Rüyada Eski Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin geçmişte işlediği bir suç veya hata ile yüzleşmek zorunda kalacağı şeklinde tabir edilir. Bu nahoş durumun on rahatsızlık vereceği ve olaydan mağdur olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek çoğu zaman yapılan hatalar olarak tabir edilse de bazı durumlarda bu rüya çok farklı bir şekilde kişinin hayatında marjinal değişiklikler yapacağı kendi tarzının dışına çıkarak etrafındakileri şaşırtacağı şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Eski Sevgiliyle İlişkiye Girmek Ne Demek ?

Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek, kişinin yaşanmış bir olaydan duyduğu pişmanlık ve bu pişmanlığı telafi etme isteği ve arzusu olarak tabir edilen bu rüyada dikkat edilmesi gereken bu hatanın bilinçli bir şekilde yapılmamış olmasıdır. Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek, bunun dışında bir diğer yorumda ise hayatınızda gerçekleşecek olun köklü bir değişiklik şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Tanıdığın Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanıdığın biriyle ilişkiye girmek, bu durum sevgiliyle ilişkiye girmekten biraz farklı olarak tabir edilse de ana hatları ile birbirine çok yakın yorumlanmaktadır. Sadece arada zaman faktörü farklıdır rüya sahibi eski dönemde yada geçmişte değilde yakın bir süre içerisinde birine karşı bir hata veya yanlış yapacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tanımadığın Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin yapacağı bir hatadan dolayı insanların mağduriyetine sebep verecek ve bundan haberi olmadığı için düzeltme şansı bulamayacaktır. Bu rüyada dikkat çeken unsur ise durumun vahametine göre kişinin ah alma gibi bir durumla karşı karşıya kalması söz konusudur şeklinde rüya tabirlerinde geçer.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, erkek için göz boyayıcı ve aldatıcı bir kişiye tabir edilirken bu rüya kadın için hayırlı kısmet ve mal ,makan sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada cinsel ilişkiye girmek bazen ise işlenecek büyük bir günah olarak tabir edilmektedir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek ile ilgili aramalar

 • rüyada tanıdığın biriyle ilişkiye girmek
 • rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek
 • rüyada cinsel ilişkiye girmek diyanet
 • rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek
 • rüyada eski sevgiliyle sevişmek diyanet
 • rüyada ölmüş eşiyle ilişkiye girmek
 • rüyada eski sevgiliyi görmek

 

Yorumlar 5

 • Nişanlıyım ve rüyamda eski sevgilimle görüşüp iliskiye girmek istiyordum ve eski sevgilimin iç çamaşırları balkonda asili şekilde duruyor. İliskiye girmeden Ailem geliyor ve biran yemek sofrasında buluyorum kendimi içten içe kalkıp gidelim istiyorum. Tabiri nedir yardımcı olabilirmisiniz.

 • Merhaba, rüyamda en iyi arkadaşım ve hala sevdiğimi hissettiğim eski sevgilimle 3 ü müz aynı yatakta çıplak bi şekilde yatıyorduk eski sevgilim en yakın arkadaşıma gitmesini söyledi ve o giderken benle ilişkiye girdi korumasız ilişkiydi ve en yakın arkadaşımda giderken bizi izliyordu ardından uyandım onu hala sevdiğimi fark ettim , çok sık rüya gören biri olmadığım için size yazıyorum teşekkürler

 • Merhaba eski sevgilim cinsel organini benim cinsel organima değdiriyordu sanirim ama aşiri zevk aldigimi hatirliyorum cinsel organ dişta miydi içte miydi tam hatirlamiyorum ama

 • Rüyamda ayrıldığım kız şuanda evli olan sevgilimle cinsel ilişkiye girdiğimi vede ikimizinde çok memnun mutlu olduğumuzu gördüm acaba ne anlama gelir teşekkürler.

 • Oncelikle iki farklı rüya gördüm ilki iki ayrı bahçe aralarında telle sinir var sevgilim flörtüm karşıda elma topluyor bende onu izliyorum is yaparken. 2. diğer rüya ise bizim şuan ki evin mutfağı havuz olmuş ve flörtüm ile ben o suda yüzüyoruz ama yakın temas ile sonda iliskiye girmeye çalışıyoruz birileri geliyor bırakıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir