Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyada eski sevgiliye sarılmak, uzun zamandır beklenti içinde olduğunuz ve sizi heyecanladıran bir olayın kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Rüyada eski sevgiliye sarılmak bazı durumlarda ise kısa vade de alınacak hayırlı bir haber olarak değerlendirilmektedir. Bu açıdan bu rüya, rüya sahibi için hayırlara vesile olacak bir rüya olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Neye İşarettir ?

Rüyada eski sevgiliye sarılmak, kişinin hayatında önemli bir değişikliğe sebep verecek ve kendisi tarafından gerçekleşmesi sürekli olarak umutla beklenen bir olayın yakın zaman zarfında meydana gelmesi olarak tabir edilir. Bu durum bazen bir evlilik teklifi ve bazen de bir bebek müjdesi olarak vuku bulmuştur. Diğer bir yorumu ise rüyada eski sevgiliye sarılmak olumlu bir haberin kişiye ulaşması, engellerin ortandan kalkması olarak tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Barışmak ?

Rüyada eski sevgiliye sarılmak barışmak, yukarıda bahsettiğimiz konuların rüya sahibinden ziyade yakın çevresinde bulunan kişiler veya aile fertlerinden birisi için de olabileceği şekilde tabir edilmektedir. Sarılmak ve barışmak arasında bulunan ilişki yakın çevre ve aileyi sembolize etmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak ?

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, bu rüya sarılmak ile farklı bir anlam taşımaktadır ve riskli işler içine girmek, bundan dolayıda zarar görmek olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin pek hakim olmadığı işlere girmesi ve bu işlerde başarısız olması olarak tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek ?

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, rüya sahibi için yaşanacak bir hayal kırıklığı sonrası duygusal depresyon habercisi olarak tabir edilmektedir. Duygusal anlamda zor ve sıkıntılı bir süreç geçirilmesi ve bu bağlamda yaşanacak üzüntü ve çöküş olarak yorumlanır.

 

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada eski sevgiliyle sarılmak ile ilgili aramalar

  • rüyada eski sevgiliyle sarılmak barışmak
  • rüyada eski sevgiliye sarılmak diyanet
  • rüyada eski sevgilinin seni öpmesi
  • rüyada eski sevgiliyle barışmak
  • rüyada eski sevgiliyi görmek islami
  • ruyada eski sevgiliyi gormek neye isarettir
  • rüyada eski sevgiliye sarılmak diyadinnet
  • rüyada eski sevgiliyle konuşmak

Yorumlar 2

  • Merhaba hocam. Ben rüyamda eski sevgilimi gördüm ama rüyamda sevgiliydik. Sevgilim bir yoldan yürüyordu bende onu uzaktan izleyerek yolun diğer tarafından gidiyordum. Gittiğimiz yön aynıydı ama ikimiz de biraz utanıp çekiniyorduk aynı yoldan yürümeye. Sonunda gideceğimiz yere varıp karşı karşıya geldiğimizde ise ikimiz de hafif tebessüm edip başımızı çevirdik (utangaçlıktan). Benim yanımda bir arkadaşım vardı o da sürekli kolumu çekiştirip bana “hadi gitsene yanına,yürü” gibi sözler söylemişti. Sonunda ben ve sevgilim bir banka oturup uzun uzun sarılmıştık ve rüyam burda bitmişti. Hocam rica etsem bu rüyamı yorumlar mısınız acaba?

  • üyamda 5 yıl birlikte olduğum eski sevgilimi gördüm. Bana sarılıyordu kokumu içine çekiyordu. Sarıldıktan sonra Pazartesi’leri görüşelim dedi. Kayboldu. Üzgün üzgün dolaşıyordum sokaklarda sonra 5 arkadaş bi masada oturuyorduk o da masada karşımda oturuyordu ama benimle hiç konuşmuyordu. Sonra ben yine yürüyorum iki elimde çocuklarım vardı. (Ama gerçek hayatta benim çocuğum falan yok.)Döner inşallah çocuklarımızın hatrına diyorum içimden. Bu ne demektir. Çok şaşkınım bu rüyaya anlamı nedir lütfen yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir