Rüyada Eski Sevgilinin Elini Tutmak

Rüyada eski sevgilinin elini tutmak, verdiği sözüne bağlı olacağına, sıkıntı çekerek beklediği ganimete, zamanla beklediği haysiyete, cefa çektikten sonra hasret duyduğu itibarlı mertebeye şeklinde tefsir edilebilir.Rüyada eski sevgilinin elini tutmak, olumlu anlamda rüyanız: ayrıldığı sevgilinin elini tutmak, uğraşlarının sonunda istediği kazanca, sıkıntı çekerek hak ettiği feraha, başarısızlıktan sonra özlediği daha iyi kazanca, cefa çekerek beklediği zenginliğe, zorlukların sonrasında özlediği beceriye, kısa zamanda duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Elini Tutmak Ne Demek

Rüyada eski sevgilinin elini tutmak ne manaya gelir, Rüyanız bir başka deyişle: zahmetle birlikte beklediği şöhrete, zorlukları aşarak hayalini kurduğu daha çok kazanca, içten davranan yaşlı tanıdığa, kaybettikten sonra ulaştığı berekete, zahmet çekerek kazandığı zafere, yardım alarak istediği itibarlı mertebeye tabir olunur

Rüyada eksi sevgilinin elini tutmak, Ünlü yorumcu Kesîr e göre ise, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu başarıya, sıkıntılarının sonunda kazandığı müjdeye, yakın zamanda duyulacak sevindirici haber duymaya, zahmet çekerek kavuştuğu feraha, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği varlığa tabir edilir.

Rüyada eski sevgili ile konuşmak

Rüyada eski sevgili ile konuşmak , melankoli içinde yaşanıldığına ve hayatın istenilen şekilde sürmediğine de delalet eder. Bekar kişiler için eski bir aşkın yeniden başlayacağına yorumlanan rüya, evli kimseler için ise eşlerin birbirlerinden uzaklaşacağı ve soğuklaşacağı anlamlarına gelir. Genellikle hane içinde esen sert rüzgarlara ve yenilik arayışına da yorumlanır. Rüya sahibinin hayatından memnuniyet duymamasına ve beraber olduğu kimse ile hoşnutsuzluk yaşadığına yorumlanır. Zaman zaman eski borçların ya da eski mevzuların yeniden açılacağına ve kişinin can sıkıcı bazı durumlar yaşayacağına da tabir edilir.

Eski sevgili ile görüştüğünü gören evli biri için yarım kalmış bir işin tamamlanması ya da iş değişikliği gibi anlamlara da gelmektedir. Eski sevgiliyi gören kişiler ayrıldıkları kişilere geri dönerler veya yeni bir eve taşınırlar. İslami açıdan bu şekilde rüya gören bir erkek evli ise eşi dışında başka biri ile cinsi münasebete girer ve günah işler. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin büyük bir günah işlediği ve bu nedenle vicdan azabı çektiği şeklinde yorum getirirler.

Rüyada eski sevgili ile öpüştüğünü gören bekar biri ise küs olduğu bir yakını ile barışır ya da eski sevgilisi ile yeniden birlikte olur. Geçmişte bırakılan bir aşka ve güzel günlere duyulan özleme yorumlanır. Kişinin bilinçaltında ayrıldığı kimseyi hala unutmadığına ve özlediğine, yeniden bir araya gelmek için istekli olduğuna ve çözüm yolları aradığına yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin aşk acısı çektiğini ve büyük bir umutsuzluk yaşadığını da gösterir. Genellikle yaşanılan derin bir aşk acısı ve unutamama durumlarında bu türden rüyalar görülür. Bazen de yaşanan kayıplar kişinin rüyalarında eski sevgilisini görmesine neden olmaktadır.

Melankoli içinde yaşanıldığına ve hayatın istenilen şekilde sürmediğine de delalet eder. Bekar kişiler için eski bir aşkın yeniden başlayacağına yorumlanan rüya, evli kimseler için ise eşlerin birbirlerinden uzaklaşacağı ve soğuklaşacağı anlamlarına gelir. Genellikle hane içinde esen sert rüzgarlara ve yenilik arayışına da yorumlanır. Rüya sahibinin hayatından memnuniyet duymamasına ve beraber olduğu kimse ile hoşnutsuzluk yaşadığına yorumlanır. Zaman zaman eski borçların ya da eski mevzuların yeniden açılacağına ve kişinin can sıkıcı bazı durumlar yaşayacağına da tabir edilir.

Eski sevgili ile görüştüğünü gören evli biri için yarım kalmış bir işin tamamlanması ya da iş değişikliği gibi anlamlara da gelmektedir. Eski sevgiliyi gören kişiler ayrıldıkları kişilere geri dönerler veya yeni bir eve taşınırlar. İslami açıdan bu şekilde rüya gören bir erkek evli ise eşi dışında başka biri ile cinsi münasebete girer ve günah işler. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin büyük bir günah işlediği ve bu nedenle vicdan azabı çektiği şeklinde yorum getirirler. Rüyada eski sevgili ile öpüştüğünü gören bekar biri ise küs olduğu bir yakını ile barışır ya da eski sevgilisi ile yeniden birlikte olur. Geçmişte bırakılan bir aşka ve güzel günlere duyulan özleme yorumlanır. Kişinin bilinçaltında ayrıldığı kimseyi hala unutmadığına ve özlediğine, yeniden bir araya gelmek için istekli olduğuna ve çözüm yolları aradığına yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin aşk acısı çektiğini ve büyük bir umutsuzluk yaşadığını da gösterir. Genellikle yaşanılan derin bir aşk acısı ve unutamama durumlarında bu türden rüyalar görülür. Bazen de yaşanan kayıplar kişinin rüyalarında eski sevgilisini görmesine neden olmaktadır.

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek

Eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören kişi, ailesindeki kişilere gereken önemi vermez ve kendine karşı da güvensizdir. Kişinin takıntılı ve ruhsal açıdan sağlıksız olduğunun da işaretidir. Rüyada eski sevgili ile öpüşmek İslami açıdan tabir edildiğinde, işlenecek bir günaha ve kişinin ebeveynlerini utandıracak bir eylemde bulunacağına delalettir. Düşünülmeden yapılacak olan iş değişikliğine ve kötü şansa işarettir. Eski sevgili gören kişi, atacağı yanlış adımlar neticesinde yüz kızartıcı bir duruma düşer ve çevresi tarafından da dışlanır. İslami açıdan, haram mal sahibi olmaya ve dini vecibelerden geri kalmaya işaret eder.

Rüya sahibinin eşi ile arasında çıkacak bir tartışmaya ve uzun sürecek gönül kırgınlığına da tabir edilir. Rüya sahibinin yalnızlık çektiğine ve yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğine yorumlanır. Parasal konularda tek başına karar verilemediğine ve başka kişilerin rüya sahibini yönlendirdiğine de delalettir. Karar verme ve inisiyatif alma konularında pasif ve yetersiz kalındığına da yorumlanır. Genellikle ansızın ortaya çıkacak ve rüya sahibine zarar verecek gizli bir düşmana işaret eder. Dikkatli olunması gerektiği konusunda uyarıda da bulunan rüya aynı zamanda kişinin sorumluluklarını yeterince dikkate almadığını ve kendisi de dahil, ailesini tehlikeye atacak davranışlarda bulunduğunu da ifade eder. Melankoli içinde bulunan ve eski aşklarını unutamayanlar, yeniden aynı aşkı ve birlikteliği yaşamak isteyenlerin gördüğü rüyalar arasındadır. Kişinin günlük yaşamında sık sık hatırladığı ve gönül bağını bir türlü koparamadığı eski sevgiliye duyulan özlemin ve acının simgesel halidir. Rüyasında eski sevgili ile öpüştüğünü gören kişiler, yeni bir hayat kurmakta ve yeni ilişkiler yaşamak konusunda çekingen ve isteksiz olurlar.

rüyada eski sevgilinin elini tutmak ile ilgili aramalar

  • rüyada eski sevgilinin elini uzatması
  • rüyada eski sevgilinin sana elini uzatması
  • rüyada sevdiğinin senin elini tutması
  • rüyada eski sevgilinin eline dokunmak
  • rüyada eski sevgiliyi görmek
  • rüyada eski sevgilinin elini tutmaya çalışmak
  • rüyada eski sevgiliyle barışmak
  • rüyada sevdiğinin elini tutmak diyadinnet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir