Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, rüya sahibi içi hanesinde yaşanan olaylara işaret edilip kişinin hane içi yaşanılan sevinçli ve hüzün dolu anlarının kendi içinde çözüm bulunarak dışarıya taşmamasına, çevresindeki kötü niyetli fırsat düşkünü insanlara fırsat vermeyerek ailesini yaşanabilecek her türlü kötülüklerde arındırmasına yorumlanır. Rüyada ev görmek, sürpriz gelişmelere, müjdeli haberlere nail olmaya, mutluluğunuzu her daim sürdürecek sizi mutlu kılacak, hayatınıza yönelik başarı sağlamanızda katkı sağlayacak hayırlı kısmetinizle aynı çatı altında yuva kurmak olarak ifade edilir. Rüyada ev görmek kimi rüya yorumcularımız göre olumsuz olarak ifade edilebildiği gibi kimi tabircilerimiz görülen bu rüyayı beklenen müjdeli habere işaret olarak gösterir.

Rüyada Büyük Ev Görmek

Rüyada büyük ev görmek; bu rüya güzelliklere sembol edip evli kimseler için hayırlı evlat sahibi olmaya, iş hayatında yükselişe ermeye sembol olarak gösterilirken bekar kimseler için ise hayırlı kısmete, müjdeli haber almaya, rızk kapınızın açılarak başarısızlığınızın son bulması olarak tabir edilir. Rüyada büyük ev görmek, başka bir değişle hanenizde nüfusunuzun çoğalarak aile içi kargaşaların boy göstereceğine, ayrılık noktasına gelecek havadislerin ortasında kalarak kısa sürelide olsa huzurunuzun kaçacağına, yaptığınız işlerde gönülsüz çalışarak istediğiniz verimi alamayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Yırtık Ev Görmek

Rüyada yırtık ev görmek; bu rüya hanenizde üzücü haber almaya, sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, çalışmalarınızın beklenmeyen sonuçlar doğurarak çıkarlarınıza ters düşecek olayların ortasında kalmaya yorumlanır. Rüyada yırtık ev görmek, aynı zaman da suç olarak kabul gören bir olayın tek şahidi olup başınıza büyük dert açmaya, yaptığınız bencilce hatalar yüzünden sevdiklerinizin yok olmasına sebep vermeye, kendinizi ve ailenizi mutsuz kılacak olayların ortasında kalmaya  delalet edilir. Rüyada görülen ve bilinmeyen beyaz evlar, şehitlerin kabirleridirler. Yeşil evlar da böyledir.

Rüyada Evda Uyumak

Rüyada evda uyuduğunu görmek; rüyayı gören kimsenin hiç düşünmeden, tereddütsüzce çevresindeki insanların düşüncelerini yok sayarak hayatına yönelik ani kararlar alarak ihtiyaç sahibi bir çok kimseye el açacağına, helal yollarla elde ettiği rızkının belli bölümünü paylaşarak maddi hayatın yanında manevi hayatında varlığını ve inancını benimseyeceğine işaret edilir. Rüyada evda uyumak, bazende çaresizliğe düşmeye, yılana sarılmaya, her şeyi kabul görerek büyük çıkmazların ortasında kalmaya yorumlanır.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev aldığını görmek; rüya sahibinin hanesinde yaşanan kargaşa ve tartışmalardan dolayı huzurunun kaçarak ailesiyle birlikte farkı yeni mekanlara taşınacağına, sevdikleriyle olan mesafesini kısa süreli uzak tutarak gergin olan ortamın yumuşamasına fırsat vereceğine, iş hayatında evresinde gölge gibi dolaşan yaptığı her işe çomak sokmaya çalışan kötü niyetli kimselere karşı önlem alarak bu kimselerin verebileceği olası tehlikelere karşı önceden önlem alacağına işaret edilir.

Rüyada Ev Toplamak

Rüyada ev topladığını görmek; kişinin hayatına yönelik yaşadığı olumsuzluklar karşısında çaresizliğe düşerek her geçen gün yaşama olan bağlılığının kopacağına işaret eder. Bu rüya hanesinde yaşanan tartışmaların kişide olumsuz etki yaratarak kişiyi çalışma hayatında başarısızlığa sürükleyecek basit konular da bile hata yapmasına imkan vereceğine yorumlanır. Rüyada ev toplamak, aynı zaman da rüyayı gören kimselerin bulunduğu ortamda uzaklaşmasına yorumlanır. Rüyada ev sökmek yeni iş kapıları aramasına, sık sık seyahatlere çıkarak farklı mekanlarda hayatını sil baştan kuracak iş kapıları aramasına sembol olarak gösterilir.

Rüyada Evın Yandığını Görmek

Rüyada evın yandığını görmek; kötü üzücü haber almaya, hanenizde huzurunuzun yok olmasına, sevdiklerinizden uzaklaşmaya, bilmediğiniz farklı ortamlarda yer alarak bir çok hatalı işlerin ortasında kalmaya delalet edilir. Bu rüya aynı zamanda karanlığa sürüklenmeye, çıkmazlara düşecek hatalara yer vermeye, bilinçsiz olarak yaptığınız işler de hüsrana uğrayarak dertsiz başınızı derde ve belaya sokmaya ifade olarak gösterilir. Rüyada evın yandığını görmek, ömrünüzün tükenmesine, hiç uğruna yok olmaya, çevrenizdeki sevdiklerinizin yok olup yalnızlık çukurunda boğulmaya yorumlanır.

Rüyada Ev Kurmak

Rüyada ev kurduğunu görmek; yeni kazanç kapısı bulmaya, iş hayatınızda yeni iş kollarına yönelmeye, bulunduğunuz konumda durmak yerine sürekli arayış peşine düşerek kendinizi geliştireceğiniz bir çok konuda bilgi ve tecrübe sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada ev kurmak, aynı zaman da devlet erkanında söz sahibi kimseden destek görerek hayalini kurduğunuz işleri gerçeğe dökmeye, azminiz ve kararlılığınız sayesinde başarılı işlerde yükselerek kendinizi her daim ön planda tutacağınıza işaret edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir