata, iffet ve ismete, haramdan ve batıldan uzak kalmaya, aile saadetine ve bereketli çok rızka delalet eder.

Rüyada erkek bebek sevmek; ilim ve irfan tahsiline, İslam nuruna, güzel itikada yorumlanır. Erkek bebeği kucaklayıp sevmek, iman şevkine ve sünnetlerine tabi olmaya delalet eder. Kenzül Menam Kitabında, Seyyid Süleyman’ın açıklamasına göre; cami, mescit, çeşme, yol gibi hayırlı işler yapmaya veya bunlara dair hizmetlerde bulunmaya delalet ettiği söylenmiştir. Kenz-ül Havas rüyaların esrarı kitabında; Rüyada erkek bebek sevdiğini görmek rüyasını gören kimse hakkında şu tabirler yapılmıştır. Rüyanız birçok veçhe ile tabir edilmektedir. Bunlardan bazıları, tabiat güzelliği, nesebi ameller, gönül veya ahlak güzelliği ve iman temizliğine dair yorumlar yapılmıştır.

Cafer-i Sadık Hazretleri demiştir ki:

Erkek bebek sevmek rüyası beş şekilde tabir olunur:

a) Riyaset; ileri görüş, üstün zeka,

b) Güzel lakap; yücelik, yükselmek,

c) Rütbe, derece

,d) İzzet ve şeref,

e) Makam ve mevkinin değişmesine işarettir.

Erkek bebeği güzel ve sağlıklı veya süslü görmek, büyük bir zata İntisap etmeye ve ondan İlim, hikmet, hayır ve menfaat görmeye delalet eder. Bir başkasının erkek bebeğini sevmek rüyasının yorumu müjde, sevinç, makbul amel, menfaat ve hayırlı bir kısmet ile yorumlanır. İslama göre rüya yorumu yapan tüm dini kaynaklarda, rüyada erkek bebek sevmek hakkında kötü veya olumsuz bir tabir ve yoruma rastlanmamıştır. Rüyada erkek bebek sevdiğini görmek hakkında alimlerin yorumu; bebeği mesrur ve güleç görmek, ferah ve sürura, saadet ve selamete işarettir. Mahzun ve mükedder görmek ise hüzün ve keder ile tabir olunur.Bebek rüyasının çok ayrıntılı anlatılmış rüya tabirlerini Rüyada bebek görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Erkek Bebek Sevdiğini Görmek

Rüyada erkek bebek sevdiğini görmek cami veya mescit yada çeşme ve yol gibi hayırlı işler yapmaya, zühd ve takvaya delalet eder. Rüyada erkek bebeği sevdiğini görmek gönül, ahlak ve iman temizliğinin alametidir. Bu rüya bir rivayete göre fazilete, hakkı söylemeye, hayır ve hasenat yapmaya, batıldan uzaklaşıp Hakka vasıl olmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Sevmek Kucaklamak

Rüyada erkek bebek sevmek kucaklamak iyi bir nasip ile müjdelemeye delalet eder. Bir rivayete göre bebeğin kendisine gülerek baktığını ve iltifat ettiğini görmek dünya ve ahiret saadetine delalet eder. Rüyada erkek bebeği kucağına alıp sevmek, fazilete, yüce ahlaka, bütün işlerinde muvaffakıyete işaret eder.

Rüyada Erkek Bebeği Sevmek

Rüyada erkek bebeği sevmek valiliğe ehil bir kimse rüyasında bebek sevdiğini görse, vali, başkan veya devlet adamı olması muhtemeldir. Güzel bir bebeği sevmek işlerinin yolunda gitmesine işarettir. Yaşlı bebek sevmek muradının geç meydana gelmesine işaret eder. Rüyada başkasının erkek bebeğini sevmek, sevineceğiniz bir habere işarettir.

Rüyada Sarışın Erkek Bebek Sevmek

Rüyada sarışın erkek bebek sevmek hayra ve nimete erer. Zengin birinin görmesi de işlerinin bozulacağına delalet eder. Bir rivayete göre sarı tenli ve buğday tenli bebek sevmek, yolculuk yapmak, hayırlı bir seyahate çıkmaya karar vermek ile yorumlanır.

Rüyada Esmer Erkek Bebek Sevmek

Rüyada esmer erkek bebek sevmek bu rüya onun hakkında hayıra delalet eder. Rüyada kara yağız bir bebek sevmek yüksek mevki sahipleri için azledilmek veya hayra ve yüceliğe delalet eder. Bir rivayete göre siyah saçlı, uzun kirpikli ve koyu tenli erkek bebek sevmek, kalp temizliğine, güzel itikada delalet eder.

Rüyada Kumral Erkek Bebek Sevmek

Rüyada kumral erkek bebek sevmek halkın kendisine uyduğu alim, abid, zahid, zengin ve cömert bir zata dost olmaya delalet eder. Rüyada beyaz tenli bebek sevmek içinde bulunduğu sene, talihinin yaver gideceğine işarettir. Bazı tabirciler demiştir ki; rüyada dişleri olan bebek sevmek yani dişleri yeni çıkmış bebek sevmek yakın zamanda geçim sıkıntısından kurtulmaya işarettir.

rüyada erkek bebek sevmek ile ilgili aramalar

  • rüyada erkek bebek öpmek
  • rüyada erkek bebek sevmek diyanet
  • rüyada bebek sevmek kucaklamak
  • rüyada erkek bebek kucaklamak
  • rüyada başkasının bebeğini sevmek ne anlama gelir
  • ruyada baskasinin cocugunu sevmek
  • rüyada bebek sevmek öpmek
  • rüyada bebek tarafından öpülmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir